Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szétkaptam a Valeot. Lakott benne valaki: :lol: 164325-20110131-O8YUAp.jpg

Amúgy meg a tömítős ragasztó a lámpa alsó részén már be is volt zöldülve, meg el is engedte egy kicsit. A teteje, és az oldala fogta az üveget inkább. Jah meg ez a drága lakó behálózta egy kicsit a szélét a lámpának, további tuningként :D

Link to comment
Megosztás:

Majd figyelni fogom ezután.

Viszont 10 CitROM C3-ból 8 félszemű! B)

ne feledjük a 206osokat sem :D

Szétkaptam a Valeot. Lakott benne valaki: :lol:

Amúgy meg a tömítős ragasztó a lámpa alsó részén már be is volt zöldülve, meg el is engedte egy kicsit. A teteje, és az oldala fogta az üveget inkább. Jah meg ez a drága lakó behálózta egy kicsit a szélét a lámpának, további tuningként :D

tekintve hogy valeó, ez eléggé rossz hír...

Link to comment
Megosztás:

Én is nagyon sokszor találkozok rosszul beállított tompított fényszórós autóssal. :lol: ... és akkor még a seggembe loholnak, de basznak megelőzni. :D

Nekem tegnap volt olyan az elkerülőn, hogy valami marha a refit próbálgatta mögöttem... Nem tudom, nem tűnt neki fel, hogy mennek előtte, és esetleg vakíthat? B)

ne feledjük a 206osokat sem

Ne feledkezzünk meg akkor a c4-es citronyokról sem :D

Link to comment
Megosztás:

Hihetetlen hova tart ez a világ!

Ma reggel arra ébredtem, hogy a kerítésen belül álló autóm bal hátsó kereke teljesen leeresztett. Elsőként sima defektre gondoltam, de miután felfújtam a gumit, az oldalfalon egy apró lukon már távozott is a levegő. A kis luk körül a gumi és a gumin lévő kosz is egyértelműsíti, hogy nemes egyszerűséggel kiszúrták a gumit, amit gumiszervízben is megerősítettek.

A történethez hozzátartozik, hogy nem is a saját autómról, hanem egy Ford tesztautóról van szó, amit épp ma kellett vinnem leadni, a defekt miatti időkiesés okán sajnos a mérést is ki kellett hagynunk és a leadással is késtem.

Abszolút nem értem, hogy kinek jó ez, ráadásul az utcában még másik néhány autó járt így hasonlóan mára virradóra. Most meg félek, hogy éjjel esetlen lerúgják a tükröt, vagy más finomságot csinálnak a magánterületünkön ácsorgó, kerítéssel körbevett autóval.

Link to comment
Megosztás:

Hihetetlen hova tart ez a világ!

Ma reggel arra ébredtem, hogy a kerítésen belül álló autóm bal hátsó kereke teljesen leeresztett. Elsőként sima defektre gondoltam, de miután felfújtam a gumit, az oldalfalon egy apró lukon már távozott is a levegő. A kis luk körül a gumi és a gumin lévő kosz is egyértelműsíti, hogy nemes egyszerűséggel kiszúrták a gumit, amit gumiszervízben is megerősítettek.

A történethez hozzátartozik, hogy nem is a saját autómról, hanem egy Ford tesztautóról van szó, amit épp ma kellett vinnem leadni, a defekt miatti időkiesés okán sajnos a mérést is ki kellett hagynunk és a leadással is késtem.

Abszolút nem értem, hogy kinek jó ez, ráadásul az utcában még másik néhány autó járt így hasonlóan mára virradóra. Most meg félek, hogy éjjel esetlen lerúgják a tükröt, vagy más finomságot csinálnak a magánterületünkön ácsorgó, kerítéssel körbevett autóval.

Hol volt ez? :lol:

Ugye nem Tatabánya? :D

Link to comment
Megosztás:

Én is nagyon sokszor találkozok rosszul beállított tompított fényszórós autóssal. :lol: ... és akkor még a seggembe loholnak, de basznak megelőzni. :D

azt imádom a legjobban amikor az árnyékokkal tudok jáccani a tetőkárpiton...

Nekem tegnap volt olyan az elkerülőn, hogy valami marha a refit próbálgatta mögöttem... Nem tudom, nem tűnt neki fel, hogy mennek előtte, és esetleg vakíthat? B)

pár hete 3ason mögöttem is refiel jött a csóka, csak felnyomtam neki a ködöst, pár másodperc múlva le is kapocsolta :D a hátsó ködös úgy vakít h nem is szoktam használni még lakatlan területen sem :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, ott. A Farkastó utcában lakom.

Na szép, milyen világ van.

Pedig az nem is olyan rossz környék.

Most had ne soroljam, hova nem mennék ha fizetnének érte se ... B)

Én is mindig bent állok udvarban, és ha valaki jön hozzánk, annak is mondom, hogy álljon be, jó 3-4 autó szerencsére befér.

Szerencsére hozzánk még nem mertek bejönni, biztos a szerencse :lol: vagy a három kutya :D

Link to comment
Megosztás:

Na szép, milyen világ van.

Pedig az nem is olyan rossz környék.

Most had ne soroljam, hova nem mennék ha fizetnének érte se ... B)

Én is mindig bent állok udvarban, és ha valaki jön hozzánk, annak is mondom, hogy álljon be, jó 3-4 autó szerencsére befér.

Szerencsére hozzánk még nem mertek bejönni, biztos a szerencse :lol: vagy a három kutya :D

Nálunk nincs kutya sajna, ellenben most egy Insignia áll a ház előtt és nagyon nem szeretném, ha reggelre baja esne.

Link to comment
Megosztás:

Lehet villogott valamiért, nem? :lol:

Nem, először felnyomta, aztán kis idő múltán le. Aztán megint fel, és úgy is hagyta. Nem villogott, mert ahhoz nagyon messze volt.

Hihetetlen hova tart ez a világ!

Ma reggel arra ébredtem, hogy a kerítésen belül álló autóm bal hátsó kereke teljesen leeresztett. Elsőként sima defektre gondoltam, de miután felfújtam a gumit, az oldalfalon egy apró lukon már távozott is a levegő. A kis luk körül a gumi és a gumin lévő kosz is egyértelműsíti, hogy nemes egyszerűséggel kiszúrták a gumit, amit gumiszervízben is megerősítettek.

A történethez hozzátartozik, hogy nem is a saját autómról, hanem egy Ford tesztautóról van szó, amit épp ma kellett vinnem leadni, a defekt miatti időkiesés okán sajnos a mérést is ki kellett hagynunk és a leadással is késtem.

Abszolút nem értem, hogy kinek jó ez, ráadásul az utcában még másik néhány autó járt így hasonlóan mára virradóra. Most meg félek, hogy éjjel esetlen lerúgják a tükröt, vagy más finomságot csinálnak a magánterületünkön ácsorgó, kerítéssel körbevett autóval.

Volt ilyen Fehérváron is már. Annyit lehetett reggel látni, hogy az utca kb. összes autója téglán állt, mert kiszúrták az összes kereküket...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.