Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kutya is van a háznál,Német juhász,de nem vagyok odáig a kutyákért. Csicskák. Egy macska szeretetéért keményen meg kell küzdeni!

Bármilyen kutya egy ezerFT-os paprikaspray-ig tart. Cserébe qurvasokat eszik,hajnalban felugat,összeszarja a kertet.

Haszontalan egy dög a macska.... Nagyon keményen meg kell küzdeni a szeretetéért??? Elég adni neki egy darab parizert, és már le se vakarhatod magadról! Ott szarik ahol eszik! A kutya pedig hűséges barát...Az enyém akkor ugat ha jelez valamit, annyit eszik amennyit adok neki (ellentétbe a macskával akinek ha nem adsz elég kaját tovább áll), és a kutyám speciel egy helyre szarik az egész udvarba. Foglalkozás kérdése az egész.... Azt mondjuk megnézném hogyan fújod le a kutyám paprikaspray-vel, de tegyük fel hogy le tudod fújni! Maximálisan, 100%-ban Igazad van: Annyit ért!! És akkor a macska mennyit ér? Betörőre kimereszti a karmait? Úgy felrúgják hogy a levegőbe éhen döglik..... De ha esetleg otthon felejtette az emberünk a paprikaspray, vagy csak nem számít a kutyára......... akkor bajba van, és akad egy kicsi esély rá, hogy megmenti a tyúkszaros életem :D

Ui: Csak húzlak.... Nincs semmi bajom a cicatulajdonosokkal, és a cicákkal, nem akarok vitázni, Igazad van!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Haszontalan egy dög a macska.... Nagyon keményen meg kell küzdeni a szeretetéért??? Elég adni neki egy darab parizert, és már le se vakarhatod magadról! Ott szarik ahol eszik! A kutya pedig hűséges barát...Az enyém akkor ugat ha jelez valamit, annyit eszik amennyit adok neki (ellentétbe a macskával akinek ha nem adsz elég kaját tovább áll), és a kutyám speciel egy helyre szarik az egész udvarba. Foglalkozás kérdése az egész.... Azt mondjuk megnézném hogyan fújod le a kutyám paprikaspray-vel, de tegyük fel hogy le tudod fújni! Maximálisan, 100%-ban Igazad van: Annyit ért!! És akkor a macska mennyit ér? Betörőre kimereszti a karmait? Úgy felrúgják hogy a levegőbe éhen döglik..... De ha esetleg otthon felejtette az emberünk a paprikaspray, vagy csak nem számít a kutyára......... akkor bajba van, és akad egy kicsi esély rá, hogy megmenti a tyúkszaros életem :D

Ui: Csak húzlak.... Nincs semmi bajom a cicatulajdonosokkal, és a cicákkal, nem akarok vitázni, Igazad van!! ;)

Nekem sincs bajom a kutyákkal,általánosságban elmondható,hogy szeretem az állatokat.Nem bántanék és semmilyen háziállatot.

A puruttya közönséges házi macskákért nem vagyok odáig.A szürke Brit cicusom sokkal de sokkal értelmesebb,jobb arc,mint egy átlag házi macsek. Például soha nem piszkít be,napközben kikéredzkedik,ha nincs aki kiengedje,akkor az almot használja.

Nem azért tart az ember macskát,hogy megvédje. :lol: Nem az a kategória. :D

Azoknak szoktam felhozni a gázspray-t,akik azzal ideologizálják meg,hogy 2 moszkvai őrkutyát meg 2 rotit tartanak,hogy az megvédi őket minden körülmények között. :) Erre a célra a kutya drága és nem túl hatékony.

Valaki a cicusokat szereti jobban valaki a kutyákat,valaki mindkettőt. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem sincs bajom a kutyákkal,általánosságban elmondható,hogy szeretem az állatokat.Nem bántanék és semmilyen háziállatot.

A puruttya közönséges házi macskákért nem vagyok odáig.A szürke Brit cicusom sokkal de sokkal értelmesebb,jobb arc,mint egy átlag házi macsek. Például soha nem piszkít be,napközben kikéredzkedik,ha nincs aki kiengedje,akkor az almot használja.

Nem azért tart az ember macskát,hogy megvédje. :lol: Nem az a kategória. :D

Azoknak szoktam felhozni a gázspray-t,akik azzal ideologizálják meg,hogy 2 moszkvai őrkutyát meg 2 rotit tartanak,hogy az megvédi őket minden körülmények között. :) Erre a célra a kutya drága és nem túl hatékony.

Valaki a cicusokat szereti jobban valaki a kutyákat,valaki mindkettőt. ;)

Vagy idegesíti hogy mindkettő ki tud jönni az akváriumból, és egyiket se :D

Link to comment
Megosztás:

Rühellem a macskát. Azt azonban elismerem, hogy megvan a magához való esze. Ami neki jó, csak azzal törődik.

Nekem egy ilyen típusú kisztutuszom volt. Csak már elköltözött az örök vadászmezőkre.

A gyerekek hónaljig turkáltak a szájába, rajta lovagoltak, és soha egyiket sem bántotta, meg nem morogta. Bezzeg, ha egy rétinéger elment a ház előtt... :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is a cicákért vagyok oda jobban.

Mindkettőt lehet szeretni... :D

A foglalkozás kérdése igaz a macsekokra is. Amik velünk együtt nőnek fel a lakásban, ugyanolyan tökéletesen tudnak szocializálódni, mint a vakkancsok... :lol:

Azért, ha egy jól betanított ilyen macsekkal szembe kerül az önkényestulajdoneltávolító személy, akkor komoly meglepetésben lehetne része! :D

coonbig.jpg

De ez is csak egy vélemény. Még pedig az enyém! :)

Ui. Nem a kétlábú macskát kell nézni... ;)

Link to comment
Megosztás:

Van 3 leányzó macskám. :lol: Soha egyik se piszkított rossz helyre. Mindegyik azonnal az almot használta, ahogy idekerült. A legelső pl nyávogott, hogy WC-znie kell, persze nem tudtam, csak tippeltem és bejött. Odavittem az alomhoz és egyből csinálta is a dolgát. :D Okosak nagyon. :D

Link to comment
Megosztás:

Van 3 leányzó macskám. :D Soha egyik se piszkított rossz helyre. Mindegyik azonnal az almot használta, ahogy idekerült. A legelső pl nyávogott, hogy WC-znie kell, persze nem tudtam, csak tippeltem és bejött. Odavittem az alomhoz és egyből csinálta is a dolgát. :) Okosak nagyon. :D

És a vasúti macsek? Én azt bírom nagyon. :lol: Tavaly nyáron végig kint feküdt az 1. vg-on a sínszálon ;)

Fishing Cat

Jó áramvonalas :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.