Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Most gondolkozom, hogy mit lehet eltörni rajta egyáltalán :D A "szárnyait" törted le, amik bent tartják? :lol:

Nem rajta, benne. Ha szétpattintod, akkor van benne egy fehér, meg egy vajszínű műanyag. A fehér műanyag forgatja a vajszínűt, amibe a golyó meg a fém érintkező van. Na az a fehér rész törött el.

Link to comment
Megosztás:

Van pár projekt tervben és alakulóban, de kivárom a jobb időt. :lol:

A fék az más dolog, azt meg kell csinálni. :D

ha meg nem haragszom rá...

Mit? Szétgyilkolni a kapcsolót? B) Inkább ne.

én már megcsináltam egyszer, működik azóta is :D

Link to comment
Megosztás:

délelőtt állok ki, egyszer csak fékez magátol a kocsi, és onnantol se előre se hátra... mostanra sikerült levennem a job hátsó dobot, és a pofák levedlették a ferodolt....

Érdeklődnék, hogy bontós cartársak közzül, nincs e vkinek egy pár jó állapotú hátsó nagy dob féke kompletten aggyal, és ha lenne mennyi pénzért.

Tőlem elviheted ingyen. Nem tökéletes, de működött. Tárcsás agy került hátra, azért vettem le.

Link to comment
Megosztás:

Persze jövő héten meg utánfutó is kellene a cégbeli rendrakáshoz...

Caravan mellett nem kell utánfutó :D Amúgy, ha erre lenne pénzem, ezt helyből elvinném a telekre, és betenném a garázsba. Vagy levinném nagyszüleimhez. Aztán nyáron lehetne foglalkozni vele :lol:

Link to comment
Megosztás:

délelőtt állok ki, egyszer csak fékez magátol a kocsi, és onnantol se előre se hátra... mostanra sikerült levennem a job hátsó dobot, és a pofák levedlették a ferodolt....

Érdeklődnék, hogy bontós cartársak közzül, nincs e vkinek egy pár jó állapotú hátsó nagy dob féke kompletten aggyal, és ha lenne mennyi pénzért.

Neked is üdv. a klubban :lol: Én is nemrég jártam így, meg még valaki volt hasonló helyzetben. Lehet olyan pofákat kéne szerezni, amiken szegecselve van a ferrodo, nem csak ragasztva, az talán tartósabb.

Ha már szétszeded, nézd meg, hogy a munkahengerek nem eresztenek-e, szerelő srác, akivel csináltatni szoktam, a pofákkal együtt alapból cseréli a munkahengereket is. Azt mondja, többször járt már úgy, hogy kicserélte a pofákat, aztán 1-2hét múlva visszavitték a kocsit, hogy ereszt a munkahenger. Mikor nekem cserélte úgy 2 éve, akkor meg is mutatta, levette a dobot, és félrehúzta a porvédő gumiját a munkahengernek, alatta már ott állt a fékfolyadék. Ha akkor nem cseréli, lehet én is vihettem volna vissza kis idő múlva.

Link to comment
Megosztás:

ájjjjj... hogy ilyenkor nincs pénzem :lol:

http://racing-bazar.hu/utcai/kulfoldipapir...ra_caravan_1.8b

A motorháztető, az első sárvédők, meg a lökösök nagyon jól jönnének pedig :D (Meg a többi része sem lenne útban :D )

Hu ezt most kár volt...B) már most igysem férek nemhogy a garázsba, már az udvaron is van igyis egy kocsi...jól jönne ez most nekemis, bár a szine nemjo :D

Link to comment
Megosztás:

Hu ezt most kár volt...:D már most igysem férek nemhogy a garázsba, már az udvaron is van igyis egy kocsi...jól jönne ez most nekemis, bár a szine nemjo B)

Nekem meg túlságosan is jó a színe... pont bódé elemeket kerestem, meg lököst is szerettem volna... Holnap fölhívom hogy 70-ért odaadja -e, aztán elmegyek érte 60-al. (csak előtte valahonnan kérek kölcsön :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg túlságosan is jó a színe... pont bódé elemeket kerestem, meg lököst is szerettem volna... Holnap fölhívom hogy 70-ért odaadja -e, aztán elmegyek érte 60-al. (csak előtte valahonnan kérek kölcsön :lol: )

Engem leginkább az érdekelne még h mi baja lehet a mocinak, miért üzemképtelen :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.