Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Dehogy nyeklik, ez akkora hülyeség már bocs. Támasszátok már ki a gyárival, és nézzétek meg az mekkorát nyeklik. Én is csak azért rakok kettőt most, mert szebb a szimmetria miatt, meg ócsón kaptam, meg faudit is kaptam hozzá.

Azért a gyári kitámasztó és a teló nem ugyanazon a helyen van bekötve. A teló bekötésénél jóval nagyobb az erőkar.

És pontosan milyen méretü telót szoktak oda beletenni?vagy van direkt ehhez telo?énis gondolkoztam már rajta h kéne, vanis itthon egy jópár fajta telóm, de még ugy igazán csak gondolat volt, a kivitelezésig nem jutottam el még :lol: de ha mondanátok egy méretet sokat segitene :D

Caravanod van nem? Na hol van rajta ilyen teló? B)

Link to comment
Megosztás:

Dehogy nyeklik, ez akkora hülyeség már bocs. Támasszátok már ki a gyárival, és nézzétek meg az mekkorát nyeklik. Én is csak azért rakok kettőt most, mert szebb a szimmetria miatt, meg ócsón kaptam, meg faudit is kaptam hozzá.

Tedd fel az egyik telót, aztán csukd le. 3 kézzel fogsz kapaszkodni bele, hogy ne görbüljön a tető. Nincs annyi tartása a szerencsétlennek, hogy ne tekeredjen össze-vissza :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dehogy nyeklik, ez akkora hülyeség már bocs. Támasszátok már ki a gyárival, és nézzétek meg az mekkorát nyeklik. Én is csak azért rakok kettőt most, mert szebb a szimmetria miatt, meg ócsón kaptam, meg faudit is kaptam hozzá.

Jobb a kettő, hidd el. Kinyitva megtartja egy is. De annyira erős, hogy lecsukásnál tényle3g nagyon nyeklene csak eggyel. Igy is lassan nyomom le, félek hogy eltöröm a mocitetőt . :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Tedd fel az egyik telót, aztán csukd le. 3 kézzel fogsz kapaszkodni bele, hogy ne görbüljön a tető. Nincs annyi tartása a szerencsétlennek, hogy ne tekeredjen össze-vissza :lol:

2 éve van úgy HRR :D

meglehet nem olyan erős már mint egy új, de könnyű felnyitni is, és lecsukni is.

Link to comment
Megosztás:

Azért a gyári kitámasztó és a teló nem ugyanazon a helyen van bekötve. A teló bekötésénél jóval nagyobb az erőkar.

Caravanod van nem? Na hol van rajta ilyen teló? :D

Tehát akkor a csomagtartó telója jó oda ezekszerint? :lol: mondjuk pont olyan méretem nincs, a csomagtarto is most halt be télen...hol megtartja az ajtót hol nem :D majd tavasszal cserés lessz B) meg akkor már megy a mocitetőhöz is :D lehet oda még elég lenne ez a ˝rossz˝ is ami most hátul van :D

Link to comment
Megosztás:

Tehát akkor a csomagtartó telója jó oda ezekszerint? :lol: mondjuk pont olyan méretem nincs, a csomagtarto is most halt be télen...hol megtartja az ajtót hol nem :D majd tavasszal cserés lessz B) meg akkor már megy a mocitetőhöz is :D lehet oda még elég lenne ez a ˝rossz˝ is ami most hátul van :D

Pont az a jó oda, ami már nem tartja meg a hátsót! :D

Link to comment
Megosztás:

Tehát akkor a csomagtartó telója jó oda ezekszerint? :lol: mondjuk pont olyan méretem nincs, a csomagtarto is most halt be télen...hol megtartja az ajtót hol nem :D majd tavasszal cserés lessz :D meg akkor már megy a mocitetőhöz is :D lehet oda még elég lenne ez a ˝rossz˝ is ami most hátul van :D

Így is szokták. :) B)

Nekem is így van, csak az egyik tényleg nulla.

Link to comment
Megosztás:

És amilyen szerencsétlen vagyok, ha belerakom legalább vagy 5ször állon is fog vágni :lol:

Eggyel nem fog állon vágni, és ha megnézed most, hogy ha a gyárival kitámasztod, akkor mennyit nyeklik, akkor te elmondhatod nekik, hogy nagyon sokat :D Egy telóval se fog többet. Ha nem 100as már, akkor lezáráskor se lesz megterhelve.

Breki amiket most adtál, azokat össze se bírom nyomni B) előre félek :D

Link to comment
Megosztás:

Eggyel nem fog állon vágni, és ha megnézed most, hogy ha a gyárival kitámasztod, akkor mennyit nyeklik, akkor te elmondhatod nekik, hogy nagyon sokat :D Egy telóval se fog többet. Ha nem 100as már, akkor lezáráskor se lesz megterhelve.

Breki amiket most adtál, azokat össze se bírom nyomni B) előre félek :D

Nah akkor abból tegyél be egy darabot. Nem a megtartásnál nyeklik az a szerencsétlen, hanem amikor le kell húzni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon fölé kell hajolni hozzá :D (és elég ha egyszer üt meg, megjegyzed annyira, hogy többet ne hajolj fölé :lol: )

A csomagtarto ajtót is megszokhattam volna már h mióta bejöttek a hidegek, azóta néha visszacsapódik, mégis tarkón/háton/fejbe vágott már jópárszor a hideg beállta óta...egyszer pont a csomagtartó lehajlitott hegyes vége ami a lámpa felett van...nah akkor azthittem h baleseti lesz belöle, aztán végülis nemlett akkora a seb...de még ezek után is ˝le szokott ütni˝ :D de majd majd ha azt kicserélem akkor majd felváltja a mocitető B)

Eggyel nem fog állon vágni, és ha megnézed most, hogy ha a gyárival kitámasztod, akkor mennyit nyeklik, akkor te elmondhatod nekik, hogy nagyon sokat :D Egy telóval se fog többet. Ha nem 100as már, akkor lezáráskor se lesz megterhelve.

Az még odébb lessz...:D majd csak ha kijön egy kicsit a jobb idö majd akkor cserélek...addigis most februárban alsó talpas cserék, és féltengely gumiharangok lesznek cserések, meg szerintem egyuttal már gömbfejek meg minden hasonlok is :D elég kiadás lesz az most igyis, és még a g-t sem sikerült eladnom :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem Carello van, de daykiller azt mondta, az övé szebb B) :D

Amúgy annyira nem tudom megérteni a pusztán élvezetből mások tulajdonát tönkretevő embereket... nem hiszem el, hogy a szülei nem tanították meg az ilyennek, hogy bizonyos dolgokat tisztelni és becsülni kell... csak esetleg akkor, ha már a szülei is ilyenek voltak, akik értelmetlenül pusztítják a másét. De nem vagyok rasszista. :lol: Tényleg.

Há mert valamiért sötétebb a tied. :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy annyira nem tudom megérteni a pusztán élvezetből mások tulajdonát tönkretevő embereket... nem hiszem el, hogy a szülei nem tanították meg az ilyennek, hogy bizonyos dolgokat tisztelni és becsülni kell... csak esetleg akkor, ha már a szülei is ilyenek voltak, akik értelmetlenül pusztítják a másét. De nem vagyok rasszista. :lol: Tényleg.

Hát nem tudom, én biztos minden éjjel idegbeteg lennék, ha városban az utcán aludna a kocsi. Közben meg hallatszkik a bulizó fiatalok hőbörgése. Amikor még műszakban melóztam, volt hogy a gyár előtt parkoló kocsik motorháztetőjén ugráltak végig. Kifutottunk, egyiket elkaptuk, amikor el akartuk tángálni meg jöttek a zsaruk, kevertek, hogy önbíráskodás, addíg ment a huzavona az az egy is elfutott. Aztán meg mondták, hogy mit parázunk nem lett kár. Mert ugye jogálam van... A legtöbb rendőr leszarja hogy mi történt, csak teljen le a műszak balhé nélkül. Ha téged ver öt ember ( most mindegy milyen) nem őket viszik el, hanem téged, mert az egyszerűbb. Egyáltalán nem érdekli őket, kinek van igaza, ritka kivétellel akkor sem állnak melléd, ha látták hogy mi történt.

Link to comment
Megosztás:

Szabályzatot sokan lusták elolvasni. :D

Igen, de az még egy dolog hogy bacik elolvasni, de ha figyelmeztetik valamire, leírják hogy mit kéne csinálni, és hogyan, lépésről lépésre, hogy jó legyen, de még ez sem érdekli... Jó hogy nem Tiv.-et bacta le, hogy miért szól bele... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, én biztos minden éjjel idegbeteg lennék, ha városban az utcán aludna a kocsi. Közben meg hallatszkik a bulizó fiatalok hőbörgése. Amikor még műszakban melóztam, volt hogy a gyár előtt parkoló kocsik motorháztetőjén ugráltak végig. Kifutottunk, egyiket elkaptuk, amikor el akartuk tángálni meg jöttek a zsaruk, kevertek, hogy önbíráskodás, addíg ment a huzavona az az egy is elfutott. Aztán meg mondták, hogy mit parázunk nem lett kár. Mert ugye jogálam van... A legtöbb rendőr leszarja hogy mi történt, csak teljen le a műszak balhé nélkül. Ha téged ver öt ember ( most mindegy milyen) nem őket viszik el, hanem téged, mert az egyszerűbb. Egyáltalán nem érdekli őket, kinek van igaza, ritka kivétellel akkor sem állnak melléd, ha látták hogy mi történt.

Nálunk egyik szombat hajnalban egy csapat egyéniségnek a buliból hazafele jövet, az az ötlete támadt, hogy a házunk mögött lévő parkolóban álló autóknak letépkedjék a rendszámtábláit... Kb 30 autónak tépték le brutálisan kerettel együtt, és szétdobálták a parkolóban... "az ilyennek betoncsizma és tanuljon úszni a dunában"

Link to comment
Megosztás:

Nálunk egyik szombat hajnalban egy csapat egyéniségnek a buliból hazafele jövet, az az ötlete támadt, hogy a házunk mögött lévő parkolóban álló autóknak letépkedjék a rendszámtábláit... Kb 30 autónak tépték le brutálisan kerettel együtt, és szétdobálták a parkolóban... "az ilyennek betoncsizma és tanuljon úszni a dunában"

És az a szomorú h sajnos mindig is lesnek ilyen emberek...sött a gyerekek egyre fiatalabban elkezdenek inni, és föleg ők érzik magukat az ilyen dolgoktól nagyobbaknak ilyenkor...és részegen jó bulinak tarthatják ezt :D

Tavaly egy buliba mentünk tavasszal, és tesóméknál tettem le a kocsit, sajna ott a ház elött, nemtudtam beállni, és reggelre mind a 2 jobbos kerekem ki volt szurva B) nah ha akkor elkaptam volna az illetöt, föleg h nemis voltam szomjas állapotomban, biztos h másnap 100szor megbánta volna a dolgot...és a legszebb az egészben hogy pont akkor akartam megvenni az uj gumikat a kocsira...ha ugy vesszük még én érezhettem volna magam szerencsésnek h még nem jutottam el elötte a gumishoz, hogy megvegyem rá... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nálunk egyik szombat hajnalban egy csapat egyéniségnek...

És az a szomorú ...

És ezekkel amúgy történik valami is bármikor, vagy sose fognak meg egyet se? Nálunk egy csapatot elkaptak, mint kiderült egy közeli őrzött parkoló fizetett érte, hogy időnként szétcsesszenek pár autót, hogy többen vigyék oda az autót. Azóta már a parkoló is megszűnt. Viszont akik mostanában ablaktörlőket tördösnek, azokról senki nem tud semmit. Süni engem megszondáztat a ház előtt a parkolóban, amikor hazaérek, de hogy időnként egy komplett parkolónak furcsán áll az ablaktörlője, az nem érdekli őket. :lol:

Link to comment
Megosztás:

És ezekkel amúgy történik valami is bármikor, vagy sose fognak meg egyet se? Nálunk egy csapatot elkaptak, mint kiderült egy közeli őrzött parkoló fizetett érte, hogy időnként szétcsesszenek pár autót, hogy többen vigyék oda az autót. Azóta már a parkoló is megszűnt. Viszont akik mostanában ablaktörlőket tördösnek, azokról senki nem tud semmit. Süni engem megszondáztat a ház előtt a parkolóban, amikor hazaérek, de hogy időnként egy komplett parkolónak furcsán áll az ablaktörlője, az nem érdekli őket. :lol:

Hág itt felénk még nemigazán halottam olyat h ilyen ˝csapatot˝ elkaptak volna :D mondjuk nálunk az örzött parkolos téma biztos nincs, mert örzött parkolo sincs a városban :D a sünökkel nekemisvan mindig durva sztorim...nagyon szeretnek B) állandoan engem csesztetnek...

Link to comment
Megosztás:

a sünökkel nekemisvan mindig durva sztorim...nagyon szeretnek :lol: állandoan engem csesztetnek...

Jövök hazafele, elöttem a rendörauto...pont a kapum elött megáll, és elkezd villogni...megállok mögötte, elkéri a papirokat, megszondáztat, atnézik megint a csomagtartót, kéri a kötelezöket, és már megint fegyvert és drogot keresnek nálam :@

De aztán kicsit meglepödtek mikor visszaadjak a papirjaimat, énmeg vissza sem ülök a kocsiba hanem egyböl megyek nyitni a kaput hogy beálljak :D

Link to comment
Megosztás:

Hág itt felénk még nemigazán halottam olyat h ilyen ˝csapatot˝ elkaptak volna :D mondjuk nálunk az örzött parkolos téma biztos nincs, mert örzött parkolo sincs a városban :lol: a sünökkel nekemisvan mindig durva sztorim...nagyon szeretnek :D állandoan engem csesztetnek...

Keszin megállított egy tányérsapis (megint), és úgy köszönt be hogy "jó estét Dávid" pislogtam hogy ez már megjegyezte a nevem annyiszor állított meg, de aztán a végén elmondta, hogy nem emlékezett a nevemre, csak puskázott a hátsó ablakról B) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.