Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Vegyél hozzá vagy még 15 nyomtatót akkor...

Szeretjük ám a finom célzásokat... :)

Nem feltétlen. Nekem itthon ketyeg egy HP tintás lassan 10 éve, és sose volt még vele gond. (időnként kitakarítom) egyébként teljesen jó kis fotónyomtató. (nem szkennel, nem másol, viszont lehet vele nyomtatni :D )

Te voltál a fóliás? <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlen. Nekem itthon ketyeg egy HP tintás lassan 10 éve, és sose volt még vele gond. (időnként kitakarítom) egyébként teljesen jó kis fotónyomtató. (nem szkennel, nem másol, viszont lehet vele nyomtatni :D )

Te voltál a fóliás? <_< :)

Nekem csak egy HP 3520-m van elég régóta. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlen. Nekem itthon ketyeg egy HP tintás lassan 10 éve, és sose volt még vele gond. (időnként kitakarítom) egyébként teljesen jó kis fotónyomtató. (nem szkennel, nem másol, viszont lehet vele nyomtatni :D )

Te voltál a fóliás? <_< :D

Fóliás?

Link to comment
Megosztás:

Fóliás?

Egy csávó akart egy gépet kicseréltetni gariban, mert hogy nem lehet kikapcsolni. Még akkor sem kapcsol ki, ha kihúzza a konnektorból. <_< Nézek rá, hogy ennek meg mi baja van(márhogy az embernek :D ). Hát a gépen, rajta volt a kijelzőn egy védőfólia, hogy szállítás közben ne karcolódjon meg. A fóliára pedig rá voltak nyomtatva különböző karakterek, hogy látszódjon milyen lenne, ha éppen menne a kijelző :D :D :D Lehúztam a fóliát, és hirtelen ki is kapcsolt :D :)

Link to comment
Megosztás:

Hogy lehet ekkora baromságot írni tanácsként? <_<

"A biztosítótól követelhető kártérítés magában foglalja magát az autóban felmerült kárt, a hitel kényszerű lezárásából fakadó költségeket (azaz az autó kárkori értékét esetleg meghaladó hiteltartozást), az árfolyamkülönbözetet, sőt, az esetlegesen pótlásként vásárolt autó megszerzésével kacsolatos költségeket (eredetvizsga, vagyonszerzési illeték) is."

Agyf*szt kaptam!

Link to comment
Megosztás:

Egy csávó akart egy gépet kicseréltetni gariban, mert hogy nem lehet kikapcsolni. Még akkor sem kapcsol ki, ha kihúzza a konnektorból. :D Nézek rá, hogy ennek meg mi baja van(márhogy az embernek :lol: ). Hát a gépen, rajta volt a kijelzőn egy védőfólia, hogy szállítás közben ne karcolódjon meg. A fóliára pedig rá voltak nyomtatva különböző karakterek, hogy látszódjon milyen lenne, ha éppen menne a kijelző :D :) :D Lehúztam a fóliát, és hirtelen ki is kapcsolt :) :lol:

Na nee :lol: :D

Utoljára akkor fájt ennyire ilyesmi, amikor voltam számítógépes boltban/szervízben.

Ember bevitt szkennert, hogy nem működik. Persze, hogy nem működik el volt szakadva a tápja.

Mondja a srác (szervizes), persze nem gond, össze tudjuk forrasztani, csak nem most mert nincs hirtelen műszer, amivel ki lehetne mérni, melyik a plusz, melyik a minusz.

Ember nézi, hát az nem mindegy? :) :D

Őőő nem egészen.

Hát akkor miért van az, hogy a konnektorba bárhogy bedughatom <_<

Próbáltam halkan röhögni, mert elég nagydarab állat volt :D

Aztán a srác mesélt neki ilyenekről, hogy váltóáram, meg egyenáram, emberünk meg tök csodálkozott B)

Link to comment
Megosztás:

Erre én csak annyit tudok mondani, ha nekem lenne 800 önerőm, abból autót vennék, nem pedig sok év adósságot <_<

Ha ez így lenne,mint ahogy az autójogász gondolja,akkor vennék egy hulladék IFÁ-t vagy ilyesmit (mind1 csak legyen rajta műszaki) aztán sorra tolatnék rá a hiteles autókra.Némi díjazásért cserébe persze...

Hamar tudnék jó autót venni. :D

Link to comment
Megosztás:

Na nee :D :D

Utoljára akkor fájt ennyire ilyesmi, amikor voltam számítógépes boltban/szervízben.

Ember bevitt szkennert, hogy nem működik. Persze, hogy nem működik el volt szakadva a tápja.

Mondja a srác (szervizes), persze nem gond, össze tudjuk forrasztani, csak nem most mert nincs hirtelen műszer, amivel ki lehetne mérni, melyik a plusz, melyik a minusz.

Ember nézi, hát az nem mindegy? :) :D

Őőő nem egészen.

Hát akkor miért van az, hogy a konnektorba bárhogy bedughatom :D

Próbáltam halkan röhögni, mert elég nagydarab állat volt :D

Aztán a srác mesélt neki ilyenekről, hogy váltóáram, meg egyenáram, emberünk meg tök csodálkozott :)

Igen, erre rácsodálkoznak elég sokan :D (Mondjuk azért a kábel, ha el van szakadva, általában ki lehet találni, hogy melyik volt a melyik <_< ) A múltkor egy csaj, kidobta az irodai nagy másológépükből a komplett festékezőegységet, mert nem tudta hogy kell kivenni a tonert. Borítéknyitóval kitekerte a rögzítőcsavarját, aztán ki is dobta, és levitte a konténerbe, mert nagyon szóródott belőle a festék :lol: Aztán beletolt egy új kazettát, és csodálkozott hogy lötyög benne, meg nem lehet becsukni a gép elejét. Gazdasági TK-ra kukázta a gépet :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

yó az B) csak időnként a köpőcsészéje hajlamos kiönteni :lol:

Faterom HP-nál is dolgozott már. Akkor ellátott 3520 alkatrészekkel. :) :lol:

Igen, erre rácsodálkoznak elég sokan :D (Mondjuk azért a kábel, ha el van szakadva, általában ki lehet találni, hogy melyik volt a melyik <_< ) A múltkor egy csaj, kidobta az irodai nagy másológépükből a komplett festékezőegységet, mert nem tudta hogy kell kivenni a tonert. Borítéknyitóval kitekerte a rögzítőcsavarját, aztán ki is dobta, és levitte a konténerbe, mert nagyon szóródott belőle a festék :D Aztán beletolt egy új kazettát, és csodálkozott hogy lötyög benne, meg nem lehet becsukni a gép elejét. Gazdasági TK-ra kukázta a gépet :D :lol:

Vazze!!!! :) :D :D :D Könnyezés happen. :)

Link to comment
Megosztás:

Faterom HP-nál is dolgozott már. Akkor ellátott 3520 alkatrészekkel. :D :D

Vazze!!!! <_< :D :D :) Könnyezés happen. :D

Én a takarítő által szépen kitakarított színes érintőképernyőtől könnyeztem be :lol: Leküldte ablakmosóval, aztán jól bele is törölgette, mert olyan csúnya ujjlenyomatos volt :lol:

Kegyetlen mennyiségű ilyen szerencsecsomaggal találkozni. Egy-egy szervizes összejövetelen, vagy szerviz-tanfolyamon, pár óra azzal megy el, hogy egymásnak mesélgetjük a friss állatságokat :D

Link to comment
Megosztás:

Hogy lehet ekkora baromságot írni tanácsként? <_<

"A biztosítótól követelhető kártérítés magában foglalja magát az autóban felmerült kárt, a hitel kényszerű lezárásából fakadó költségeket (azaz az autó kárkori értékét esetleg meghaladó hiteltartozást), az árfolyamkülönbözetet, sőt, az esetlegesen pótlásként vásárolt autó megszerzésével kacsolatos költségeket (eredetvizsga, vagyonszerzési illeték) is."

Agyf*szt kaptam!

Én igazából azon lepődtem meg, hogy az övé totálkárosra tört, a másik meg el tudott hajtani a helyszínről, és csak a rendszámtábla eset le :lol:

No mindegy....Ezt figyeljétek: Klikk ide Fosvágen Raptor....Mind a 60 lóerővel :) :D :D :D :D :D

Nem is tudom mihez hasonlítsam....A Saleen s5s Raptor-hoz, vagy az F-22-es Raptorhoz? :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Én igazából azon lepődtem meg, hogy az övé totálkárosra tört, a másik meg el tudott hajtani a helyszínről, és csak a rendszámtábla eset le :lol:

No mindegy....Ezt figyeljétek: Klikk ide Fosvágen Raptor....Mind a 60 lóerővel :) :D :D :D :D :D

Nem is tudom mihez hasonlítsam....A Saleen s5s Raptor-hoz, vagy az F-22-es Raptorhoz? :lol: :D

rokas2.gif Milyen szép az illesztés a lámpa és a mocitető találkozásánál.

Egy halom pénz lehetett ez az okádék....... <_<

Link to comment
Megosztás:

Én igazából azon lepődtem meg, hogy az övé totálkárosra tört, a másik meg el tudott hajtani a helyszínről, és csak a rendszámtábla eset le :D

No mindegy....Ezt figyeljétek: Klikk ide Fosvágen Raptor....Mind a 60 lóerővel :D :) :D :D <_< :D

Nem is tudom mihez hasonlítsam....A Saleen s5s Raptor-hoz, vagy az F-22-es Raptorhoz? :lol: :lol:

JDCSgyanús :D

Link to comment
Megosztás:

Hogy lehet ekkora baromságot írni tanácsként? <_<

"A biztosítótól követelhető kártérítés magában foglalja magát az autóban felmerült kárt, a hitel kényszerű lezárásából fakadó költségeket (azaz az autó kárkori értékét esetleg meghaladó hiteltartozást), az árfolyamkülönbözetet, sőt, az esetlegesen pótlásként vásárolt autó megszerzésével kacsolatos költségeket (eredetvizsga, vagyonszerzési illeték) is."

Agyf*szt kaptam!

A munkatársam törte össze a kocsiját kábé egy éve totálkár lett a hiteles autó. A másik fél elismerte hogy ő volt a hibás, készült rendőrségi jgyzőkönyv...stb.Több mint fél év mulva jutott a pénzéhez, és kábé fél milliót bukott rajta a bank árfolyamkülönbözetre hivatkozva jóval többet követelt mint amennyit a biztosító fizetett. A másik fél bérelt autóban ült, semmi hátránya nem származott a balesetből a bünti feleannyi sem volt mint az ártatlan fél buktája. Hát ennyit erről.

Link to comment
Megosztás:

Igen, erre rácsodálkoznak elég sokan :) (Mondjuk azért a kábel, ha el van szakadva, általában ki lehet találni, hogy melyik volt a melyik <_< ) A múltkor egy csaj, kidobta az irodai nagy másológépükből a komplett festékezőegységet, mert nem tudta hogy kell kivenni a tonert. Borítéknyitóval kitekerte a rögzítőcsavarját, aztán ki is dobta, és levitte a konténerbe, mert nagyon szóródott belőle a festék :D Aztán beletolt egy új kazettát, és csodálkozott hogy lötyög benne, meg nem lehet becsukni a gép elejét. Gazdasági TK-ra kukázta a gépet :D :D

Biztos lehet másképp is :D

Link to comment
Megosztás:

<_< :D Pedig még csak nem is a másoló tehetett róla. :D :) (amúgy meg a facnak forgatja a tonert, annak előbb utóbb fekete köd lesz a vége :D Ha így összenyomja, akkor inkább előbb ) :D

Szeretem mikor kitalálják a helyszíni javítást, de nem tudják mi baja, viszont most azonnal meg kéne csinálni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.