Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hihetetlen hova tart ez a világ!

...

Nálunk azzal játszanak mostanában, hogy aki fel állítva hagyja éjszakára az ablaktörlőket, azt reggelre letörtösik... Nem tudom miért jó, úgy szétcseszni valamit, hogy abból még csak haszna sincs, de neki biztos jól esett... :lol:

Amúgy ilyenkor, ha tesztautót rongálnak meg, ami közben nálad van, mit tudsz csinálni? Nektek kell fizetni?

Neked legalább szétjött a valeo, én bebactam az üvegeket. B)

Hát még így sem volt egyszerű, de azért csak szétjött. A jobbos az majd holnap esti játék lesz. Amúgy megalájttal, a Depo is egész elfogadhatóan világol. Ami feltűnt, hogy a Valeonak van a fényében egy viszonylag éles, megtört vonal, ennek meg csak paca, de kis állítgatás után teljesen használható. (azért megcsinálom a Valeokat :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Nekem Carello van, de daykiller azt mondta, az övé szebb B) :D

Amúgy annyira nem tudom megérteni a pusztán élvezetből mások tulajdonát tönkretevő embereket... nem hiszem el, hogy a szülei nem tanították meg az ilyennek, hogy bizonyos dolgokat tisztelni és becsülni kell... csak esetleg akkor, ha már a szülei is ilyenek voltak, akik értelmetlenül pusztítják a másét. De nem vagyok rasszista. :lol: Tényleg.

Link to comment
Megosztás:

Én is nagyon sokszor találkozok rosszul beállított tompított fényszórós autóssal. :lol: ... és akkor még a seggembe loholnak, de basznak megelőzni. :D

Én olyankor szoktam belassitani olyan 70ekre, engedem h megelözzön, utánna én tolom hátulról néha meszebbröl kis fényszóróval is B) g*ci dolog, dehát ha már öis kisütötte a szemem...:D

Szétkaptam a Valeot. Lakott benne valaki: :D %7Boption%7Dhttp://pics.coldline.hu/pics/164325-20110131-O8YUAp.jpg

Amúgy meg a tömítős ragasztó a lámpa alsó részén már be is volt zöldülve, meg el is engedte egy kicsit. A teteje, és az oldala fogta az üveget inkább. Jah meg ez a drága lakó behálózta egy kicsit a szélét a lámpának, további tuningként :)

Újfajta tuninglámpa az éndzsöléjsz és a déjlájt lámpák után :D

Link to comment
Megosztás:

Neked legalább szétjött a valeo, én bebactam az üvegeket. :D

Nálad legalább megvolt az élvezet h te törd össze...nekem megoldotta a törést egy kedves kis özike :D

Nálunk nincs kutya sajna, ellenben most egy Insignia áll a ház előtt és nagyon nem szeretném, ha reggelre baja esne.

Nálam csak egy 70-80kg-s ˝németjuhász˝ van, anyja apja örzövédö kutya volt...asszonyon kivül senkit nem enged be a portára ha én vagy az asszony nincs ott B) mondjuk szerencsére 3 auto befér a garázsba ha rend van :lol: de volt már rá eset h még az én autom is az udvaron állt :D

Link to comment
Megosztás:

Bőven megtartaná, de ahogy Brekeke irta, nyeklene. Így viszont majdnem pofánvág. :lol: :D

Dehogy nyeklik, ez akkora hülyeség már bocs. Támasszátok már ki a gyárival, és nézzétek meg az mekkorát nyeklik. Én is csak azért rakok kettőt most, mert szebb a szimmetria miatt, meg ócsón kaptam, meg faudit is kaptam hozzá.

Link to comment
Megosztás:

És pontosan milyen méretü telót szoktak oda beletenni?vagy van direkt ehhez telo?énis gondolkoztam már rajta h kéne, vanis itthon egy jópár fajta telóm, de még ugy igazán csak gondolat volt, a kivitelezésig nem jutottam el még :lol: de ha mondanátok egy méretet sokat segitene :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.