Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A cégemnél lecserélik az eddig használatos munka UMPC-t egy TabletPC-re. Három évig nyúztam!

A levitézlett Amtek T700 -as UMPC-t, némi győzködés után, felajánlották megvételre. Ez egy kb. 70 dekás komplett PC, 7"-os érintőképernyővel, 1 Ghz-s proccal, 2db USB portal, wifi-vel, bluetooth-al, 120G-s winyóval.

WindowsXp Tablet Edition fut rajta. Ja! majd elfelejtettem! Most 512Mb RAM van, de szabvány noti RAM, lehet bővíteni.

Mindezt kemény 5 rugó körüli áron meg fogom kaparintani! <_<

Valamikor régebben kipróbáltam rajta az igopc-t, BT-s GPS-el. Lehet rá rakni GarminPC-t is, tehát navi célra is jó. Az AVI fájlokat szépen játssza! Nem igazán próbáltam még, de biztosan megy rajta mp3 játszás is. Van rajta a szokásos füles aljzat. Ennyi pénzért még egy digi képkeretet se kapok! :D

Itthon wifi-vel szoktam használni, lehet vele netezni, levelezni. Eddig BT-vel kapcsoltam a telefonhoz, amihez egy 2Gigás mobilnet volt.

Gondolkodom a hasznosításán!

Alkalmas lenne egyszerűen a nyaralás alatt a digi fényképeket lementeni, pasziánszozni, (:D) de megfordult a fejemben, hogy be lehetne építeni az autóba is, mint fedélzeti PC-t!

Ugrásszerűen megugrana az értéke az öreg verdának! :)

Használ valaki hasonló fedélzeti PC-t?

Hülyeség ilyet beépíteni egy tizenéves verdába?

Link to comment
Megosztás:

Én is ezt akartam kérdezni. Miért nem elég a motorkód? Amugy meg tényleg szar a régi Hf?? Mi baja van?

nincs annak a hengerfejnek semmi baja , csak az aposom nagy segitsegi buzgastol tultengve lebontotta komplett........ meg a fogaskereket is levette a butykostengely vegerol.......................... na azt varazsold vissza a helyere hogy pontonn legyen majd...............megyek ismet felhivom a bontot.......

azertrt nem eleg a motorkod, mert a spanyolok nem szeretnek segiteni senkinek.......pelda:bemegyek a barkacsboltba , megkerdem gipszkarton van???????

ammegmi mondja..???????biztos nincs.......erre bemegyek a masik bejaraton..........haaaaat ott volt az ajto melett minden meretbenn es formabann!!!!!!!!!!!

csak a csavo nehogy mar minden kerdezoskodonek oldja meg a problemait........

Link to comment
Megosztás:

párszor átmennék a torkán ennek is meg a totalcarosnak is :D

Igen. A totalcaron is gyűlölik és megvetik az F Astrát és így a GSi-t is <_< , persze jó, nem kötelező szeretni egy típust. De azért meg kéne már nézni, hogy mikori konstrukció, 80-as évek vége, 90-es évek eleje. Mi volt a konkurencia akkoriban? Pl Golf III GTI, Peugeot 205 GTI, meg ilyenek. Ezekkel simán állta a versenyt a GSi. És akár tetszik a tisztelt cikkíróknak akár nem, nagyon népszerű típus lett, és az nem véletlen. Sőt, kultikus kocsi lett, márkakupával, meg rajongói klubbal még közel 20 év elteltével is.

Ezt pedig nem sok típus mondhatja el magáról! :D

Link to comment
Megosztás:

Igen. A totalcaron is gyűlölik és megvetik az F Astrát és így a GSi-t is <_< , persze jó, nem kötelező szeretni egy típust. De azért meg kéne már nézni, hogy mikori konstrukció, 80-as évek vége, 90-es évek eleje. Mi volt a konkurencia akkoriban? Pl Golf III GTI, Peugeot 205 GTI, meg ilyenek. Ezekkel simán állta a versenyt a GSi. És akár tetszik a tisztelt cikkíróknak akár nem, nagyon népszerű típus lett, és az nem véletlen. Sőt, kultikus kocsi lett, márkakupával, meg rajongói klubbal még közel 20 év elteltével is.

Ezt pedig nem sok típus mondhatja el magáról! :D

és mindezek mellett sztem k***@ jól néz ki :D

Link to comment
Megosztás:

Ezek kicsit más kategóriák.

Mind hot hatch.Az impreza akkor nem volt csak sedanban.

Viszont mindegyiknek volt gyengébb változata és sportmodellek.

Lehet,hogy az idők során más kategóriába kerültek,de az opel szerintem ellenük szánta a gsi-t. <_<

Az überbrutál vadállatnak meg a 4X4 calibra c20let-et.Ami az autópálya rendőrség "elfogóautója" lett.

Link to comment
Megosztás:

Mind hot hatch.Az impreza akkor nem volt csak sedanban.

Viszont mindegyiknek volt gyengébb változata és sportmodellek.

Lehet,hogy az idők során más kategóriába kerültek,de az opel szerintem ellenük szánta a gsi-t. <_<

Valószínű... (a OPC-t meg az új 911 ellen...)

Link to comment
Megosztás:

Így biztosan nem tekerték az órát az életükre is megesküsznek!

A csomagtartó teleszkóp helyettesítésére a seprűnyél amatőr,jobbak kábelkötegelőt raknak a teleszkóp tengelyére.

Papírokkal,műszakival nem kapsz jobbat ennyiért,de lassan papírok nélkül sem.

Nem állok le kötözködni. Én tudom hogy miről beszélek, Te nem tudod. Csukjuk le a témát. Az Imprezát, meg a Deltát meg azé' nemá' astra kategóriába. Te mit iszol mostanában? Csak mert én is kérek :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Én is kapkodom a fejem. <_<

Már csak arra vagyok kíváncsi,hogy az astra gsi-t hová lehet kategorizálni,hogy senki ne sértődjön meg,illetve az általam említett autók miért nem tartoznak egy kategóriába a gsi-vel.

Amiket linkeltél feltöltött motorosak...

Amit kellett volna linkelned, az golf gti..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.