Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintetek milyen lett a hátsó lökös, vonószemtakaró módosítással? :D

http://kephost.hu/thumb-E963_4D4550F9.jpg

Fehér B)

Nem vagyok egy tuning őrült, sőt... , de ez a járgány nagyon adja!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...sheriff-4265839

Ha lenne fölös 1,3 milkám már indulnék is érte!

Meg nagy találkozós sem, mert akkor már 3x körbecsúsztad volna a nyáladon, és már nem is mennél oda közelről megnézni :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Az egész autót. :D Így vettem a garnitúrát már...

Kaptál hozzá jó állapotú alig használt futómű alkatrészeket is? B)

Amúgy tetszik ez a felni, csak nekem túl sok rajta a lyuk. (bár ahogy elnézem, neked is, mert erős többségben vannak a furatok, a csavarokkal szemben :lol: )

Link to comment
Megosztás:

srácok,

tetőkárpit cserével, újrahúzással van valakinek tapasztalata? vagy rossz helyen kopogtatok?

kárpittisztítószer használatának következményeképp megereszkedett... ahogy néztem a kárpit nem egy merev dologra van ragasztva, hanem valami szivacsos b*szásra.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ja és még én vagyok a béna a Passatommal. :lol:

Mindentől függetlenül béna vagy. :D

Kaptál hozzá jó állapotú alig használt futómű alkatrészeket is? :D

Amúgy tetszik ez a felni, csak nekem túl sok rajta a lyuk. (bár ahogy elnézem, neked is, mert erős többségben vannak a furatok, a csavarokkal szemben :D )

Hülye... :D Minek becsavarni mindet, úgy sem maradt fenn. B)

Link to comment
Megosztás:

srácok,

tetőkárpit cserével, újrahúzással van valakinek tapasztalata? vagy rossz helyen kopogtatok?

kárpittisztítószer használatának következményeképp megereszkedett... ahogy néztem a kárpit nem egy merev dologra van ragasztva, hanem valami szivacsos b*szásra.

Jól látod:

163535-20110130-T3yXhz.jpg

Én műbőrt ragasztottam rá pámatexel, de a meleget nem bírja, a nyári hőségben mindíg elválik, de ha felsímítom visszaragad.

Mindentől függetlenül béna vagy. :lol:

Ezt majd akkor mond, ha fél méterről mellédütök. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek milyen lett a hátsó lökös, vonószemtakaró módosítással? B)

http://kephost.hu/thumb-E963_4D4550F9.jpg

Őszinte véleményeket akarsz? :lol:

srácok,

tetőkárpit cserével, újrahúzással van valakinek tapasztalata? vagy rossz helyen kopogtatok?

kárpittisztítószer használatának következményeképp megereszkedett... ahogy néztem a kárpit nem egy merev dologra van ragasztva, hanem valami szivacsos b*szásra.

Tapasztalatom nincs, de olvastam róla itt...Egyszerűbb ha keresel bontóba egy szépet, vagy ha dobsz hozzá még egy kis gempát, és keresel egy autókárpitost. :D Ha jól emlékszem tízen pár ezer forint...és akkor rendesen meg van csinálva :D

Link to comment
Megosztás:

srácok,

tetőkárpit cserével, újrahúzással van valakinek tapasztalata? vagy rossz helyen kopogtatok?

kárpittisztítószer használatának következményeképp megereszkedett... ahogy néztem a kárpit nem egy merev dologra van ragasztva, hanem valami szivacsos b*szásra.

Én megcsináltam, mert én is úgy jártam mint te. Ha nincs kedved sokat szopni vele akkor vegyél 8-10ezerért egy szép állapotú gyárit, jobban jársz :lol:

6 ezer csak a kárpit anyaga, 2ezer a ragasztó hozzá, és két napos munka.

Link to comment
Megosztás:

Én megcsináltam, mert én is úgy jártam mint te. Ha nincs kedved sokat szopni vele akkor vegyél 8-10ezerért egy szép állapotú gyárit, jobban jársz :lol:

6 ezer csak a kárpit anyaga, 2ezer a ragasztó hozzá, és két napos munka.

a kárpit mire van felhúzva? valami műanyag alapra, vagy mi az a szivacsos cucc amin a gyári van?

Link to comment
Megosztás:

a kárpit mire van felhúzva? valami műanyag alapra, vagy mi az a szivacsos cucc amin a gyári van?

A kárpit az egy szivacsos anyaggal van együtt, és a szivacs van felragasztva egy üvegszálas hordozórétegre. A kárpit és a szivacs válik el egymástól a nedvesség miatt, amit a kárpit tisztítód adott neki.

Link to comment
Megosztás:

A kárpit az egy szivacsos anyaggal van együtt, és a szivacs van felragasztva egy üvegszálas hordozórétegre. A kárpit és a szivacs válik el egymástól a nedvesség miatt, amit a kárpit tisztítód adott neki.

értem, szóval ha lenyúzom a kárpitot, akkor kapok egy merev üvegszálas burkolatot, amit tulajdonképpen egyszerűen be lehet burkolni.

köszi.

Link to comment
Megosztás:

a kárpit mire van felhúzva? valami műanyag alapra, vagy mi az a szivacsos cucc amin a gyári van?

3 réteg van alatta egy szivacs ami rendszerint már elporladt, ezt jobb eltávolítani a ragasztás előtt, alatta van egy üvegszálas réteg alatta meg talán keménypapír.

163538-20110130-pTbVhf.jpg

Itt éppen a szivacsot kezdem letúrni az üvegszálról.

Lassú vagyok.....Novy csomag odeért?

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

3 réteg van alatta egy szivacs ami rendszerint már elporladt, ezt jobb eltávolítani a ragasztás előtt, alatta van egy üvegszálas réteg alatta meg talán keménypapír.

[ig]http://pics.coldline.hu/pics/163538-20110130-pTbVhf.jpg

Itt éppen a szivacsot kezdem letúrni az üvegszálról.

Lassú vagyok.....Novy csomag odeért?

úgy érzem izgalmas projekt lesz:-D

Módosítva : uhuhu
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.