Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És az a szomorú h sajnos mindig is lesnek ilyen emberek...sött a gyerekek egyre fiatalabban elkezdenek inni, és föleg ők érzik magukat az ilyen dolgoktól nagyobbaknak ilyenkor...és részegen jó bulinak tarthatják ezt :D

Tavaly egy buliba mentünk tavasszal, és tesóméknál tettem le a kocsit, sajna ott a ház elött, nemtudtam beállni, és reggelre mind a 2 jobbos kerekem ki volt szurva B) nah ha akkor elkaptam volna az illetöt, föleg h nemis voltam szomjas állapotomban, biztos h másnap 100szor megbánta volna a dolgot...és a legszebb az egészben hogy pont akkor akartam megvenni az uj gumikat a kocsira...ha ugy vesszük még én érezhettem volna magam szerencsésnek h még nem jutottam el elötte a gumishoz, hogy megvegyem rá... :lol:

Egy alkalommal egy szórakozóhely előtt épp kint bagóztunk a srácokkal, mikor is 1 lány és 2 srác mentek el mellettünk, és az egyik srác poénnak találta, hogy nekiment egy gyönyörűszép f astra bal visszapillantójának... le is törte úgy ahogy volt, mivel a szép f astrák az érzékeny pontom, utána üvöltöttem, és elindultam utána, de elszaladt a kis patkány... f*szkorbács neki. az ilyen kis férgekkel sajnos nem lehet mit kezdeni, mondhatni benne van a pakliban hogy lerugjáka tükrödet, letépik a rendszámodat, leszedik az emblémát...

Link to comment
Megosztás:

Valakinek sünös sztrorija esetleg amikor is fólia miatt kötekedtek?

Beszólt, hogy a hátsó ablakomon nagy felirat van, és az szabálytalan. :lol: Hogy az amúgy nem szabálytalan felirat alatt, hót szabálytalan sötétítő fóliám van az nem tűnt fel neki :D :D

Még egy régebbi céges autónkon volt engedély nélküli, qrva fekete fólia. (elöl, mert hátul dobozos volt) Ott megadta a lehetőséget a süni, hogy vagy drága lesz, vagy csak kicsit drága, de ott az út mellett le kell kaparni az ablakról. Hát a srác levakarta, de utána a szabályos fóliás cégautóval sem akart menni sehova B)

Link to comment
Megosztás:

Beszólt, hogy a hátsó ablakomon nagy felirat van, és az szabálytalan. :lol: Hogy az amúgy nem szabálytalan felirat alatt, hót szabálytalan sötétítő fóliám van az nem tűnt fel neki :D :D

Még egy régebbi céges autónkon volt engedély nélküli, qrva fekete fólia. (elöl, mert hátul dobozos volt) Ott megadta a lehetőséget a süni, hogy vagy drága lesz, vagy csak kicsit drága, de ott az út mellett le kell kaparni az ablakról. Hát a srác levakarta, de utána a szabályos fóliás cégautóval sem akart menni sehova B)

Túl sok ilyen levakarós sztorit hallani :-S

Link to comment
Megosztás:

Túl sok ilyen levakarós sztorit hallani :-S

Bontó-szalagot kell aláfóliáztatni, és a szalag végére szép nagy fogantyút tenni. Úgy könnyebb lehúzni :D B)

Szerk.:

Egy darab szép állapotú balos Valeo fényszóró eladó :lol:

(igen, eltörtem a jobbost...)

Link to comment
Megosztás:

Gondolta a f***om hogy van 1.8 gsi.Akkor már igazán gyárthattak volna gsi néven 1.6xe-t,de takarékosabb versenyzőknek az 1.4xe-t is el lehetett volna adni. :D

Vti-ből van 125lovas is,franciául nem tudok.Azt hittem elírták a c20xe-t 160lóra.

Corsából van olyan... :D

Hihetetlen hova tart ez a világ!

Ma reggel arra ébredtem, hogy a kerítésen belül álló autóm bal hátsó kereke teljesen leeresztett. Elsőként sima defektre gondoltam, de miután felfújtam a gumit, az oldalfalon egy apró lukon már távozott is a levegő. A kis luk körül a gumi és a gumin lévő kosz is egyértelműsíti, hogy nemes egyszerűséggel kiszúrták a gumit, amit gumiszervízben is megerősítettek.

A történethez hozzátartozik, hogy nem is a saját autómról, hanem egy Ford tesztautóról van szó, amit épp ma kellett vinnem leadni, a defekt miatti időkiesés okán sajnos a mérést is ki kellett hagynunk és a leadással is késtem.

Abszolút nem értem, hogy kinek jó ez, ráadásul az utcában még másik néhány autó járt így hasonlóan mára virradóra. Most meg félek, hogy éjjel esetlen lerúgják a tükröt, vagy más finomságot csinálnak a magánterületünkön ácsorgó, kerítéssel körbevett autóval.

Tegyél a négykerekű mellé egy négylábút is, és akkor nyugi lesz :D

Bontó-szalagot kell aláfóliáztatni, és a szalag végére szép nagy fogantyút tenni. Úgy könnyebb lehúzni B) :D

Szerk.:

Egy darab szép állapotú balos Valeo fényszóró eladó :lol:

(igen, eltörtem a jobbost...)

Nekem egy jobbos Bosch kellene...

Link to comment
Megosztás:

Corsából van olyan... :D

Tegyél a négykerekű mellé egy négylábút is, és akkor nyugi lesz :D

Nekem egy jobbos Bosch kellene...

Nekem meg egy jobbos Valeo, B) p.csába, de felidegesített... :lol:

Úgy néz ki hogy megyek bontózni fizó után, majd lesek Bosch-t is. (de hülyének fognak nézni, hogy kérek egy pár jobbos fényszórót :D )

Link to comment
Megosztás:

És ezekkel amúgy történik valami is bármikor, vagy sose fognak meg egyet se? Nálunk egy csapatot elkaptak, mint kiderült egy közeli őrzött parkoló fizetett érte, hogy időnként szétcsesszenek pár autót, hogy többen vigyék oda az autót. Azóta már a parkoló is megszűnt. Viszont akik mostanában ablaktörlőket tördösnek, azokról senki nem tud semmit. Süni engem megszondáztat a ház előtt a parkolóban, amikor hazaérek, de hogy időnként egy komplett parkolónak furcsán áll az ablaktörlője, az nem érdekli őket. :D

Nálunk megfogták állítólag azokat, akik kilyukasztgatták a gumikat egy éjjel. De hogy mi lett velük, azt nem tudom...Szerencsére ahol lakom elég nyugis a környék, nem sok a részeg, meg a vandál állat sem (ablaktörlőt is nyugodtan felemelve lehet hagyni hideg éjszakákon ha úgy akarja valaki, bár én értelmét nem látom). De még a nyugodt környezet ellenére is féltem nagyon az autót, sose lehet tudni mi történik. Ráadásul ahol megállok elég szűk a hely, és újabban egy nagy Iveco szokott ideparkolni. Faxán betolat, de egyszer már leszedte véletlenül a szomszéd astra tükrét, meg a parkoló mögötti tujákat is kicsit megrendezi, mivel túllóg rendesen (arról nem is beszélve, hogy a garázsba sem tudnak tőle befordulni).

Én most abban bízok, hogy ha holnap esetleg Fehérvárra is befújják a szmogriadót, legalább ne legyen rendőr :lol: Szerk.: "Várpalotán a szmogriadó riasztási fokozata továbbra is érvényben van. A Bakony Volán helyi járatain a héten jegy nélkül utazhatnak azok az autósok, akiknek a forgalmi engedélyében várpalotai lakcím szerepel. Külön figyelmeztetik az óvodákat, iskolákat, idősek otthonait a magas légszennyezettségre, mert a szmogriadó a héten várhatóan még érvényben marad." Már megint. Fehérváron meg ilyen a volánnak eszébe se jutna...

http://fmh.hu/cimlapon/20110131_lopjak_uzemanyagot Na szuper... még valami, ami miatt lehet aggódni.

Link to comment
Megosztás:

délelőtt állok ki, egyszer csak fékez magátol a kocsi, és onnantol se előre se hátra... mostanra sikerült levennem a job hátsó dobot, és a pofák levedlették a ferodolt....

Érdeklődnék, hogy bontós cartársak közzül, nincs e vkinek egy pár jó állapotú hátsó nagy dob féke kompletten aggyal, és ha lenne mennyi pénzért.

Link to comment
Megosztás:

délelőtt állok ki, egyszer csak fékez magátol a kocsi, és onnantol se előre se hátra... mostanra sikerült levennem a job hátsó dobot, és a pofák levedlették a ferodolt....

Érdeklődnék, hogy bontós cartársak közzül, nincs e vkinek egy pár jó állapotú hátsó nagy dob féke kompletten aggyal, és ha lenne mennyi pénzért.

Kisblokkost nem bontok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

tiéd az volt vmikor, arrol sincs meg? De most viccet félretéve nincs neked?

nekem megvan a nemrég lebontott hátsó dob betéttel munkahengerrel, kézifékkötéllel, sztem jó állapotú, csak azér cseréltettem ki mindent mer adodott egy lehetőség.

Link to comment
Megosztás:

Hág itt felénk még nemigazán halottam olyat h ilyen ˝csapatot˝ elkaptak volna :D mondjuk nálunk az örzött parkolos téma biztos nincs, mert örzött parkolo sincs a városban :D a sünökkel nekemisvan mindig durva sztorim...nagyon szeretnek B) állandoan engem csesztetnek...

Ilyen helyesírással nem is csodálom. :D

...

Én most abban bízok, hogy ha holnap esetleg Fehérvárra is befújják a szmogriadót, legalább ne legyen rendőr :lol: Szerk.: "Várpalotán a szmogriadó riasztási fokozata továbbra is érvényben van. A Bakony Volán helyi járatain a héten jegy nélkül utazhatnak azok az autósok, akiknek a forgalmi engedélyében várpalotai lakcím szerepel. Külön figyelmeztetik az óvodákat, iskolákat, idősek otthonait a magas légszennyezettségre, mert a szmogriadó a héten várhatóan még érvényben marad." Már megint. Fehérváron meg ilyen a volánnak eszébe se jutna...

http://fmh.hu/cimlapon/20110131_lopjak_uzemanyagot Na szuper... még valami, ami miatt lehet aggódni.

Muhaha. :D Már csak az a kérdés, hogy az autóm forgalmijában a lakcím passzol csak a név nem, ilyenkor is érvényes? :) Anyám nevén van az üzembentartói, de csak az anyós oldalon ült. :D

Link to comment
Megosztás:

Ilyen helyesírással nem is csodálom. :lol:

Muhaha. B) Már csak az a kérdés, hogy az autóm forgalmijában a lakcím passzol csak a név nem, ilyenkor is érvényes? :D Anyám nevén van az üzembentartói, de csak az anyós oldalon ült. :D

A cím a fontos :D Vagy lehet, hogy rád érvényes a Sziget fesztivál egykori jelmondata ("Hozd el anyádat!") :D

Link to comment
Megosztás:

A cím a fontos :D Vagy lehet, hogy rád érvényes a Sziget fesztivál egykori jelmondata ("Hozd el anyádat!") :lol:

Nem mintha igénybe venném a helyi járatot a vasútig. Akkor kéne indulnom a buszmegállóba (főtér), mintha gyalog mennék le, másrészt délután meg sokat kell várni a buszra visszirányba.

Link to comment
Megosztás:

Nem mintha igénybe venném a helyi járatot a vasútig. Akkor kéne indulnom a buszmegállóba (főtér), mintha gyalog mennék le, másrészt délután meg sokat kell várni a buszra visszirányba.

Nem mintha lenne egyátalán piros/fekete matricád B) :lol: Viszont ha vágysz egy piros matricára, holnap odamegyek a vasútra autóval, aztán kicserélhetjük :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.