Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

13-asnál nagyobbat nem lehet rakni Astrára. :lol: Az már balesetveszélyes, ráadásul 20 literes lesz a fogyasztás. :D Cégesen 16-os van. A 308-as fék miatt ez a legkisebb, ami felrakható rá. B)

Audi A6-ot 18as felnin 225/35 gumival próbáltam.

Nagyon jól nézett ki az biztos. Itt nagyjából véget is ért az előnyök felsorolása. :D

Kátyúsabb szakaszokon sokkal óvatosabban kellett menni,mint amit megszoktam,mert nagyon rázta a futóművet.Aztán a nyomvályúk annyira sétáltatták,hogy egy vékonyabb gumi egyértelműen jobb ilyen esetben.Téli 195 gumival is próbáltam ugyanezt az autót és sokkal jobb volt.Viszont nem nézett ki olyan jól,kétségtelen. :D

Ha csak pályán tépni akarsz tükör sima aszfalton akkor jó a széles gumi,vékony oldalfallal.

Nekem bármilyen autóm lesz hanyagolni fogom a malomkereket,de én már csak ilyen korlátolt maradok és nem is értek hozzá! :D

Link to comment
Megosztás:

Meg tudnátok mondani, X12SZ-nél hol van a motorhőfok jeladó ?

Az ami nálam a DIS kocka alatt van.

Haveroméknak elkezdett sokat zabálni, bár esélyes, hogy a helytelen használat és a hideg miatt, de megnyugtatásképp ezt megmérni semmibe se kerül.

Köszi előre is.

A központi injektor mögött a tűzfalnál.Ha az autóval szembe állsz és a bal oldalon a generátornál kell matatni. A blokkba van betekerve...

Link to comment
Megosztás:

3000 szerintem nem sok, ennyi szokott lenni, legalábbis én ennyiket hallottam defektjavításra :D

De lehet, hogy rosszul emlékszem.

Viszont 500 Forint fél perc kalapálásért sok, főleg hogy nem is kértem :lol:

Nekem lekapták kszedték a szöget belöle talpas áthúzosfoltot kapott , centir , felszerelés 1400

Link to comment
Megosztás:

Egész jövő hét végéig +8,10 fokokat mondanak. Aztán lassan már március lesz. Ha visszarakom a nyári felniket szerintetek leesik a hó? :D

Én is ettől félek, hogy amint megvenném a nyáriakat, jönne megint a szar idő :lol:

Most Fulda Ecocontrolt nézek 11990ért.

Tegnap voltam centríroztatni, most nézem, hogy a jobb elsőn kívül nincs súly B)

Még nem mentem vele gyorsan, de ha holnap vissza kell vinnem durcás leszek :D

Amúgy itt vásárolt már valaki?

Link to comment
Megosztás:

Ma itt 12 fok volt, de az útburkolat nem biztos, hogy mindenhol felmelegedett ennyire. Én még várok vele szerintem márciusig.

nekem már nagyon cink a téli, már ősszel akartam újat csak nem volt rá keret... ráadásul az egyik lassudefektes vagy ereszt valahol. sőtt még nagyobb is mint a váltóméret :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem már nagyon cink a téli, már ősszel akartam újat csak nem volt rá keret... ráadásul az egyik lassudefektes vagy ereszt valahol. sőtt még nagyobb is mint a váltóméret :lol:

Hát a téli már lehet csak a következő szezonba lesz jó, mert úgy 5 mili körül lehet a nyáriakat meg elviszem kiegyensúlyoztatni Faterhez. Tiszta mázli, hogy kettőt defektes volt, így most csak kettőt kell megnézetni. :D

Link to comment
Megosztás:

nekem már nagyon cink a téli, már ősszel akartam újat csak nem volt rá keret... ráadásul az egyik lassudefektes vagy ereszt valahol. sőtt még nagyobb is mint a váltóméret :D

Szintén :lol:

Viszont nekem váltóméret, nem ereszt, cserébe kemény mint a fagyott kutyasz.r, és húz jobbra.

Az oldalra húzás szerintem nem a futóműtől van, mert a nyárival balra húzott B)

Link to comment
Megosztás:

Nem ez lenne az első nyaram, amit téli gumival abszolválok. :D

Hát akkor ismered a témát B) Azért én ősszel feltétlen le akarom cserélni ezeket a vacak Dayton gumikat. Ha legalább ugyan olyat használok télen-nyáron, akkor legyen kicsit minőségibb :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.