Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kb. pont annyira furcsa mint az a két Homasita-szellőző, meg a szpojleres ablaktörlő :D pedig halál jó lenne nélküle :lol: Fel-klubosítottam az autót. Matricák fönt, rendszámkeretek fönt, és még szépen le is mostam kívül belül. Sajnáltam megállni haverék háza előtt, mert sáros volt a kosibejáró. Inkább tovább mentem, és 3 házzal odébb álltam meg, mert ott beton volt :D :P

A gépkocsi külföldi ára: 269 Ft

Hazaszállítási költség trailer-en

(egységes tarifát biztosítunk): 165.000 Ft

Forgalomba helyezési költségek összesen: 91.240 Ft

Komplett fordítási költség: 5.000 Ft

Származásellenőrzés: 8.400 Ft

Eredetiség-vizsgálat: 20.000 Ft

Integrált vizsgálat (szükség esetén): 7.200 Ft

Egyedi forgalomba helyezés: 22.800 Ft

Műszaki vizsga: 8.890 Ft

Forgalmi rendszám: 6.500 Ft

Forgalmi engedély: 6.000 Ft

Törzskönyv: 6.000 Ft

Műszaki érvényességet igazoló címke: 450 Ft

Regisztrációs adó: 1.104.015 Ft

Vagyonszerzési illeték (átírási díj): 70.896 Ft

A mobile24 szolgáltatás díja: 269.116 Ft

Összesen: 1.700.536 F

Szóval, ha 1 euróért nézek használt autót, arra is elcsengethetek milla fölötti pénzt ;)

:D (most ha az mobile24- szállítást, és a teljes részvételüket kiveszem a körből, akkor is bőven guriga fölött van B) )

Link to comment
Megosztás:

Igen mert szerintem ha egy tank roncsolódik akkor ott már akkora a sérülis mértéke hogy az autónak is vége. 300-600-ezres autókról beszélünk nem nehéz elérni a gazdasági totálkárt.

Ha csak fel nem nyílik alatta a csatornafedél. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Boldog születésnapot neodd :D

Ma este hazafele majdnem lekaratézott egy kamion az M7-en B) ! Hogy is van ez az előzni tilos a kamionoknak szabály? :D

Elvileg reggel 6 és este 10 között a 7,5 T-nál nagyobb megengedett össztömegű teherautókkal autópályán és autóúton előzni és összefüggő sorban haladni tilos.

Amit persze úgysem tartanak be..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elvileg reggel 6 és este 10 között a 7,5 T-nál nagyobb megengedett össztömegű teherautókkal autópályán és autóúton előzni és összefüggő sorban haladni tilos.

Amit persze úgysem tartanak be..... :lol:

mentünk bécsbe nyáron kb 10-15 nyerges ment egymás mögött, az uccsó meg televolt q7-ekkel azthitte neki akkor szabad :D kb 15percbe telt mire sikerült neki, elénk vágott be (pedig még csak nemis az asztrával voltunk hanem 5ös bömbivel), de a mögöttünk lévő 10 autó is mind beintet neki B)

Link to comment
Megosztás:

Boldog születésnapot neodd :D

Ma este hazafele majdnem lekaratézott egy kamion az M7-en B) ! Hogy is van ez az előzni tilos a kamionoknak szabály? :D

Köszönöm szépen mindenkinek :lol:

Nekem a nyáron volt olyan, hogy Sopronba menet 100-as (!!) tempónál előzött meg sima főúton egy kamion... Valami hűtőkocsi volt, de nagyon sietett, eléggé otthagyott utána (bár nem csak engem)...Azóta csak egyszer volt hasonló, az M0-son 80-as sebességhatárt betartva haladtam, amikor elkezdett úgy 100-110-el letolni az útról egy kamion (akkor már nem előzhetett a szabály szerint). De ott nem hagytam magam, és inkább elhúztam előle :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen mindenkinek :lol:

Nekem a nyáron volt olyan, hogy Sopronba menet 100-as (!!) tempónál előzött meg sima főúton egy kamion... Valami hűtőkocsi volt, de nagyon sietett, eléggé otthagyott utána (bár nem csak engem)...Azóta csak egyszer volt hasonló, az M0-son 80-as sebességhatárt betartva haladtam, amikor elkezdett úgy 100-110-el letolni az útról egy kamion (akkor már nem előzhetett a szabály szerint). De ott nem hagytam magam, és inkább elhúztam előle B)

Akkor ez 45000 lesz. Kérem fáradjon a kasszához! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem úgy van hogy Kamion nem előzhet kamiont?

De, idén jan. 1-től úgy van. De olvass kicsit feljebb:

Elvileg reggel 6 és este 10 között a 7,5 T-nál nagyobb megengedett össztömegű teherautókkal autópályán és autóúton előzni és összefüggő sorban haladni tilos.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.