Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tudom...azért érdekelne...van melette egy másik 2.0 8v-m, de az kuka lett B) jó áron meg nemtudok belöle elfogadhatot találni...ebböl megfelelne az 1.8 :D azis jobb mint a semmi, bár azoért nemigazán vagyok oda :lol:

Ha megveszed, én leszedem a motorháztető-sárvédő-hűtőmaszk-lámpa-lökösök-csomagtartóajtó részeket, többi meg a tied lehet. Nah? Áll az alku? :D

Ééééés ezt: http://www.autoalkatresz.hu/auto-fenyszoro...o_parban-241752 a gyönyörűséget ki venné meg nekem? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ha megveszed, én leszedem a motorháztető-sárvédő-hűtőmaszk-lámpa-lökösök-csomagtartóajtó részeket, többi meg a tied lehet. Nah? Áll az alku? :D

Ééééés ezt: http://www.autoalkatresz.hu/auto-fenyszoro...o_parban-241752 a gyönyörűséget ki venné meg nekem? :D :lol:

Nemtudom még h milessz :) felhivom énis, azt érdeklödök felöle h mi kinja van...most egy komplett zeneépités volt tervben mert kaptam rá egy nagyon jó ajánlatot, de ez keresztbe tenne neki...meg igazán helyem sem lenne hozzá...vagyis az udvarba betonn még elfér, de nem akarok idehozni most egy 5ik autot is már...:D mondjuk ha elvinné vki a g astra-t, már könnyebb lenne a helyzet, és akkor a hifinek sem tenne keresztbe B)

Az a fényszoro ugy lenne az igazi ha az index is egyben lenne vele, és azis ilyen lenne...bár azért elég ritka, nemigen láttam még ilyet, bár lehet gyártani hozzá simán otthon, ha ért az ember egy ”kicsit” az üvegszálazáshoz :D

Link to comment
Megosztás:

Neked is üdv. a klubban B) Én is nemrég jártam így, meg még valaki volt hasonló helyzetben. Lehet olyan pofákat kéne szerezni, amiken szegecselve van a ferrodo, nem csak ragasztva, az talán tartósabb.

Ha már szétszeded, nézd meg, hogy a munkahengerek nem eresztenek-e, szerelő srác, akivel csináltatni szoktam, a pofákkal együtt alapból cseréli a munkahengereket is. Azt mondja, többször járt már úgy, hogy kicserélte a pofákat, aztán 1-2hét múlva visszavitték a kocsit, hogy ereszt a munkahenger. Mikor nekem cserélte úgy 2 éve, akkor meg is mutatta, levette a dobot, és félrehúzta a porvédő gumiját a munkahengernek, alatta már ott állt a fékfolyadék. Ha akkor nem cseréli, lehet én is vihettem volna vissza kis idő múlva.

nekem ez nem olyan régen volt cserélve, megnéztem a munkahengereket is, azok jok. tavaszig bírja ki :D

Utálom a dobféket :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy neked képes vagyok elhinni, hogy ez autón jó lehet :lol: Nah, ha lesz időm, izzítom a gimpet, aztán felteszem az autóra :D

Nem olyan régen felvetettem, hogy ilyen lámpa hogy nézhet ki astrán, és mindenki elhordott minden hülyének, pedig nem is mondtam, hogy jó vagy rossz, csak felvetettem a témát. B)

Mindenesetre a gyári indexekkel szerintem "furcsa".

Link to comment
Megosztás:

Már aprópénz nélkül is működik. :lol:

:D Komolyan kérdeztem... ma ültem egy pár kilométer erejéig neodd kolléga Astrájában, és egyből szúrta a szememet a vészvillogó kapcsolója, hogy az nem illik a képbe valahogy. Nem olyan, mint az enyém, mintha B Corsából való lenne. Szóval ezért kérdezem, hogy kinek van igaza akkor... B)

Link to comment
Megosztás:

:lol: Komolyan kérdeztem... ma ültem egy pár kilométer erejéig neodd kolléga Astrájában, és egyből szúrta a szememet a vészvillogó kapcsolója, hogy az nem illik a képbe valahogy. Nem olyan, mint az enyém, mintha B Corsából való lenne. Szóval ezért kérdezem, hogy kinek van igaza akkor... :D

Nem változott. Ha gyári riasztós, akkor van egy led a nyomógombon, de ez se facelift tulajdonság.

Link to comment
Megosztás:

Nem olyan régen felvetettem, hogy ilyen lámpa hogy nézhet ki astrán, és mindenki elhordott minden hülyének, pedig nem is mondtam, hogy jó vagy rossz, csak felvetettem a témát. :D

Mindenesetre a gyári indexekkel szerintem "furcsa".

http://img.tar.hu/opeltomi/img/19277914.jpg

Tudom hogy ez nem olyan, de nem találtam a linkelt lámpásról képet. Szerintem beteg B) Nem mondom hogy nagyon rossz, de azért nem tenném föl az autóra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.