Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Srácok!

Ilyen fejegységet: Klikk ide Mennyire nehéz találni? És mire kell figyelni, melyik a legjobb stb stb <_< Mi a száma? Pl?:CAR300, vagy 400....tudom hogy ezek mind kazettások :D

Cdr500-nak hívják.

Gyártotta a Delco és Siemens is.

Én vettem egy ötéves g-astrából valót,20pénzért a vateráról. 2napig szólt aztán elhallgatott. :D

De jobb is így,mert 30ért vettem egy új blaupunkt sd48-at sd kártyás,pendrive-os, cd az nincs,de 20számonként cserélgetni a cd-t elég macera. Cd váló bemenet sincs a cdr500-on úgy emlékszem.

A blaupunkt kijelzőjét be lehet állítani a TID-del azonos színűre,tisztára gyárinak hat az összkép!

BLAUPUNKT-BRISBANE-SD-R52767.jpg

Link to comment
Megosztás:

króm <_<

Jobban járnál, ha letörölnéd. :D

Cdr500-nak hívják.

Gyártotta a Delco és Siemens is.

Én vettem egy ötéves g-astrából valót,20pénzért a vateráról. 2napig szólt aztán elhallgatott. :D

De jobb is így,mert 30ért vettem egy új blaupunkt sd48-at sd kártyás,pendrive-os, cd az nincs,de 20számonként cserélgetni a cd-t elég macera. Cd váló bemenet sincs a cdr500-on úgy emlékszem.

A blaupunkt kijelzőjét be lehet állítani a TID-del azonos színűre,tisztára gyárinak hat az összkép!

http://ucables.com/img/ipics/BLAUPUNKT-BRI...E-SD-R52767.jpg

Gyárilag nincs kijelző a gyári magnón, tehát... :)

Link to comment
Megosztás:

Cdr500-nak hívják.

Gyártotta a Delco és Siemens is.

Én vettem egy ötéves g-astrából valót,20pénzért a vateráról. 2napig szólt aztán elhallgatott. :)

De jobb is így,mert 30ért vettem egy új blaupunkt sd48-at sd kártyás,pendrive-os, cd az nincs,de 20számonként cserélgetni a cd-t elég macera. Cd váló bemenet sincs a cdr500-on úgy emlékszem.

A blaupunkt kijelzőjét be lehet állítani a TID-del azonos színűre,tisztára gyárinak hat az összkép!

http://ucables.com/img/ipics/BLAUPUNKT-BRI...E-SD-R52767.jpg

Köszike!

Sajnos apámnak csak is a gyári jöhet szóba, a TID kijelző miatt. Elmondtam neki, hogy a rózsaszín kábelt elcsípjük, és a TID kijelző mutatni fogja a dátumot folyamatosan :D :D Erre ő szabályosan sokkot kapott, hogy se én se más nem fog semmit sem szétvagdosni ott :D :D

Úgyhogy megpróbálok szerezni egy ilyen CDR500-ast. Nem lesz könnyű szerintem, mert ahogy nézegetem a használtautó.hu-n pl az eladó G Astrákat 20-ból egybe sincs ilyen cdr500-as. Mibe szerelték sűrűn? B Vecibe? <_<

Link to comment
Megosztás:

Köszike!

Sajnos apámnak csak is a gyári jöhet szóba, a TID kijelző miatt. Elmondtam neki, hogy a rózsaszín kábelt elcsípjük, és a TID kijelző mutatni fogja a dátumot folyamatosan :) :D Erre ő szabályosan sokkot kapott, hogy se én se más nem fog semmit sem szétvagdosni ott :D :D

Úgyhogy megpróbálok szerezni egy ilyen CDR500-ast. Nem lesz könnyű szerintem, mert ahogy nézegetem a használtautó.hu-n pl az eladó G Astrákat 20-ból egybe sincs ilyen cdr500-as. Mibe szerelték sűrűn? B Vecibe? <_<

Visit My Website

Visit My Website

Link to comment
Megosztás:

Köszike!

Sajnos apámnak csak is a gyári jöhet szóba, a TID kijelző miatt. Elmondtam neki, hogy a rózsaszín kábelt elcsípjük, és a TID kijelző mutatni fogja a dátumot folyamatosan :) :D Erre ő szabályosan sokkot kapott, hogy se én se más nem fog semmit sem szétvagdosni ott :D :D

Úgyhogy megpróbálok szerezni egy ilyen CDR500-ast. Nem lesz könnyű szerintem, mert ahogy nézegetem a használtautó.hu-n pl az eladó G Astrákat 20-ból egybe sincs ilyen cdr500-as. Mibe szerelték sűrűn? B Vecibe? <_<

Visit My Website

Link to comment
Megosztás:

Köszike!

Sajnos apámnak csak is a gyári jöhet szóba, a TID kijelző miatt. Elmondtam neki, hogy a rózsaszín kábelt elcsípjük, és a TID kijelző mutatni fogja a dátumot folyamatosan :) :D Erre ő szabályosan sokkot kapott, hogy se én se más nem fog semmit sem szétvagdosni ott :D :D

Úgyhogy megpróbálok szerezni egy ilyen CDR500-ast. Nem lesz könnyű szerintem, mert ahogy nézegetem a használtautó.hu-n pl az eladó G Astrákat 20-ból egybe sincs ilyen cdr500-as. Mibe szerelték sűrűn? B Vecibe? <_<

Astránál vagy 10centivel van lejjebb a nem gyári fejegység RDS kijelzője a TID-hez képest,tehát még szem előtt is van. Nem tudom miért kell ezen aggódni,megjegyzem én is elsősorban ezért akartam cdr-t :D

Nem kell elvágni semmit,elég ha nem dugod be (amúgy sem tudod a nem gyárin sehová :D )

A autóműszerész bácsitól kérdeztem milyenek ezek és mondta,hogy hetente hordják őket hozzá,de általában ott is hagyják őket,mert 20körül szokott lenni a javításuk. :lol:

Processzor,olvasófej szokta megadni magát.

Én is kerestem vagy 2hónapig,mire kifogtam egy olyat,ami két nap után reccs.Nem ajánlom,semmiképp. :lol:

15ért adják a tizenéves darabokat,a fiatalabbak 20körül vannak néha,lehet szerencséd lesz vele,de ennyiért már sokkal jobbak vannak,ráadásul újak.

Link to comment
Megosztás:

Astránál vagy 10centivel van lejjebb a nem gyári fejegység RDS kijelzője a TID-hez képest,tehát még szem előtt is van. Nem tudom miért kell ezen aggódni,megjegyzem én is elsősorban ezért akartam cdr-t <_<

Nem kell elvágni semmit,elég ha nem dugod be (amúgy sem tudod a nem gyárin sehová :D )

A autóműszerész bácsitól kérdeztem milyenek ezek és mondta,hogy hetente hordják őket hozzá,de általában ott is hagyják őket,mert 20körül szokott lenni a javításuk. :D

Processzor,olvasófej szokta megadni magát.

Én is kerestem vagy 2hónapig,mire kifogtam egy olyat,ami két nap után reccs.Nem ajánlom,semmiképp. :D

15ért adják a tizenéves darabokat,a fiatalabbak 20körül vannak néha,lehet szerencséd lesz vele,de ennyiért már sokkal jobbak vannak,ráadásul újak.

Istenemre mondom, hogy tökéletesen egyetértek veled!!! Kár hogy az öregemnek nem lehet ezt elmagyarázni :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt miért írtad? :D Nekem ez jobban bejön, az asszony meg a rókát használja. :)

Mert egy határ sz?r. Semmi biztonsági funkciója nincs, hogy jobban tudjon statisztikázni a google. A firefox legalább azért lassú, mert tele van biztonsági elemekkel, na meg igyekszik a legjobban törekedni a html és egyéb szabványokra. :D A króm még az IE-nél is rosszabb. :D Nade mindegy, ez az én "hozzá nem értő" véleményem. :D Bár ezt a "firefox lassú" dolgot sem értem. Nekem pillanatok alatt betölt, kb mint az IE és nem kell állandóan indítgatni szerencsétlent. :lol:

Hogyan?

Kikódolják, vagy valahogy megtudják a gyári szám és sorozatszám alapján.

Istenemre mondom, hogy tökéletesen egyetértek veled!!! Kár hogy az öregemnek nem lehet ezt elmagyarázni :lol:

Én is olyan vagyok, mint az öreged. :D Gyárihoz ragaszkodom. :D Van is egy 4000Ft-ért vásárolt CAR400 az autómban, 4x20W-nyi végfokteljesítménnyel egy G Astra Bertone Coupéból. <_<

Link to comment
Megosztás:

Istenemre mondom, hogy tökéletesen egyetértek veled!!! Kár hogy az öregemnek nem lehet ezt elmagyarázni :D

Még elevenen él bennem,hogy mennyit szívatott az a szar. <_<

A végén már a kódot sem fogadta,meg volt valami kontakt hibája is.

Szerencsére a pénzem visszaadta és gondolom volt hozzá bontott cucca,meg beleforraszott fél kiló ónt aztán két nap múlva megint felrakta! :D

Link to comment
Megosztás:

Én is olyan vagyok, mint az öreged. :) Gyárihoz ragaszkodom. :D Van is egy 4000Ft-ért vásárolt CAR400 az autómban, 4x20W-nyi végfokteljesítménnyel egy G Astra Bertone Coupéból. :D

4x20W?? Komolyan mondom nem is értelek..... :D De így szeretünk :lol: !!!

Még elevenen él bennem,hogy mennyit szívatott az a szar. :D

A végén már a kódot sem fogadta,meg volt valami kontakt hibája is.

Szerencsére a pénzem visszaadta és gondolom volt hozzá bontott cucca,meg beleforraszott fél kiló ónt aztán két nap múlva megint felrakta! :D

Mocskos féreg! Remélem egyszer őt is átbacca valaki de úgy mint szart a palánkon!! <_<

Link to comment
Megosztás:

Mert egy határ sz?r. Semmi biztonsági funkciója nincs, hogy jobban tudjon statisztikázni a google. A firefox legalább azért lassú, mert tele van biztonsági elemekkel, na meg igyekszik a legjobban törekedni a html és egyéb szabványokra. <_< A króm még az IE-nél is rosszabb. :) Nade mindegy, ez az én "hozzá nem értő" véleményem. :D Bár ezt a "firefox lassú" dolgot sem értem. Nekem pillanatok alatt betölt, kb mint az IE és nem kell állandóan indítgatni szerencsétlent. :D

Nadehát azt hittem ez biztonságosabb a Mozzilla-nál, meg jobban is tetszik, de ezt nem tudtam. :D Akkor asszem visszatérek-mivel Digi-net jön kábelen, nincs gond a sebességgel. Day, kössz az infót! :D

Link to comment
Megosztás:

Mert egy határ sz?r. Semmi biztonsági funkciója nincs, hogy jobban tudjon statisztikázni a google. A firefox legalább azért lassú, mert tele van biztonsági elemekkel, na meg igyekszik a legjobban törekedni a html és egyéb szabványokra. :D A króm még az IE-nél is rosszabb. :D Nade mindegy, ez az én "hozzá nem értő" véleményem. :D Bár ezt a "firefox lassú" dolgot sem értem. Nekem pillanatok alatt betölt, kb mint az IE és nem kell állandóan indítgatni szerencsétlent. :)

Az én Firefoxom gyakran csinálja azt, hogy kiléptet az oldalról. Be vagyok valahova regisztrálva, kipipálom hogy maradjon bejelentkezve, de mire legközelebb újra visszatérek az oldalra, pötyöghetem be újra az azonosítómat, meg a jelszómat!!! Ezt miért csinálja? <_<

Link to comment
Megosztás:

Mocskos féreg! Remélem egyszer őt is átbacca valaki de úgy mint szart a palánkon!! <_<

De már akkor is gondoltam,hogy nem ez lesz az évszázad biznisze amikor ugyanazzal a szöveggel,hogy nagyon megkímélt 5éves g astrából való,gyári szám alapján ellenőrizhető stb.. egyből felrakott egy másikat,amikor leütöttem az enyémet.

Jelentettem a vaterán is de szartak rá, a jutalék az jutalék ha hulladék az árverés tárgya akkor is...gondolom.

Link to comment
Megosztás:

4x20W?? Komolyan mondom nem is értelek..... :lol: De így szeretünk :D !!!

Mocskos féreg! Remélem egyszer őt is átbacca valaki de úgy mint szart a palánkon!! :D

4x20W elég sok ám, ha azt a végfok tudja. <_< Amúgy az alap CAR300 4x7W. :D Ezek szerint még nem hallottad. :D Eléggé kárpitbontós tud lenni, ha megküldöm. :D Azt is hozzátenném, hogy nem értelmetlen düccdüccöt hallgatok benne, ahol az a lényeg, hogy dübörögjön. :lol:

Az én Firefoxom gyakran csinálja azt, hogy kiléptet az oldalról. Be vagyok valahova regisztrálva, kipipálom hogy maradjon bejelentkezve, de mire legközelebb újra visszatérek az oldalra, pötyöghetem be újra az azonosítómat, meg a jelszómat!!! Ezt miért csinálja? :)

1. jegyeztesd meg a failfox-szal a jelszavadat

2. ki is fog léptetni, ha lejár a cookie vagy a cookieben van olyan feltétel, hogy azonos IP cím esetén marad érvényben. Ergo ADSL-es netnél 24 óránként cserélődik az IP cím, így az ilyen cookie-k le fognak járni azonnal. Nekem is ezt csinálja amúgy. Ez nem a tűzróka hibája. :D

Link to comment
Megosztás:

4x20W elég sok ám, ha azt a végfok tudja. <_< Amúgy az alap CAR300 4x7W. :) Ezek szerint még nem hallottad. :D Eléggé kárpitbontós tud lenni, ha megküldöm. :D Azt is hozzátenném, hogy nem értelmetlen düccdüccöt hallgatok benne, ahol az a lényeg, hogy dübörögjön. :D

1. jegyeztesd meg a failfox-szal a jelszavadat

2. ki is fog léptetni, ha lejár a cookie vagy a cookieben van olyan feltétel, hogy azonos IP cím esetén marad érvényben. Ergo ADSL-es netnél 24 óránként cserélődik az IP cím, így az ilyen cookie-k le fognak járni azonnal. Nekem is ezt csinálja amúgy. Ez nem a tűzróka hibája. :D

Nem! Még nem hallottam! Első dolgom volt mikor megvettem a járgányt, hogy a gyári kazettás magnyóót kibacctam és egy Panasonic fejegységet vettem a helyére...Azóta azt felváltotta egy JVS mp3-as, USB-és, Bluetooth-os fejegység. És szerintem jobban szól mint a 4x20W :lol: :lol:

Az utolsó mondatot csak vicckelődésből írtam.... Tudom hogy te ebben penge vagy :D

Értem....ha nem a tűzróka hibája akkor okés :D

Link to comment
Megosztás:

Nem! Még nem hallottam! Első dolgom volt mikor megvettem a járgányt, hogy a gyári kazettás magnyóót kibacctam és egy Panasonic fejegységet vettem a helyére...Azóta azt felváltotta egy JVS mp3-as, USB-és, Bluetooth-os fejegység. És szerintem jobban szól mint a 4x20W :D :)

Az utolsó mondatot csak vicckelődésből írtam.... Tudom hogy te ebben penge vagy :D

Értem....ha nem a tűzróka hibája akkor okés <_<

Az eredeti gyári hangszóróknak egyébként a 4x20W sok. :D

Link to comment
Megosztás:

Az eredeti gyári hangszóróknak egyébként a 4x20W sok. <_<

Nem vagyok szaki, de úgy tudom akkor jó, ha a végfok erősebb, mint a hangszóró. Olyankor alacsonyabb erősítéssel is csúcsra lehet nyomni a hangszórókat, és kevésbé torzul a jel. Persze a hangerővel csak okosan szabad bánni.

Vagy nem jól tudom?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.