Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nemtudja valaki, hogy kb 1cm szemnagyságú bazaltkavicsból sacc/kb hány tonna fér egy billencs ifára?

Kellene hozatnom az udvarba, mert nembirja leküzdeni auz astra a sarat B) . A bányánál meg megvetetnék az eget is az emberrel. :lol:

Nye-nye-nye tavasszal kapok ingyen.... :D

Jó barátaim vannak. :D

Neked vannak barátaid? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nye-nye-nye tavasszal kapok ingyen.... :D

Neked vannak barátaid? :D B)

Nincsenek.

Néha nekem is sikerül,innen derült ki,hogy e46-ot nem szereltek m44-el soha,csak m43-mal meg n42-vel (1796cm3 116le)

Egyszer kiállok a libakergetőmmel egy e46 m43-mal szembe(alapból 1300kg és 105le) ha a bimmerbe legalább négyen ülnek! Szerintem komoly ellenfél lennék! :lol:

Szerintem simán. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg ki van rakva térkővel a kaputól egészen a fűtött garázsig(mint az avataromon is látszik) szóval eddig én nyertem! :lol:

Nekem meg aszfaltozva van a parkoló, a ház előtt. Garázsadót nem kel fizetnem, és fűtenem sem. Persze építenem sem kellett. :D

Nem kell nyitni zárni reggel este, csak leállok a parkolóban. Ha havas jeges, akkor mindjárt megvan a reggeli torna is. Ez így egészséges.

És a harmadikról jól rálátok az autóra. B) :D

Lehet hogy én nyertem? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg aszfaltozva van a parkoló, a ház előtt. Garázsadót nem kel fizetnem, és fűtenem sem. Persze építenem sem kellett. :lol:

Nem kell nyitni zárni reggel este, csak leállok a parkolóban. Ha havas jeges, akkor mindjárt megvan a reggeli torna is. Ez így egészséges.

És a harmadikról jól rálátok az autóra. :D B)

Lehet hogy én nyertem? :D

Ugyanez, csak én a 2.ról nem látok rá... :D Akkor ki is nyert? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg aszfaltozva van a parkoló, a ház előtt. Garázsadót nem kel fizetnem, és fűtenem sem. Persze építenem sem kellett. :lol:

Nem kell nyitni zárni reggel este, csak leállok a parkolóban. Ha havas jeges, akkor mindjárt megvan a reggeli torna is. Ez így egészséges.

És a harmadikról jól rálátok az autóra. :D B)

Lehet hogy én nyertem? :D

Bakker,mondasz valamit! :D

Én meg bevállalnék egy gyorsulást egy ilyennel is!

Az 1.7d astra hány lovas 57 vagy 60? Még egy olyannal is gyorsulnék egyet,de csak Caravan kivitelben! :D

Gyűjtöm az ellenfeleket a lacházi gyorsulásra! Ez a fejlécen villogó reklám megihletett! :)

Link to comment
Megosztás:

Bakker,mondasz valamit! :D

Én meg bevállalnék egy gyorsulást egy ilyennel is!

Az 1.7d astra hány lovas 57 vagy 60? Még egy olyannal is gyorsulnék egyet,de csak Caravan kivitelben! B)

Gyűjtöm az ellenfeleket a lacházi gyorsulásra! Ez a fejlécen villogó reklám megihletett! :P

Na jó, gyere, gyorsuljunk :D

Hány kiló jut a Corsa eszeveszett 45 lovára?

Újabb hibajelenség: van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem kapcsol be a ventim... Legalábbis nem vettem észre, és simán felmászott 100 fölé egy kis pesti kavargás, aztán egy helyben állással...

Jó volt ez a vasárnap :D

Egész nap sziklát másztunk Várgesztesen, aztán megyünk vissza a kocsihoz, kicsit fellazult a talaj, hmm, nem tuti :D

Hárman voltunk fiúk, 2 lány. Mondom a csajoknak:

Lányok, valakinek ki kéne tolni a kocsit a sárból :lol: ;)

Egy ideig töprengtek rajta, aztán beindítottam és inkább kitolattam simán :D

Ahogy végeztünk felmentem Pestre, éjfél körül autókáztam haza. Legalább forgalom nem volt :D

Rohadt jók ezek a megalightok, szinte végig élvezhettem a reflektor szabadságát :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg aszfaltozva van a parkoló, a ház előtt. Garázsadót nem kel fizetnem, és fűtenem sem. Persze építenem sem kellett. :D

Nem kell nyitni zárni reggel este, csak leállok a parkolóban. Ha havas jeges, akkor mindjárt megvan a reggeli torna is. Ez így egészséges.

És a harmadikról jól rálátok az autóra. B) :D

Lehet hogy én nyertem? :D

Nem akarok a lelkivilágodba gázolni, de inkább a sáros udvarban álljon a vas, mint az asztfaltozott utcán. Legalábbis én így gondolom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok a lelkivilágodba gázolni, de inkább a sáros udvarban álljon a vas, mint az asztfaltozott utcán. Legalábbis én így gondolom. :lol:

Van közvilágítás. B)

Amugy jó ez a környék. Nem bántják az autókat. Sokszor előfordult hogy elfelejtettem bezárni éjszakára.

Sőt olyan is volt párszor, hogy az ablak le volt engedve. Soha nem történt baj. :D

Link to comment
Megosztás:

Van egy kis gebac :lol: Ma este leugrottam Janihoz Vácra, megcsináltatni az ülés-magasságállítómat, meg kicsit simogatni az autóját. Odafelé előttem nagyon szenvedett egy öreg, elkezdtem megelőzni, de közben kikanyarodtak szemből egy utcából (nem, nem törtem össze :D ) láttam hogy rövid lesz a hely, úgyhogy visszabactam 3-ba (80 körül :D B) ) olyan 4000 körül forgott, de nemtom pontosan mert éppen nem azt néztem, amikor rántott egyet és mintha lefulladt volna leállt. Ami plusz érdekes hogy elment minden ami villannyal ment (világítás, rádió, műszerfal világítás, minden...) Az egész egy pillanatra történt csak, mert mielőtt kimondtam volna hogy "mijaaaf@sz??" már újra ment, húzott, az előzést is befejeztem, a lámpa még egyet villant, de azóta semmi gond vele. Elmentem Janihoz, megcsináltunk mindent ami tervben volt, haza is jöttem, bármi gond nélkül. Indul, megy, világít, teljesen normálisan viselkedik. Viszont olyan 900-1000 körüli fordulatszám körül, van egy furcsa sziszegése, ami eddig is volt, de csak alig hallhatóan. A flexi cső a kipuffnál ki van szakadva egy kicsit, azt tudom, szerintem a sziszegés az lehetett, de most jóval erősebb hangja van. (lehet hogy tovább szakadt az a sz.r?) Meg az egésznek mi köze lehet a leállásomhoz? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.