Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

1. A fényképezőgép tartozéka - a vaku mellett - az akkumulátor(ok) is. Jelenleg a pótakksik, valamint a pót-pótakksik is le vannak merülve, szóval esélytelen a dolog.

2. A telefon fényképezőjének nem feltétlenül tartozéka a vaku (nincs ez másként a Samsung I5800 esetében sem).

3. Egészen a hétvégéig sima H4-es izzókkal jártam este. Azóta van bent a megalight. Van összehasonlítási alapom. És mostmár tudom, hogy ha eddig eljártam a szar H4-el is, akkor nem félek a sötétben, sőt!

4. Az autó lent áll a parkolóban, én meg fent ülök az első emeleti lakásban. Le kéne menni is hozzá, meg hideg is van ott. A szobában kellemes a hőmérséklet, és meg se kell moccannom.

:lol:

Fényképet holnap mellékelek, addig csak bírtok várni :D

...mert holnap nem lesz hideg. B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok lehet h nem ebbe a témába kéne beirnom bár ez az egyéb csevegés gondoltam beirom hogy van 1 eladó f astrám 1.6 benzines 8 szelepes 97 es évjárat képek holnap enyhén sérült az eleje :lol: .Akit érdekel agy tud vkit aki autot akar venni és nembajha sérült akkor irjatok nyugodtan 2hónap müszaki van még rajta.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok lehet h nem ebbe a témába kéne beirnom bár ez az egyéb csevegés gondoltam beirom hogy van 1 eladó f astrám 1.6 benzines 8 szelepes 97 es évjárat képek holnap enyhén sérült az eleje :lol: .Akit érdekel agy tud vkit aki autot akar venni és nembajha sérült akkor irjatok nyugodtan 2hónap müszaki van még rajta.

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...0&start=520

Link to comment
Megosztás:

összeraktuk a féket, próbaút 4. fékezésre beesik a pedál... dob leszed,baloldalon a hátsó pofa le van esve a munkahengerről....

összeraktam megint, de légteleníteni nem lehet, mert a csavar bele van rohadva, holnap kap egy uj munkahengert, és meglátjuk mit produkál.

Érdekessége a dolognak, hogy a jobboldali pergett szét magátol.

Talán mert több vizet kap a pocsolyából, nekem is a jobb dob volt vakrozsdás.

Link to comment
Megosztás:

Talán mert több vizet kap a pocsolyából, nekem is a jobb dob volt vakrozsdás.

Ez erősen rohad, lehet az is baja már, lehet meg van rokkanva az egész, rángattam, erősen tartja magát de sok a rozsda.

holnap menézzük, mit mutat egy uj fékhengerrel... ha az se jó, akkor leállítom, amíg nem sikerül tárcsásítani, vagy CRK el nem küldi az ő régi dobjait.

Link to comment
Megosztás:

Néztem, de az első lökije ennek kicsit csúnyácskának tűnt, a motorháztető-sárvédő részeket meg nem láttam rendesen, ahol meg igen, ott 3 motorháztető árából meglenne a komplett egynyócas :lol: . Jelenleg teljesen mindegy, mert nincs pénzem, de ha lenne, elhoznám :D

Ja értem B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.