Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Főleg, hogy egy kis sz?r 16 centis hiába százakárhány wattos, semmit nem ér ilyen kis felületen a nagy teljesítmény. :D

Neeeemérdekelnek a számok. Erősítő nélkül van az autóban, és tudom milyen hangja van. Erősítőről hajtva meghallgattam ugyan azokat, és sokkal jobb volt. Engem idáig érdekel <_< Hogy számszerűsítve ez milyen, az nem kavar fel különösebben :) :D

Link to comment
Megosztás:

Neeeemérdekelnek a számok. Erősítő nélkül van az autóban, és tudom milyen hangja van. Erősítőről hajtva meghallgattam ugyan azokat, és sokkal jobb volt. Engem idáig érdekel <_< Hogy számszerűsítve ez milyen, az nem kavar fel különösebben :) :D

Mondjuk megértem a problémádat. A dízel hangjának elnyomásához nagyobb hangerőre van szükség. :D

Link to comment
Megosztás:

Neeeemérdekelnek a számok. Erősítő nélkül van az autóban, és tudom milyen hangja van. Erősítőről hajtva meghallgattam ugyan azokat, és sokkal jobb volt. Engem idáig érdekel <_< Hogy számszerűsítve ez milyen, az nem kavar fel különösebben :D :)

De sok pízed lett :D

:D

A nagy túróst! :D Ültem én már olyan benzinesben, ami elnyomta a hangos rádiót.... :D

enyém is elnyomja :PPP

Link to comment
Megosztás:

Neeeemérdekelnek a számok. Erősítő nélkül van az autóban, és tudom milyen hangja van. Erősítőről hajtva meghallgattam ugyan azokat, és sokkal jobb volt. Engem idáig érdekel <_< Hogy számszerűsítve ez milyen, az nem kavar fel különösebben :D :D

Én előre vettem Kicker ds 650 16.5 hangszórókat azért ezeket,mert az autóhifi boltban ezek szóltak a legszebben.

Volt ennél drágább pioneer is,de nem adott olyan szép mélyet szerintem.

Állítólag a kábelezés is nagyon sokat számít,aranyozott csatlakozók...stb. :D

Beépítőkerettel raktam be és csak a blau fejegységgel hajtom,de nagyobb hangerőnél (75%) zörög a keret. :D De kedvem sincs szigetelgetni,mert úgysem hallgatom annyira hangosan,mert hosszú távon fárasztó és amúgy sem az utcának zenélek.

Mostanában a "nagy zene" olyan autókból szokott jönni,hogy füstöl,szét van rohadva az egész,de van alatta olcsó replika malomkerék,meg papírboltos fólia enyhén hólyagos állapotban,meg gondolom full SAL hangrendszer,de legalább hangos... :D Nem szeretnék semmiféleképpen ilyen díszes társaságba tartozni. :)

Link to comment
Megosztás:

Én előre vettem Kicker ds 650 16.5 hangszórókat azért ezeket,mert az autóhifi boltban ezek szóltak a legszebben.

Volt ennél drágább pioneer is,de nem adott olyan szép mélyet szerintem.

Állítólag a kábelezés is nagyon sokat számít,aranyozott csatlakozók...stb. :D

Beépítőkerettel raktam be és csak a blau fejegységgel hajtom,de nagyobb hangerőnél (75%) zörög a keret. <_< De kedvem sincs szigetelgetni,mert úgysem hallgatom annyira hangosan,mert hosszú távon fárasztó és amúgy sem az utcának zenélek.

Mostanában a "nagy zene" olyan autókból szokott jönni,hogy füstöl,szét van rohadva az egész,de van alatta olcsó replika malomkerék,meg papírboltos fólia enyhén hólyagos állapotban,meg gondolom full SAL hangrendszer,de legalább hangos... :D Nem szeretnék semmiféleképpen ilyen díszes társaságba tartozni. :D

Akkor csináld meg szépen, hogy ne zörögjön, és nem fogsz odatartozni, egyelőre kopogtatsz náluk a zörgős zenéddel :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor csináld meg szépen, hogy ne zörögjön, és nem fogsz odatartozni, egyelőre kopogtatsz náluk a zörgős zenéddel :D :D <_<

Áhh csak belülről hallod, álló motorral,nagy hangerővel. Menet közben belülről sem lehet hallani. :D

De egyébként mit ajánlott rakni a keret és az ajtó közé? FBS nem játszik,mert akkor az ODA lesz ragasztva. :)

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is, de jól eldugtam a távvezérlőt, nehogy a kölök megtalálja..... :D :D

Az én Clarionomnak is lenne elvileg, de azt még az előző tulaj dugta el, nehogy megtaláljam. Bár máig nem értem, minek kell egy autórádióhoz távirányító... <_<

Ja azt láttam, gondolkodtam is ki integethet. Kutyakonzervet cipeltem.

Nyugodtan valld be, hogy sör volt az, nem kutyakaja :) (esetleg sört adsz a kutyának is)

Link to comment
Megosztás:

Az én Clarionomnak is lenne elvileg, de azt még az előző tulaj dugta el, nehogy megtaláljam. Bár máig nem értem, minek kell egy autórádióhoz távirányító... <_<

Mikor a ládát állítottam be a többi hangszóróhoz akkor pl igencsak jó. Jó az egyébként máskor is. :D

Link to comment
Megosztás:

Az én Clarionomnak is lenne elvileg, de azt még az előző tulaj dugta el, nehogy megtaláljam. Bár máig nem értem, minek kell egy autórádióhoz távirányító... <_<

Nyugodtan valld be, hogy sör volt az, nem kutyakaja :D (esetleg sört adsz a kutyának is)

Zotya nem iszik alkoholt. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.