Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Breki!

De jól tetted,hogy leírtad a corsa b topikba hogyan jön szét a középkonzol! Tudod az a két kis rohadt torx csavar hátulról becsavarva,ha nem írod le még lehet mindig azt keresném hogyan jön le az előlap! :D

Szóval hálás köszönet!

Beszereltem a tigra órát is,azt viszont csak beraktam és működött,nem kellett kábelt húzgálni szerencsére.

Minden működik benne,holnap kérek kölcsön gps-t,megnézem mennyit csal az óra.

Pont ezért írtam le. Én hatalmasat cumiztam vele, mire rájöttem, hogy ott is van 2 kis rohadék. Ez nem szerepelt a corsás leírásban. :D Mondjuk csak volt a 2 kis mocsok, mert úgy elhajintottam őket, hogy...... :)

Találtam valami érdekeset. Lehet, hogy csak nekem újdonság. http://www.norc.hu/street-view/

Lehet császkálni a digitálisan rögzített városban, forgolódhatsz balra - jobbra, előre - hátra, fel és le...

Keresd meg a házadat, ismerősödet, iskoládat, sétálj a Duna parton, vagy a belvárosban...döbbenetes!!!!

Állítólag 2 hónap alatt készítették. Én is találkoztam a belvárosban tavaly nyáron azzal az autóval, aminek a teteje meg volt pakolva kamerákkal. Ez lett az eredménye. Kár, hogy csak Budapest készült el. <_<

Link to comment
Megosztás:

Pont ezért írtam le. Én hatalmasat cumiztam vele, mire rájöttem, hogy ott is van 2 kis rohadék. Ez nem szerepelt a corsás leírásban. :D Mondjuk csak volt a 2 kis mocsok, mert úgy elhajintottam őket, hogy...... :)

Találtam valami érdekeset. Lehet, hogy csak nekem újdonság. http://www.norc.hu/street-view/

Lehet császkálni a digitálisan rögzített városban, forgolódhatsz balra - jobbra, előre - hátra, fel és le...

Keresd meg a házadat, ismerősödet, iskoládat, sétálj a Duna parton, vagy a belvárosban...döbbenetes!!!!

Állítólag 2 hónap alatt készítették. Én is találkoztam a belvárosban tavaly nyáron azzal az autóval, aminek a teteje meg volt pakolva kamerákkal. Ez lett az eredménye. Kár, hogy csak Budapest készült el. <_<

Az én autóm angellel és steinmetz felnivel van rajta. :D Tavaly már nem ilyen volt. :D

Link to comment
Megosztás:

Pont ezért írtam le. Én hatalmasat cumiztam vele, mire rájöttem, hogy ott is van 2 kis rohadék. Ez nem szerepelt a corsás leírásban. :D Mondjuk csak volt a 2 kis mocsok, mert úgy elhajintottam őket, hogy...... :D

Találtam valami érdekeset. Lehet, hogy csak nekem újdonság. http://www.norc.hu/street-view/

Lehet császkálni a digitálisan rögzített városban, forgolódhatsz balra - jobbra, előre - hátra, fel és le...

Keresd meg a házadat, ismerősödet, iskoládat, sétálj a Duna parton, vagy a belvárosban...döbbenetes!!!!

Állítólag 2 hónap alatt készítették. Én is találkoztam a belvárosban tavaly nyáron azzal az autóval, aminek a teteje meg volt pakolva kamerákkal. Ez lett az eredménye. Kár, hogy csak Budapest készült el. <_<

Elég régi projekt. Ők megcsinálhatták, de a Gúglisokat elzavarta az ombucman (akiknek nincs jobb dolguk klub). :)

Link to comment
Megosztás:

Pont ezért írtam le. Én hatalmasat cumiztam vele, mire rájöttem, hogy ott is van 2 kis rohadék. Ez nem szerepelt a corsás leírásban. :D Mondjuk csak volt a 2 kis mocsok, mert úgy elhajintottam őket, hogy...... :)

Találtam valami érdekeset. Lehet, hogy csak nekem újdonság. http://www.norc.hu/street-view/

Lehet császkálni a digitálisan rögzített városban, forgolódhatsz balra - jobbra, előre - hátra, fel és le...

Keresd meg a házadat, ismerősödet, iskoládat, sétálj a Duna parton, vagy a belvárosban...döbbenetes!!!!

Állítólag 2 hónap alatt készítették. Én is találkoztam a belvárosban tavaly nyáron azzal az autóval, aminek a teteje meg volt pakolva kamerákkal. Ez lett az eredménye. Kár, hogy csak Budapest készült el. <_<

Valami kötsög visszahozta azt a piros E30-ast a cég elé, amit fél évbe tellett kitúrnom onnan hogy enyém legyen a parkolóhelye (kb 2 éve) :D :D

De jó cucc, ma este se fogok unatkozni már látom :D

Link to comment
Megosztás:

Az én autóm angellel és steinmetz felnivel van rajta. :D Tavaly már nem ilyen volt. :D

Jogos. Most vettem észre a képek felső részén ott van: norc 2009, és van néhány nagyobb város is a listán <_<

Mindennemű reklamációra a válasz ott van az aláírásomban. :)

Link to comment
Megosztás:

Az én autóm angellel és steinmetz felnivel van rajta. :D Tavaly már nem ilyen volt. :)

Akinek ennyit áll az autója... könnyű megtalálni <_< Én megnéztem már 40 helyet amerre fellelhető vagyok általában, de sehol sem vagyok. Most sétálhatom végig a várost hogy megtaláljam magam :D Aki megmutatja hogy hol vagyok rajta, az kap egy sört :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, uj vagyok itt es a kovetkezo a kerdesem, van egy 93 as opel astram, 1.7 XDTL szetment benne a vezermuszij spanolo es ledobta a vezermuszijat , szetment az osszes szelephimba , egyebb baj nem latszik rajta , de vennek egy komplett hengerfejet bele, csak az a gond hogy a bontobann kerik a motor referenciaszamat , ijet en nem tudok adni .........mivel az osszes pairjait elloptak..........................es nem tudok ujat csinaltatni mindaddig amig be nem megyek az autoval a muszaki vizsgat vegzo muhelybe!!!!!! dehat az auto nem mukszik........szoval uj papirok nem lesznek egyelore....Ti mit tanacsoltok??????mit tudok mondani a bontobann honnan vegyek referenciaszamot?????egyaltalann mik a pontos adatai egy ijen motornak????

Nagyonn csipem az autot, es tenyleg meg szeretnem csinalni .......de muhely kizarva , rengeteget kernek egy ijen meloert, min 1000 euroval ijesztgettek......

hazilag olcsobban kijovok , es nem is az elso amit csinalnek az udvaronn!!Szoval please help............koszike

Szia.

Elvileg ha eltörtek a himbák, más kár nem keletkezett a motorban. Ezért vannak a himbák kikönnyítve, hogy ilyen esetben törjenek mint a ropi.

Ha szerencséd van, uj himbákkal mehet a motor. Elvileg a hengerfejet sem kell levenni. Mennyi km. volt a vezérlésedben?

Link to comment
Megosztás:

Szia.

Elvileg ha eltörtek a himbák, más kár nem keletkezett a motorban. Ezért vannak a himbák kikönnyítve, hogy ilyen esetben törjenek mint a ropi.

Ha szerencséd van, uj himbákkal mehet a motor. Elvileg a hengerfejet sem kell levenni. Mennyi km. volt a vezérlésedben?

Tiedében még mindig az NE himba van? <_<

Link to comment
Megosztás:

Szia.

Elvileg ha eltörtek a himbák, más kár nem keletkezett a motorban. Ezért vannak a himbák kikönnyítve, hogy ilyen esetben törjenek mint a ropi.

Ha szerencséd van, uj himbákkal mehet a motor. Elvileg a hengerfejet sem kell levenni. Mennyi km. volt a vezérlésedben?

Fogalmam sincs , de az egessz motor mar le van bontva , hengerfej le van veve, szoval total kaosz de a bontobannakad olcso motor csak akadekoskodnak a

referencia miatt..............

Link to comment
Megosztás:

Valami kötsög visszahozta azt a piros E30-ast a cég elé, amit fél évbe tellett kitúrnom onnan hogy enyém legyen a parkolóhelye (kb 2 éve) :D <_<

De jó cucc, ma este se fogok unatkozni már látom :D

Miért mit csinálsz, parkolót aszfaltozol magadnak..?

Link to comment
Megosztás:

Ez a komoly fiúk!!

Használtautó

A fordulatszámmérőt figyeljétek!!!!

Nekem akkor csinált ilyet, amikor benzines műszercsoport volt benne... <_<

Amúgy a váltó is alig kopott! :D :)

Neki is az van benne. 7ezerig van skálázva :D

Az a műszerfalból kialakított konzol is megér egy mondatot :D "picit" olajos is szegény, a váltógomb is komoly :D Ülést, és ajtókárpitokat biztos nem cserélt:lol: Reklámár, reklámár, de drága reklám... ennyiért már autót is lehet kapni :D

Link to comment
Megosztás:

Neki is az van benne. 7ezerig van skálázva <_<

Az a műszerfalból kialakított konzol is megér egy mondatot :D "picit" olajos is szegény, a váltógomb is komoly :D Ülést, és ajtókárpitokat biztos nem cserélt:lol: Reklámár, reklámár, de drága reklám... ennyiért már autót is lehet kapni :)

Így biztosan nem tekerték az órát az életükre is megesküsznek!

A csomagtartó teleszkóp helyettesítésére a seprűnyél amatőr,jobbak kábelkötegelőt raknak a teleszkóp tengelyére.

Papírokkal,műszakival nem kapsz jobbat ennyiért,de lassan papírok nélkül sem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.