Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem volt! :D :D

Senkinek nem ajánlom... :) :D

Inkább egy jó GPS! :D

Pontosan. Ezek az okostelók mindenre jók egy kicsit. <_< De semmire sem tökéletesen. Persze a telefonálás az más. :D

Szerintem is egy olcsóbb GPS, egy olcsóbb Digit fényképező bőven többet tud, mint ezek az öszvér cuccok. Persze azért ha más nincs, ez is megfelel alapon valamennyire használhatók. De pl. navira csak fizetős megoldás van a telónál.

Link to comment
Megosztás:

Pontosan. Ezek az okostelók mindenre jók egy kicsit. <_< De semmire sem tökéletesen. Persze a telefonálás az más. :D

Szerintem is egy olcsóbb GPS, egy olcsóbb Digit fényképező bőven többet tud, mint ezek az öszvér cuccok. Persze azért ha más nincs, ez is megfelel alapon valamennyire használhatók. De pl. navira csak fizetős megoldás van a telónál.

Nem olyan biztos az... :D

De egy Wayteq GPS olcsón... szerintem is jobb...

Pl egy ilyen 23ért! WAYTEQ x950 HD GPS 5" 4GB

Vagy egy ilyen 18ért! WAYTEQ X850 4GB GPS

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Esetleg van valakinek tapasztalata az ilyen andoidos koppintott kínai okostelefonokkal? <_< (Amilyenekkel tele van a vatera.)

Mennyire használható a GPS része?..stb.

Hát nekem spec minden nagyon jó az androidos okostelefonomon, csak a GPS nem... De azért ez nem általános, nekem a vevővel van baj, a legtöbbön azért megy rendesen. De ha tartós GPS használatra kell, akkor jobban megéri egy szimpla navi. Általánosságban nagyobb a kijelző, ráadásul alapból kapsz hozzá autós tartót, meg töltőt (míg az okostelefonokhoz ilyent nem adnak, külön kell hozzá venni, ami meg tudja emelni még az árát),

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Esetleg van valakinek tapasztalata az ilyen andoidos koppintott kínai okostelefonokkal? :D (Amilyenekkel tele van a vatera.)

Mennyire használható a GPS része?..stb.

Szeva!

Én androidos (nem kínai) telefonnal navigálok ha úgy alakul. Szerintem semmi gond nincs vele. Nyilván nincs 5" kijelzőm, de pl én mikor vezetek az utat nézem, és nem a navit, beszél az <_<

Link to comment
Megosztás:

Szeva!

Én androidos (nem kínai) telefonnal navigálok ha úgy alakul. Szerintem semmi gond nincs vele. Nyilván nincs 5" kijelzőm, de pl én mikor vezetek az utat nézem, és nem a navit, beszél az :)

Beszél hát... sokszor túl sokat is! <_< :D :D

Az előbbi témához:

A Nokia ingyenessé teszi a gyalogos és autós navigációt okostelefonjain.... (hogy most hogy áll ez a helyzet, azt nem tudom...)

Link to comment
Megosztás:

Szeva!

Én androidos (nem kínai) telefonnal navigálok ha úgy alakul. Szerintem semmi gond nincs vele. Nyilván nincs 5" kijelzőm, de pl én mikor vezetek az utat nézem, és nem a navit, beszél az <_<

Hát azért néha nem rossz az, ha mégis odanézel, és szép nagyban látsz rajta mindent, nem pedig az van, hogy még a készüléket is keresni kell :D

Link to comment
Megosztás:

Hát azért néha nem rossz az, ha mégis odanézel, és szép nagyban látsz rajta mindent, nem pedig az van, hogy még a készüléket is keresni kell <_<

Most nézem az aláírásod és a fotót, az én astrám a tiéd ikertestvére, '94/4 és a színe is dettó:D De ha már itt tarunk, hogy tudok aláírást hegeszteni?

Link to comment
Megosztás:

Beszél hát... sokszor túl sokat is! <_< :D :D

Az előbbi témához:

A Nokia ingyenessé teszi a gyalogos és autós navigációt okostelefonjain.... (hogy most hogy áll ez a helyzet, azt nem tudom...)

Igen ingyen van,de nem a legjobb.

Szerelőmnek is ilyen van az 58mittoménmilyenjén és azt mondja,hogy nem tökéletes autósoknak,de a semminél jobb.

Meg mire be-bootol már mentél vagy 20km-t. :)

Link to comment
Megosztás:

Pontosan. Ezek az okostelók mindenre jók egy kicsit. <_< De semmire sem tökéletesen. Persze a telefonálás az más. :D

Szerintem is egy olcsóbb GPS, egy olcsóbb Digit fényképező bőven többet tud, mint ezek az öszvér cuccok. Persze azért ha más nincs, ez is megfelel alapon valamennyire használhatók. De pl. navira csak fizetős megoldás van a telónál.

N95-öm GPS-e elég jó. Főleg azért, mert frissebb térkép van rajta, mint a Panasonic GPS-n. :D De amúgy nagyon jól elnavigál. :) Garmin GPS szoftver van rajta amúgy. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem spec minden nagyon jó az androidos okostelefonomon, csak a GPS nem... De azért ez nem általános, nekem a vevővel van baj, a legtöbbön azért megy rendesen. De ha tartós GPS használatra kell, akkor jobban megéri egy szimpla navi. Általánosságban nagyobb a kijelző, ráadásul alapból kapsz hozzá autós tartót, meg töltőt (míg az okostelefonokhoz ilyent nem adnak, külön kell hozzá venni, ami meg tudja emelni még az árát),

Nokia :D

N95-öm GPS-e elég jó. Főleg azért, mert frissebb térkép van rajta, mint a Panasonic GPS-n. :D De amúgy nagyon jól elnavigál. :D Garmin GPS szoftver van rajta amúgy. <_<

Ne villogj a cégessel :D :)

Link to comment
Megosztás:

Most nézem az aláírásod és a fotót, az én astrám a tiéd ikertestvére, '94/4 és a színe is dettó:D De ha már itt tarunk, hogy tudok aláírást hegeszteni?

Jobb felső sarok, "Vezérlőpult", aztán utána meg "Aláírás szerkesztése".

Garmin GPS szoftver van rajta amúgy.

A Garmin azért nem ugyan az, mint a Nokia gyárija, sokkal jobb annál <_<

Link to comment
Megosztás:

???

Én válaszoltam mindegyikre. :D :D

Elküldöm a kormányt, csak zűrös most a helyzet. De küldöm majd. Csak adj egy címet. <_<

Nem kaptam választ az utolsó kettőre. :D

Küldök címet akkor vagy lehet felhívlak. Mikor hívjalak? Este 7-körül?

Nekem Nokia C6-00 van még nem próbáltam rajta a navit de a Zocsa már beállítgatta nekem. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nem kaptam választ az utolsó kettőre. :D

Küldök címet akkor vagy lehet felhívlak. Mikor hívjalak? Este 7-körül?

Nekem Nokia C6-00 van még nem próbáltam rajta a navit de a Zocsa már beállítgatta nekem. <_< :D

Nekem 7 után jó.

Küld el a számodat pü-ben. És hogy mikor jó neked a hivás. Majd én hivlak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.