Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kutya is van a háznál,Német juhász,de nem vagyok odáig a kutyákért. Csicskák. Egy macska szeretetéért keményen meg kell küzdeni!

"Végigmenni a 66-os úton! Minden táblába belelövök b+!!"

Csicskák? egy rühes macska csak döglik egésznap, ló######t se csinál, max falun megeszik 2 egeret ha épp megunta a döglést. majd nyáron bemutatlak valamelyik opeltalin a kutyámnak meglátjuk őt is lecsicskázod ééééé :D

Link to comment
Megosztás:

Csicskák? egy rühes macska csak döglik egésznap, ló######t se csinál, max falun megeszik 2 egeret ha épp megunta a döglést. majd nyáron bemutatlak valamelyik opeltalin a kutyámnak meglátjuk őt is lecsicskázod ééééé :D

:D Ha előtte egy darabig nem adsz neki enni, akkor hátha lenyeli a korzát :) Amúgy nagyapámnál a blöki, shimán vadássza az egereket ;) Amíg macska volt, addig se az egerészett. Igaz, az legalább a csirkéket se szedte össze :lol:

Link to comment
Megosztás:

:D Ha előtte egy darabig nem adsz neki enni, akkor hátha lenyeli a korzát :D Amúgy nagyapámnál a blöki, shimán vadássza az egereket :) Amíg macska volt, addig se az egerészett. Igaz, az legalább a csirkéket se szedte össze :lol:

ez akkoris megeszi ha adok neki (anyám korzáját rejtegetjük előle ;) ) másik fórumon irta egy csaj valamelyik nap, h elrágta a fém lámpaoszlopot a kertbe :D

Link to comment
Megosztás:

Csicskák? egy rühes macska csak döglik egésznap, ló######t se csinál, max falun megeszik 2 egeret ha épp megunta a döglést. majd nyáron bemutatlak valamelyik opeltalin a kutyámnak meglátjuk őt is lecsicskázod ééééé :D

A "macska egész nap nem csinál semmit" mítoszt cáfolnám.Az enyém például éppen munkát felügyel. :lol:

Balcsi2010_007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Bármilyen kutya egy ezerFT-os paprikaspray-ig tart. Cserébe qurvasokat eszik,hajnalban felugat,összeszarja a kertet.

Link to comment
Megosztás:

A "macska egész nap nem csinál semmit" mítoszt cáfolnám.Az enyém például éppen munkát felügyel. :D

http://kepfeltoltes.hu/110307/Balcsi2010_0...ltoltes.hu_.jpg

Bármilyen kutya egy ezerFT-os paprikaspray-ig tart.

akár hogy nézem, ez a macska DÖGLIK :)

már kicsit elkanyarodtunk, de kipróbálhatjuk, én benne vagyok. mire előszeded a sprédet már nincs karod :D meg ennyi erővel te is addig tartasz, a macskáról meg ne is beszéljünk :lol: a kutya meg az életét is feláldozná érted ha szarba lennél (vagyis ezek alapján amiket irkálsz érted nem biztos ;) )

Link to comment
Megosztás:

akár hogy nézem, ez a macska DÖGLIK :)

már kicsit elkanyarodtunk, de kipróbálhatjuk, én benne vagyok. mire előszeded a sprédet már nincs karod :lol: meg ennyi erővel te is addig tartasz, a macskáról meg ne is beszéljünk :D a kutya meg az életét is feláldozná érted ha szarba lennél (vagyis ezek alapján amiket irkálsz érted nem biztos ;) )

Ha a macska nem is, a Corsa tuti feláldozza érte az életét :D

Macskával nem kell szarba kerülni :D Bár már láttam olyat, hogy "az utca fenevadja" címet évekig bitorló kutyát rendesen megtépte valami harcias macs. Igaz, ez nem túl gyakori eset, és szerintem a kutya is azért nem vágott vissza, mert leblokkolt attól, hogy kötekszik vele egy macska, és kb az járt a fejében, hogy "Mia######?" :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.