Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hogyne, a szoftverlopás bűncselekmény!

Nézd meg Bill Gates-t például. Nemrég el kellett adnia az egyik Mclaren F1-ét! És midezt azért mert nagyon sokan tört windowst és office-t használnak!

Szegény Bill, elmegyek holnap Win7-en venni akkor talán megtarthatja az egyik kerékcsavart.... <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Attól még aránytalanul drága... És ők vannak felháborodva, hogy senki nem hajlandó fizetni érte... :D

Tény, hogy az én win7-m nem volt olcsó, de akinek már van eredeti fostája, az 30 ezeré frissítheti legálisan win7-re. <_< Legalábbis hóm edisönnél. Nekem ultimátum win7 van és nem OEM egygépes telepítős. :D

Link to comment
Megosztás:

Tény, hogy az én win7-m nem volt olcsó, de akinek már van eredeti fostája, az 30 ezeré frissítheti legálisan win7-re. <_< Legalábbis hóm edisönnél. Nekem ultimátum win7 van és nem OEM egygépes telepítős. :D

A hóm edisön kb egy kalap sz@rt ér szvsz. Ultimate-el már lehet valamit kezdeni. De mondjuk szerintem az épp elég pofátlanság, hogy 30-ezret ki kell pengetni, hogy arról a fosról váltsak egy kevésbé fosra.

Link to comment
Megosztás:

A hóm edisön kb egy kalap sz@rt ér szvsz. Ultimate-el már lehet valamit kezdeni. De mondjuk szerintem az épp elég pofátlanság, hogy 30-ezret ki kell pengetni, hogy arról a fosról váltsak egy kevésbé fosra.

Jóhát, attól függ, hogy ki mire használja. <_< Amúgy ez eddig a legjobban használható windóz, szerintem. :D Aki meg aszondja, hogy fagyogat neki, meg baromkodik a windóz, az tanulja meg kezelni. :D

Link to comment
Megosztás:

Jóhát, attól függ, hogy ki mire használja. :D Amúgy ez eddig a legjobban használható windóz, szerintem. :) Aki meg aszondja, hogy fagyogat neki, meg baromkodik a windóz, az tanulja meg kezelni. :D

Ebben egyetértünk <_< De azért a hómedisön még egy átlag júzernek is okozhat a kezelés terén kellemetlenségeket (igaz, szerencsére azt nem sokat használtam, inkább csak mások véleménye alapján ismerem :D ).

Link to comment
Megosztás:

napi shokk:

dohány/körút sarok fekete C4 hátulján teszkós betűkből "ÖRDÖG" felirat, tetején 7+2 cápa antenna tarajba ill. szarvba rendezve :) <_<

:D Kb 2 éve láttam a Kertész utcában, amikor éppen az önindítómat vittem vissza megetetni a drága felújítókkal :D Legalább nem estek le azok a sz.rok a tetejéről. Olyan volt mint egy sündisznó :D :D

Link to comment
Megosztás:

:D Kb 2 éve láttam a Kertész utcában, amikor éppen az önindítómat vittem vissza megetetni a drága felújítókkal :) Legalább nem estek le azok a sz.rok a tetejéről. Olyan volt mint egy sündisznó <_< :D

szép a mai duplafogásod is :D

am a k***@ g**! k******t hp fos nincs benne egy patron a 7ből és nem tudok scannelni. EZ MI? :@

Link to comment
Megosztás:

az lesz a lol amikor kib****** az ablakon :D VICC

:D hápé, és tintás. Mit akarsz még? <_< Tudod hogy a multifunkciós tintasugarasoknak a service manualja hogy néz ki? 3 pontból áll:

1- cserélj nyomtató egységet

2- cserélj lapolvasó egységet

3- cserélj gépet

:D :D

A szamszung ezt még tudja a kisebb lézereknél is.

Viszont akcijjó van, tudok hápémultitintástot 2 patronnyal 10pénzért :D (és az origi patron hozzá B:2300, és C:2600 :) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.