Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Minél több az elektronika annál szarabb egy autó.

A w211 mercikben az SBC fékrendszer teljesen elektromos,ha nincs delej akkor nincs fék! :D

Asszem már belátták,hogy ez így kicsit durva és visszatértek a főfékhenger->munkahenger pumpáláshoz.

Én azt várom,hogy végetér az autók szétextrázása,mert a fogyasztó is talán előbb utóbb csak rájön,hogy b*szhatja a rengeteg extráját a leállósáv szalagkorlátján túl várva az assistance-ot. :)

Ez a jó az F Astrában! Nincs benne annyi sz@r ami elromolhat (najó, azárt itt vannak egyéb dolgok, amik elromlanak, de azoknak meg általában olcsóbb a cseréje, mint egy új autónál). Pl. amikor már érdeklődtünk a kereskedőnél nyáron, hogy esetleg szervó van-é benne, mondta, hogy nincs, de legalább egyel kevesebb dolog, ami elromolhat :D (valójában eredetileg eléggé féltem tőle, a Nissan amin tanultam vezetni az ugye szervós volt, és több helyen is olvastam a szervótlan opelekről, hogy hát azokat hű milyen nehéz kormányozni, hú, ilyen nehéz parkolni, stb. Így utólag azért elmondhatom, hogy az nem igazán fogalmazott korrektül, aki ilyet állított, sőt szvsz még kicsit kényelmesebb is "utazósebességnél, mint a szervós volt) <_<

Link to comment
Megosztás:

Kérésed teljesítem. :D

Insignia teszt

Ohh, köszönöm, én azt hittem már elfelejtetted, ?tegnap? jutott eszembe, amikor néztem a nem megy fel a dombon semmi videót. :D

Jó kis írás, az útszéli képek hol készültek?

A havas nagy placc mellett megyek el vonattal minden nap :D

Ez a jó az F Astrában! Nincs benne annyi sz@r ami elromolhat (najó, azárt itt vannak egyéb dolgok, amik elromlanak, de azoknak meg általában olcsóbb a cseréje, mint egy új autónál). Pl. amikor már érdeklődtünk a kereskedőnél nyáron, hogy esetleg szervó van-é benne, mondta, hogy nincs, de legalább egyel kevesebb dolog, ami elromolhat :D (valójában eredetileg eléggé féltem tőle, a Nissan amin tanultam vezetni az ugye szervós volt, és több helyen is olvastam a szervótlan opelekről, hogy hát azokat hű milyen nehéz kormányozni, hú, ilyen nehéz parkolni, stb. Így utólag azért elmondhatom, hogy az nem igazán fogalmazott korrektül, aki ilyet állított, sőt szvsz még kicsit kényelmesebb is "utazósebességnél, mint a szervós volt) <_<

Ebbe nekem se hiányzik a szervó. Bár nem tudom hányat fordul koppanástól koppanásig a kormány, de különösebben nem is érdekel.

Legalább leszoktatja a népeket arról, hogy egy helyben tekergessék :)

Szerintem a békorzán nehezebb volt tekerni 145ös gumikkal...

Link to comment
Megosztás:

Ohh, köszönöm, én azt hittem már elfelejtetted, ?tegnap? jutott eszembe, amikor néztem a nem megy fel a dombon semmi videót. <_<

Jó kis írás, az útszéli képek hol készültek?

A havas nagy placc mellett megyek el vonattal minden nap :D

Az útszéli képeket a Turulhoz felvezető szakaszon lőttem, hétköznap dél körül egész kihalt, kellemes fotóhelyszín. Máskor is vissza fogok térni oda, ha már nem lesz havas a táj.

Link to comment
Megosztás:

Visszatértem! :D

2030. dec. 31. a bűvös dátum. :) De hamarosan én is BC-s leszek... <_< :D

Szia!

Milyen felni van a kocsidon az avatar képen?

Elküldöd nagyobban?

Szeretném lecserélni az enyémeket (93 utáni GSI felni) de nemtom milyen állna jól Fastrán.

Köszi Tomi! :D

Link to comment
Megosztás:

Faxa, és utánna mit csináljak? <_< :)

Szerintem csoportosan meg kell támadni Futó Gabit, hogy adjon plusz 50 év Patch-et a TID-re :D Vagy mindenki BC-t, tesz bele, mert ott nem zavar sok vizet, hogy mi e dátum. Esetleg teszek bele SID-et mert ott sem, de legalább kevesebb van belőle :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nyehehe, jövő héten vizsgázik a autó, 98-as ekótek, rééges rég nem volt hozzányúlva, és olybá tűnik meguszom egy jobb gömbfej cserével;-) Alája másztam, szerelőm átnézte, sehol egy olajfolt, sehol egy rozsda... Hasonló jókat mindenkinek:-)

astra.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nyehehe, jövő héten vizsgázik a autó, 98-as ekótek, rééges rég nem volt hozzányúlva, és olybá tűnik meguszom egy jobb gömbfej cserével;-) Alája másztam, szerelőm átnézte, sehol egy olajfolt, sehol egy rozsda... Hasonló jókat mindenkinek:-)

http://www.b21.hu/astra.jpg

LIKE! :)

Fék,lengéscsillapító,emisszió pontos állapota csak méréssel derül ki,voltunk már mi is úgy,hogy tárcsa jól néz ki,betét is vastag,nem is húz,aztán padon kijött egy laza 30%-os eltérés.(NKH padon :D )

Én kedden fogok kiállni a corsával,tehát esni fog! :D

De most tényleg qurva idegesítő,hogy a szokásos Dunaföldvár-Szeged oda-vissza távomat kb. 3szor sikerült úgy megtenni,hogy ne legyen tiszta trutymó az autó! <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.