Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

értem, szóval ha lenyúzom a kárpitot, akkor kapok egy merev üvegszálas burkolatot, amit tulajdonképpen egyszerűen be lehet burkolni.

köszi.

így ahogy mondod csak: a burkolat egyáltalán nem merev, és egyáltalán nem egyszerű beburkolni :lol:

Link to comment
Megosztás:

köszi a bíztatást:-D

Nincs mit, de nem áltatlak mesékkel, szar volt megcsinálni. eleve a kárpitot beszerezni se egyszerű, itt legalábbis, legközelebb 40kmre kaptam, mert ugye nyúlnia kell vmennyire, hogy a dombor dolgokra fel tudd ragasztani, és a ragasztó se mindegy milyen.

Ja az övfeszítő, de nem tudja mindenki.

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit, de nem áltatlak mesékkel, szar volt megcsinálni. eleve a kárpitot beszerezni se egyszerű, itt legalábbis, legközelebb 40kmre kaptam, mert ugye nyúlnia kell vmennyire, hogy a dombor dolgokra fel tudd ragasztani, és a ragasztó se mindegy milyen.

Ja az övfeszítő, de nem tudja mindenki.

Lehet keresek egy kárpitost... nála lehet verni az azstalt ha esetleg megereszkedik.

köszi az infokat.

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, mostmá' komolyan... nemtom mi van ezen a héten, de annyi képpel idézést köptem egy hét alatt, mint eddig 1 év alatt. Ennyire ne legyen már bonyolult... :D Már Barátnőmnek feltűnt hogy má' megint képpel idéz valaki, pedig nem is fórumozik :lol: Modiknak már zsibbad az egerük, annyit javítgatnak...

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, mostmá' komolyan... nemtom mi van ezen a héten, de annyi képpel idézést köptem egy hét alatt, mint eddig 1 év alatt. Ennyire ne legyen már bonyolult... :D Már Barátnőmnek feltűnt hogy má' megint képpel idéz valaki, pedig nem is fórumozik :lol: Modiknak már zsibbad az egerük, annyit javítgatnak...

..és téged is mennyire utálnak, mert az összes jelentést megkapja, az összes modi. B)

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, mostmá' komolyan... nemtom mi van ezen a héten, de annyi képpel idézést köptem egy hét alatt, mint eddig 1 év alatt. Ennyire ne legyen már bonyolult... B) Már Barátnőmnek feltűnt hogy má' megint képpel idéz valaki, pedig nem is fórumozik :lol: Modiknak már zsibbad az egerük, annyit javítgatnak...

én új vagyok, szóval nekem el lehet nézni, jó?

és má' megtanultam :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.