Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

tudom h bűn, nem is merem csak linkelni... intő példa h ne maradjatok rajta a ledezésen :D

http://sp4.fotolog.com/photo/52/9/74/carro...657435761_f.jpg

Gyáááá B) Legalább látszik :D

Üdv, íme a tegnap már annyira áhított vészvillogókapcsolóm. Szerintem semmi különös nincs benne, de ahogy gondoljátok :D

http://pics.coldline.hu/pics/166390-20110203-pFAsm5.jpg

:lol: qrvajó :D

Szerk.: Nem kell tippelgetni. B corsa. :D (lásd BC topic, előző oldal :) )

Link to comment
Megosztás:

Ez egy elég érdekes öszvér :D úgy indult hogy a gyári izzófoglalatokból kitéptem az izzót, és gyártottam a foglalatokba LEDet ellenállással. Utána az olyan foltos lett mint a qrvaélet, meg halvány is volt, úgyhogy vettem erős LEDeket (akkor még elég sokért volt), amiket szintén belegyártottam foglalatba. Ez már nem volt halvány, csak 4 helyen kisütötte a szemem, a többi meg csak úgy éppen látható volt. Akkor Novy kitalálta hogy csiszoljuk szét a LEDeket, mert akkor tök jól szórják a fényt, csakhogy én addigre vettem már jó(sok)pénzért 3-as osztású LED-hidakat. Ezekből a hidakból, plusz a csiszolt erős fényűekből csináltam egy verziót ami szerintem állat lett. Egy szépséghibája, hogy ez még a sima, fordulatszámmérő nélküli műszeregység volt. Aztán megvettem a ford.számosat, amibe áttettem az egész cumót, és az első bekapcsolás után inkább tettem bele izzókat, olyan remek lett :D Azóta is volt egy pár változat, de most is egy hidakból, bolti-foglalatos LEDekből, és 2 erős fényű csiszoltból álló ragasztópisztoly-hegy adja a fényt, ami mondjuk pont ma besötétült egy nagyobb kátyú után, úgyhogy megint forraszthatok valamit újra :lol:

Szóval ha most építeni kéne egy ledezést, akkor nem ilyet csinálnék, azt tuti B) Szerintem Gábor verzióját lenne érdemes megalkotni. Majd megnézem mi kell hozzá, aztán jól belemásoljuk majd a tiedbe :D

Akkor olyan ledet vettél, aminek kicsit a világítási szöge. a20-30fokos leden a csiszolás sem nagyon segít. Ezért akarok én is olyan ledet venni, aminek 120-150fok a világítási szöge.

Itt vannak ledek, válogass. :D

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=755693a8d...&aid=213999

Link to comment
Megosztás:

Üdv, íme a tegnap már annyira áhított vészvillogókapcsolóm. Szerintem semmi különös nincs benne, de ahogy gondoljátok B)

http://pics.coldline.hu/pics/166390-20110203-pFAsm5.jpg

Hmm.. nem találtam előzményt szóval megkérdezem hogyhogy ez lett beletéve? nem volt gyári vagy esetleg más...?? :D

Amúgy én is egyetértek ha nem kell nyomkodni akkor mind1 milyen!! :D :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Hmm.. nem találtam előzményt szóval megkérdezem hogyhogy ez lett beletéve? nem volt gyári vagy esetleg más...?? :D

Amúgy én is egyetértek ha nem kell nyomkodni akkor mind1 milyen!! :) :D :lol: :D

Fogalmam sincs hogy került bele, így vettük.

(Nyomkodni vonatfotózásnál kell csak sokat, ha vonatüldözés van B) Vonatot utólér, lehagy, útszélére félreáll, bekapcs vészvill. És ez vagy 20-szor egy nap alatt. Szerencsére nem az én autómmal szoktunk fotózni járni, hanem valaki mindig elvisz :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Fogalmam sincs hogy került bele, így vettük.

(Nyomkodni vonatfotózásnál kell csak sokat, ha vonatüldözés van :D Vonatot utólér, lehagy, útszélére félreáll, bekapcs vészvill. És ez vagy 20-szor egy nap alatt. Szerencsére nem az én autómmal szoktunk fotózni járni, hanem valaki mindig elvisz :D B) )

jaaa..hogy benne volt azt hittem most lett beletéve! :D :D Ismertető jel! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lurdyból hazafelé, az eddig elég kemény kuplungom hirtelen rohadt könnyű lett :D Lehet hogy valamelyik nap már kuplung nélkül jövök haza? :lol:

Én dec 31én hajnali 4kor jöttem haza kuplung nélkül B) kb 7km-et :D elszakadt a kuplungbowdenem...vagyis nemis elszakadt hanem ami a pedálba beakad kis pöcök, az tört el :D

Link to comment
Megosztás:

Én dec 31én hajnali 4kor jöttem haza kuplung nélkül :lol: kb 7km-et B) elszakadt a kuplungbowdenem...vagyis nemis elszakadt hanem ami a pedálba beakad kis pöcök, az tört el :D

Ismerős a téma :D :D

Én egyébként is gyakran kuplung nélkül váltogatok, csak elindulni kicsit macerás :D (meg 2 éve nekem is elszakadt monnyuk :) )

Link to comment
Megosztás:

Mizujs az angel eyes lámpával Gabchee?

Jók lettek?

Megmutattam 1 pár emberkének,nekik tetszett.Szerintem is faxa lett,ahhoz képest,hogy én csináltam :lol: :D Még nincs beépítve,mert a lőkössel 1ütt megy majd fel.Most oda van polírozni,elég tréé volt rajta a plexi.Jöhetne már 1 kis jóidő,hogy elkezdődjön a projekt B) 48768_1292938980.jpg

Link to comment
Megosztás:

Megmutattam 1 pár emberkének,nekik tetszett.Szerintem is faxa lett,ahhoz képest,hogy én csináltam :lol: :D Még nincs beépítve,mert a lőkössel 1ütt megy majd fel.Most oda van polírozni,elég tréé volt rajta a plexi.Jöhetne már 1 kis jóidő,hogy elkezdődjön a projekt :D http://img.carstyling.hu/usercars/00/04/87..._1292938980.jpg

Nekem is nagyon teccik:) Megcsinálhatnád az enyémet is ilyenre. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.