Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

a tetőn belül a kárpit egy foltban behullámosodott azzal mit tudok kezdeni? :lol:

Igazából normális megoldás nincs rá, vagy az egészet újrakárpitozod, vagy megpróbálod pölö fecskendőbe töltött ragasztóval ezt visszamókolni.

Ezt a csiszolást tényleg nekem mondtad? :D

Na jó, hülyeség volt részemről. B)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy is le vagy baszarintva a lábadról, mert nem Tungsramból vásároltál be. Csak az én autómban vannak only Tungsram izzók? :D

Ennyi erővel a régi "fossárga" tompítottjaimat a megalightok dobozába raktam bele. Ha újra beépítem őket, ők is fényesebbek lesznek? :D

Hát nem mindegy, milyen márka van benne? B)

Ez nem a tompított (báááár zsír lenne tolatólámpának is berakni olyan izzót... :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Amúgy is le vagy baszarintva a lábadról, mert nem Tungsramból vásároltál be. Csak az én autómban vannak only Tungsram izzók? :lol:

Úgy néz ki :D De sokan a javulás útjára léptek (ld.: Megalájt) B)

Amúgy tényleg jobb, feltűnt tegnap hazafele, hogy látom az utat :D

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki B) De sokan a javulás útjára léptek (ld.: Megalájt) :D

Amúgy tényleg jobb, feltűnt tegnap hazafele, hogy látom az utat :D

Akkor tűnik még fel, amikor lemosod róla azt a tavaszi szutykot, amit felvernek rá.

Mondjuk most tiszta a kocsi, de van ajtózsebben nedves törlőkendő, azzal szoktam lepucolni :D

Mondjuk mostanában nemigen, mert téglakeménységűre fagyott :D

Nem írták rá, hogy nem fagyálló :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem mindenki rak oda kék ledet. :D

Neeeem... áhh mindegy... feladom B) :D

Nekem fel se tűnik, hogy mindent látok. :D fck h4 :D

De ha megállít a tányérsapis, akkor vannak előnyei :D

jaj, pedig a xenon csúnyagonosz dolog, megvakulnak a szembejövők :lol:

Be lehet azt rakni úgy is hogy nem, de attól még sokba kerül :)

Link to comment
Megosztás:

Mi nem vagyunk hátrányos helyzetűek, csak ő akar itt e-peenkedni az illegálkszenonnal. :D

Láttál már sárga xenont? Na akkor ez sem xenon. B)

jaj, pedig a xenon csúnyagonosz dolog, megvakulnak a szembejövők :lol:

Egy "jól" beállított halogen is kinyomja a szemedet.. Az már más kérdés, hogy foncsoros lámpába rakják a xenont és vakít...azokra én is ráhúzom a refit. :D

Link to comment
Megosztás:

Egy "jól" beállított halogen is kinyomja a szemedet.. Az már más kérdés, hogy foncsoros lámpába rakják a xenont és vakít...azokra én is ráhúzom a refit. :lol:

Én tudom :D B) De valamiért a legtöbb ember, akinek még ismerőse sem látott xenont, mindig azzal kezdi a témát, hogy az vakít, meg szabályellenes, meg tilcsákbe és kapcsojjaki...

Link to comment
Megosztás:

Láttál már sárga xenont? Na akkor ez sem xenon. :lol:

Egy "jól" beállított halogen is kinyomja a szemedet.. Az már más kérdés, hogy foncsoros lámpába rakják a xenont és vakít...azokra én is ráhúzom a refit. :D

Szabad tükrösbe még talán, de prizmabúrásba már állatkínzás. B)

Link to comment
Megosztás:

Te is csak addig látsz,amíg a szembejövők nem qurják rád a refit a vakkittós lámpa miatt.

Egyelőre több olyan jön velem szembe, akinek "jól" van beállítva a kibebaszOtt lámpája, és h4esetén is vakít. mostanában az összes G asrának vakít a tompítottja, csak nekem tünik úgy? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyelőre több olyan jön velem szembe, akinek "jól" van beállítva a kibebaszOtt lámpája, és h4esetén is vakít. mostanában az összes G asrának vakít a tompítottja, csak nekem tünik úgy? B)

Én is nagyon sokszor találkozok rosszul beállított tompított fényszórós autóssal. :lol: ... és akkor még a seggembe loholnak, de basznak megelőzni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.