Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Arra lettem volna kíváncsi mennyire olcsó... (Kékled... :) )

Oké. Akkor veszek majd az spzolitól...

Jégfehéééér!

2ezer és rajta van az embléma. Plusz egy ezresért odaadom hozzá a letört lábakat is :D

(facelift előtti. Nem yó neked <_< :D )

Nem látszik ki a hó alól az autóm... :D fac kivan... mosás óta naponta eltörölgettem, szép legyen, erre leszakad ez a trutymó alapanyag... elég volt már belőle :D

Link to comment
Megosztás:

Jégfehéééér!

2ezer és rajta van az embléma. Plusz egy ezresért odaadom hozzá a letört lábakat is :D

(facelift előtti. Nem yó neked <_< :D )

Nem látszik ki a hó alól az autóm... :D

Szürke. kell nekem. :) És olyan nincs ami nekem kell? (Fiatalember. Február van... Mit vártál 20 fokot? )

Link to comment
Megosztás:

Ez nem az én hibám :D

Nem is mondtam :lol: Nézegettem mit lehetne csinálni vele, de nem jöttem rá. Az a kereszt rúd lötyög oldalirányba, amiben a csap rögzíti a váltókart. Így hiába pöpec a gumigyűrű a karon, ha a rögzítési pontja mászkál <_< Mi a g.cit lehetne kezdeni vele? :D (nem cserélem ki. Mást mondj :D )

http://jajjdecsunya.blog.hu/2011/02/15/a_n...e_felszoritoero

:) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Megosztanék veletek egy tanúlságos történetet, amit hétvégén meséltek.

Nyári gumi volt az autón egész télen mert nem volt használva aztán gyorsba átpattintották rá a télit, mert ki kellett menni külföldre tankolni. A nyárit addig bedobálva az autóba át a határon nem szóltak semmit, visszafele a magyarok megállították, hogy biztos csempészik valamit mondta csak tankolni volt. Félre is állították. A nyári gumikat szétdarabolták, hogy biztos oda rejtették a szajrét. Ugye nem találtak semmit utánna letépték az ajtókárpitokat, majd megbontották a műszerfalat is. De ugyebár nem volt semmi... Aztán továbbengedték a lógó kárpitokkal, kibelezett műszerfallal, szétdarabolt gumikkal... <_<

Szerintetek ilyenkor pl lehet perelni? :D

Link to comment
Megosztás:

Megosztanék veletek egy tanúlságos történetet, amit hétvégén meséltek.

Nyári gumi volt az autón egész télen mert nem volt használva aztán gyorsba átpattintották rá a télit, mert ki kellett menni külföldre tankolni. A nyárit addig bedobálva az autóba át a határon nem szóltak semmit, visszafele a magyarok megállították, hogy biztos csempészik valamit mondta csak tankolni volt. Félre is állították. A nyári gumikat szétdarabolták, hogy biztos oda rejtették a szajrét. Ugye nem találtak semmit utánna letépték az ajtókárpitokat, majd megbontották a műszerfalat is. De ugyebár nem volt semmi... Aztán továbbengedték a lógó kárpitokkal, kibelezett műszerfallal, szétdarabolt gumikkal... <_<

Szerintetek ilyenkor pl lehet perelni? :D

Simán megtenném.

Link to comment
Megosztás:

Megosztanék veletek egy tanúlságos történetet, amit hétvégén meséltek.

Nyári gumi volt az autón egész télen mert nem volt használva aztán gyorsba átpattintották rá a télit, mert ki kellett menni külföldre tankolni. A nyárit addig bedobálva az autóba át a határon nem szóltak semmit, visszafele a magyarok megállították, hogy biztos csempészik valamit mondta csak tankolni volt. Félre is állították. A nyári gumikat szétdarabolták, hogy biztos oda rejtették a szajrét. Ugye nem találtak semmit utánna letépték az ajtókárpitokat, majd megbontották a műszerfalat is. De ugyebár nem volt semmi... Aztán továbbengedték a lógó kárpitokkal, kibelezett műszerfallal, szétdarabolt gumikkal... <_<

Szerintetek ilyenkor pl lehet perelni? :D

Közölni fogják,hogy gyanúja volt a csempészésnek és ők csak a munkájukat végezték.Az ismerősödnek van igaza,de ez senkit nem érdekel.Örüljön,hogy nem vertek rá semmi balhét,mert nem egy ember ült már ártatlanul csempészésért. :D

Corsa b topikban is van egy srác aki a nagy zabálógép x12sz-vel Szerbiába jár át,mert ott vagy 30ft-tal olcsóbb.

Mondom neki én akkor sem mennék ha 100Ft-tal olcsóbb lenne,mert amit nyersz a réven....vagy a rendőr büntet mert nincs rajtad sapka,vagy a vámos nem adja oda az útleveled csak mondjuk 10euróért. :) De persze abban a topikban is én vagyok hülye,mindenki más helikopter,mert velük nem szarozhatna a g*ci vámos,rendőr. :D

Link to comment
Megosztás:

Közölni fogják,hogy gyanúja volt a csempészésnek és ők csak a munkájukat végezték.Az ismerősödnek van igaza,de ez senkit nem érdekel.Örüljön,hogy nem vertek rá semmi balhét,mert nem egy ember ült már ártatlanul csempészésért. <_<

Corsa b topikban is van egy srác aki a nagy zabálógép x12sz-vel Szerbiába jár át,mert ott vagy 30ft-tal olcsóbb.

Mondom neki én akkor sem mennék ha 100Ft-tal olcsóbb lenne,mert amit nyersz a réven....vagy a rendőr büntet mert nincs rajtad sapka,vagy a vámos nem adja oda az útleveled csak mondjuk 10euróért. :D De persze abban a topikban is én vagyok hülye,mindenki más helikopter,mert velük nem szarozhatna a g*ci vámos,rendőr. :D

Nem szoktad még meg? :) Attól hogy valaminek gyanúja van valaminek, még nehogy már széttéphessék az autót, meg amit visz, aztán pacsi... Estére már a kókusz kamerái előtt adná le a műszakot az összes...

Link to comment
Megosztás:

Nem szoktad még meg? <_< Attól hogy valaminek gyanúja van valaminek, még nehogy már széttéphessék az autót, meg amit visz, aztán pacsi... Estére már a kókusz kamerái előtt adná le a műszakot az összes...

De kezdem megszokni. :D

Amit mutattam e23-as bimmerünknek a kárpitjai össze vissza álltak amikor megvettük és a hátsó karfa is lógott,bele volt szakítva a menet.

Azzal is benzinezni járt az előző tulaja és ott is szétkapták egyszer a vámosok.

Mi is jártunk vele egyszer-kétszer,de megúsztuk némi jattal. Viszont ha okoskodsz velük akkor könnyen így járhatsz. Endre sem volt ott,tehát nem tudhatjuk hogyan viselkedett az emberünk a vámosokkal.

Link to comment
Megosztás:

De kezdem megszokni. :D

Amit mutattam e23-as bimmerünknek a kárpitjai össze vissza álltak amikor megvettük és a hátsó karfa is lógott,bele volt szakítva a menet.

Azzal is benzinezni járt az előző tulaja és ott is szétkapták egyszer a vámosok.

Mi is jártunk vele egyszer-kétszer,de megúsztuk némi jattal. Viszont ha okoskodsz velük akkor könnyen így járhatsz. Endre sem volt ott,tehát nem tudhatjuk hogyan viselkedett az emberünk a vámosokkal.

De azt nem értem, hogy még ha végig is néznek mindent, és esetleg bontanak hozzá, viszont nem találnak semmit, akkor milyen alapon nem állítják vissza a bontás előtti állapotot? Ennyi erővel gyanús az autó kereke, végigvágják a gumik oldalát aztán asszondja bocsi? <_< Ha ez minden vágya, nézzen bele az autóba, de akkor egy marék új kárpitbolhával a kezében jöjjön vissza az kuckójából. Azé'má' nehogymá'...

Link to comment
Megosztás:

De azt nem értem, hogy még ha végig is néznek mindent, és esetleg bontanak hozzá, viszont nem találnak semmit, akkor milyen alapon nem állítják vissza a bontás előtti állapotot? Ennyi erővel gyanús az autó kereke, végigvágják a gumik oldalát aztán asszondja bocsi? <_< Ha ez minden vágya, nézzen bele az autóba, de akkor egy marék új kárpitbolhával a kezében jöjjön vissza az kuckójából. Azé'má' nehogymá'...

Az biztos, hogy én addig nem tágítanék onnan, amíg helyre nem állítják...Mondjuk az is, hogy ha a határ közelében laknék se járnék át oda benzinért :D

Link to comment
Megosztás:

az nem csak Z-tengelyen mozog hanem X-en is :D

Ha meglessz az új motor, akkor majd beszámolok a változásokról! :D

Sziasztok! Ahogy ígértem beszámolok a változásokról, amint berakom az új alapjárati motort. Tegnap beszereltem és hatalmas változásokon ment keresztül az autóm! Motorféknél nincs rángatás akkor se ha, 2-es alapjáratban gurulok esetleg ilyenkor, ha adok egy kis gázfröccsöt neki! Végre jó lett. <_<

Az új alapjárati motor

Tiszta alapjárati motor fészek

Az új és a régi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.