Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

megelőzött :D

am ike mögött van két sáv egyik lámpa után eltünik én meg már oda álltam mer a másikba már nem fértem, legelől meg egy ilyen kukásmatricás tele parkolási sérüléses sx4 állt, aztán ő is tudta mikor vált a lámpa aztán nézett oldalra, amikor meg már mögé akartam besorolni akkor lassitott :D GSIT AKAROK :lol: :D B)

Én meg egy matt-fekete Fronterát, bacott nagy krómozott gallytörővel, meg kamion-kürttel :) :D

Link to comment
Megosztás:

megelőzött :D

am ike mögött van két sáv egyik lámpa után eltünik én meg már oda álltam mer a másikba már nem fértem, legelől meg egy ilyen kukásmatricás tele parkolási sérüléses sx4 állt, aztán ő is tudta mikor vált a lámpa aztán nézett oldalra, amikor meg már mögé akartam besorolni akkor lassitott :D GSIT AKAROK :D B) :D

Én egyszer egy Ignistől kaptam ki, meg egy új Swifttől is. :lol:

Hát ez van, kicsi a ménes :D 75 lóval csak a közúti tápláléklánc alsó részén lehet keménykedni... :)

Link to comment
Megosztás:

Én meg fater régi BMW-jét amit azok árulják,akik elvitték anno 2000-ben!

Ő az! CTT-133 :lol:

De az első lökös nagyobb volt és színrefújt, meg automata volt és nem tudom mennyire vágták haza 10év alatt.

Most fájdítsam a szívedet azzal hogy megemlítem a fényképen szereplő, megkímélt használatra utaló, aszfalton felejtett keréknyomokat? B) :D

Link to comment
Megosztás:

Most fájdítsam a szívedet azzal hogy megemlítem a fényképen szereplő, megkímélt használatra utaló, aszfalton felejtett keréknyomokat? :D B)

Ó b+ tényleg. Én csak a faterjukra emlékszem az normális arcnak tűnt. De ezek ritka nagy retardok! :lol:

Szegény bömbi qurvára nem ezt érdemelte! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg egy matt-fekete Fronterát, bacott nagy krómozott gallytörővel, meg kamion-kürttel B) :D

Én is! Ma majdnem sikerült biciklist elbacnom egy zebrán. Busz takarásából jött ki, vagy 30-al. Az volt a mákja, hogy én se mentem 30-nál gyorsabban, mert egy 10 méterrel előbbi zebránál megálltam a gyalogosnak (meg szerencsére jó a reflexem aránylag, szóval a "rénszarvaskerülő mozdulat" egyszerűbb és kis helyigényűbb változatával sikerült nem-elütni). Ugyebár az lenne szabályos biciklisnek, hogy a zebrán leszálljon, és úgy menjen át. Ezt senki sem tartja be szinte, nem is ezzel van a bajom, hanem azzal, hogy ha már egyszer nem száll le akkor nézzen körül, főleg ott, ahol egy nagy csuklósbusztól nem lát semmit, csak ha már 1 méterre sincs a zebrától. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg egy matt-fekete Fronterát, bacott nagy krómozott gallytörővel, meg kamion-kürttel :D :D

Kürtöm van esetleg hozzá ha érdekel. Levegős. Eg sima meg egy dupla. :D

Én egyszer egy Ignistől kaptam ki, meg egy új Swifttől is. :lol:

Hát ez van, kicsi a ménes B) 75 lóval csak a közúti tápláléklánc alsó részén lehet keménykedni... :D

Lehet. De emelkedőn felfele lehet nem viccelne meg egyik se...

Link to comment
Megosztás:

Ó b+ tényleg. Én csak a faterjukra emlékszem az normális arcnak tűnt. De ezek ritka nagy retardok! :D

Szegény bömbi qurvára nem ezt érdemelte! B) :D

Van egy tippem, hogy miért esett ki belőle az automata :lol:

Én is! Ma majdnem sikerült biciklist elbacnom egy zebrán. Busz takarásából jött ki, vagy 30-al. Az volt a mákja, hogy én se mentem 30-nál gyorsabban, mert egy 10 méterrel előbbi zebránál megálltam a gyalogosnak (meg szerencsére jó a reflexem aránylag, szóval a "rénszarvaskerülő mozdulat" egyszerűbb és kis helyigényűbb változatával sikerült nem-elütni). Ugyebár az lenne szabályos biciklisnek, hogy a zebrán leszálljon, és úgy menjen át. Ezt senki sem tartja be szinte, nem is ezzel van a bajom, hanem azzal, hogy ha már egyszer nem száll le akkor nézzen körül, főleg ott, ahol egy nagy csuklósbusztól nem lát semmit, csak ha már 1 méterre sincs a zebrától. :D

Ka-mi-ka-zeeeeee :) Ő a puhább, ne félj tőle :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Technikai kérdésem lenne.

Hol lehet olvasni arról, hogy mikortól alkalmazzák a belső AC-s tankokat, és milyen autókban kezdték el, és hogy a központi injektorról Opelék mikor tértek át véglegesen a hengerenkéntire, és mennyi év volt az átfedés. A köv. pedig, hogy van-e olyan belső AC-s tank, ami az E-Kadettembe bele menne, és esetleg nagyobb, mint a gyári. Ez utóbbi gyakorlati kérdés lenne, az első kettő pedig vita tárgya, az nem annyira sürgető.

Köszi szépen a válaszokat.

Azt tudom, hogy F-ben az utolsó szériában 2002-ben is volt X14NZ, tehát központis. Az első 91-es kiadásban már benne volt a tankba az AC, előtte a Kadettot meg neked kell tudni. :lol: Nincs képed a tankról? Nem lenne egyszerűbb abba belerakni az AC-t? Ha anyagilag megteheted, hogy nem engeded fél tank alá a szintet, akkor szerintem simán csak nyílást kellene vágni a pumpának, nem kell alá a doboz. + visszatérőág.

Link to comment
Megosztás:

Azt tudom, hogy F-ben az utolsó szériában 2002-ben is volt X14NZ, tehát központis. Az első 91-es kiadásban már benne volt a tankba az AC, előtte a Kadettot meg neked kell tudni. :lol: Nincs képed a tankról? Nem lenne egyszerűbb abba belerakni az AC-t? Ha anyagilag megteheted, hogy nem engeded fél tank alá a szintet, akkor szerintem simán csak nyílást kellene vágni a pumpának, nem kell alá a doboz. + visszatérőág.

Sőt, G Astrában és B Vekiben még használtak X16SZ® mocit, ami szintén központis ugyebár.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.