Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

PPS futárt vett már valaki igénybe? (vatera futárja)

Hétfőn reggel felvették a km-órámat a bontóstól Alsónémedibe és még nem ért ide 80km-re Dunaföldvárra. <_<

Azt írták,hogy felvételtől számított 2napon belül ideér viszont a csomagkövető azt írja,hogy még felvételre vár a cucc. :D

Ez a sebesség megszokott vagy tépjem le telefonon a töküket? :D

A PPS 1 rakás sz.r!Még az ellenségeimnek sem kívánom(pedig biztos vannak sokan) :) Nekem 4 nap múlva jöttek a cuccért,és még 3 kellett a kézbesítéshez.Olcsók,de olyan sz.rok is.Légy türelemmel 1szer biztos odaér a cucc :D :D

Link to comment
Megosztás:

A PPS 1 rakás sz.r!Még az ellenségeimnek sem kívánom(pedig biztos vannak sokan) :D Nekem 4 nap múlva jöttek a cuccért,és még 3 kellett a kézbesítéshez.Olcsók,de olyan sz.rok is.Légy türelemmel 1szer biztos odaér a cucc :) :D

Rosszabb esetben, mire odaér cuccok <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Hellótok!

Olyan kérdésem lenne, hogy tegnap volt a TV-ben hogy nappali fényes autókat lehet már csak újonan venni mármint csak azzal beszereltet árúlni.

Most akkor kötelező lakotterületen belül, jó látási viszonyoknál is használni a világításunkat? Még mielőtt megreszel a rendőr. Ez most valami új vagy csak az új autók lesznek ilyenek? Csak azért mert pl nappal lakotterületen le szoktam kapcsolni a lámpát, hogy jobban töltse az aksit. <_<

Semmi jelentősége.

Link to comment
Megosztás:

Semmi ilyesmi, minden maradt a régiben, vagyis lakott területen belül akkor kötelező világítást használni, ha a látási viszonyok megkövetelik. Az meg hogy az új autóknál alapból gyújtásra felkapcsolja a nappali menetfényt, az minket nem érint. Asszem... <_< (legalábbis nemsok F-ben van nappali menetfény... :D )

Csak egy spec relé kérdése, a helye megvan a biztitáblán.

Link to comment
Megosztás:

A PPS 1 rakás sz.r!Még az ellenségeimnek sem kívánom(pedig biztos vannak sokan) <_< Nekem 4 nap múlva jöttek a cuccért,és még 3 kellett a kézbesítéshez.Olcsók,de olyan sz.rok is.Légy türelemmel 1szer biztos odaér a cucc :D :)

Most kaptam meg.Egyben van az óra. :D

A hátulján ki volt ugorva az 1-es jelű csatlakozó,visszapattintottam,de jobban lötyög,mint a többi.

Hátvégén kiderül,hogy mi nem működik benne.

9e55_2_big.jpg

Tudja valaki mi lehet az 1-es csatlakozó esetleg?

Link to comment
Megosztás:

mesélj csak, hogy milyen váltógombjaid vannak ? <_<

Jelenleg egy darab van amit Zolitól szedtem, meg egy ami a Zafirából jön ki (mert bemegy a helyére elvileg az amit eddig használtam én, de még nem tudom hogy a pálcika jó a Zafirába. Szóval egy olyan golyófejű van, ami classicokban is volt, meg "A" Zafirában.

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg egy darab van amit Zolitól szedtem, meg egy ami a Zafirából jön ki (mert bemegy a helyére elvileg az amit eddig használtam én, de még nem tudom hogy a pálcika jó a Zafirába. Szóval egy olyan golyófejű van, ami classicokban is volt, meg "A" Zafirában.

Nem csak classicban, mondtam már. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.