Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem is utólagos központi zár van mindenhol, és a csomagtérajtót tudom nyitni gombbal is meg kulccsal is, szóval nem lehetetlen.

Már nem emlékszem rá, hogyan van megcsinálva, amikor a hátsó magashangszórókat bekötöttem, akkor szedtem szét utoljára. Nem kétmillió csavar tartaná, és ne lenne ilyen hideg, megnézném neked :lol:

Azt meg hogy a túróba tudtad megcsinálni?

Nagyon érdekelne.... :D Nekem ha bezártam a kp zárat, és lereteszelte a csomi ajtót, akkor tekergethetem a kulcsot, mert úgysem tudom benyomni... :D

Ez most a szívás, mert megint beázott valahogy a kp-záram, és nem nyit, és nem is zár.... tehát a csomiajtó nyitását elfelejthetem... mert bezárt állapotban xart be szerencsére... B)

Link to comment
Megosztás:

Azt meg hogy a túróba tudtad megcsinálni?

Nagyon érdekelne.... B) Nekem ha bezártam a kp zárat, és lereteszelte a csomi ajtót, akkor tekergethetem a kulcsot, mert úgysem tudom benyomni... :lol:

Ez most a szívás, mert megint beázott valahogy a kp-záram, és nem nyit, és nem is zár.... tehát a csomiajtó nyitását elfelejthetem... mert bezárt állapotban xart be szerencsére... :D

Nem én csináltam, így vettük a kocsit, de a kedvedért majd lefotózom :D

Akkor döbbentem rá erre a feature-re, amikor bedöglött a központizár vezérlő elektronikája, és nem tudott nyitni, csak zárni.

Most úgy van meghekkelve, hogy riasztó utasítására tud nyitni-zárni, de gomb lenyomására csak zárni tud, felhúzásra már nem nyit.

De így is több mint a semmi, csak akkor rossz, ha Pesten araszolok, és mondjuk bezárom, valamit ki kéne venni a csomagtartóból, akkor le kell állítanom a motort, riasztóval bezárni, újra kinyitni. Ez van.

Jobb idő lesz az ajtópaneleket is le kell szedni, hidegben kicsit szorulnak, a bal hátsót nem nyitja ki mindig elsőre, van, hogy csak másodszorra...

Gondolom meg kéne kenni valamivel.

Link to comment
Megosztás:

Azt meg hogy a túróba tudtad megcsinálni?

Nagyon érdekelne.... B) Nekem ha bezártam a kp zárat, és lereteszelte a csomi ajtót, akkor tekergethetem a kulcsot, mert úgysem tudom benyomni... :lol:

Ez most a szívás, mert megint beázott valahogy a kp-záram, és nem nyit, és nem is zár.... tehát a csomiajtó nyitását elfelejthetem... mert bezárt állapotban xart be szerencsére... :D

Asszem pont az ilyen szívásokról beszéltek ahol csináltattam. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem én csináltam, így vettük a kocsit, de a kedvedért majd lefotózom :lol:

Akkor döbbentem rá erre a feature-re, amikor bedöglött a központizár vezérlő elektronikája, és nem tudott nyitni, csak zárni.

Most úgy van meghekkelve, hogy riasztó utasítására tud nyitni-zárni, de gomb lenyomására csak zárni tud, felhúzásra már nem nyit.

De így is több mint a semmi, csak akkor rossz, ha Pesten araszolok, és mondjuk bezárom, valamit ki kéne venni a csomagtartóból, akkor le kell állítanom a motort, riasztóval bezárni, újra kinyitni. Ez van.

Jobb idő lesz az ajtópaneleket is le kell szedni, hidegben kicsit szorulnak, a bal hátsót nem nyitja ki mindig elsőre, van, hogy csak másodszorra...

Gondolom meg kéne kenni valamivel.

A vezérlő elektronika van vagy 3eft. A távirányítós lehet 5eFt is megvan.

Ha szerzek gyári központis hátsó zárat,akkor vajon előrébb leszek? Zárbetétet ki lehet cserélni benne?

Link to comment
Megosztás:

Azt meg hogy a túróba tudtad megcsinálni?

Nagyon érdekelne.... B) Nekem ha bezártam a kp zárat, és lereteszelte a csomi ajtót, akkor tekergethetem a kulcsot, mert úgysem tudom benyomni... :lol:

Ez most a szívás, mert megint beázott valahogy a kp-záram, és nem nyit, és nem is zár.... tehát a csomiajtó nyitását elfelejthetem... mert bezárt állapotban xart be szerencsére... :D

Nekem is ilyen, igaz az enyém gyári.

Link to comment
Megosztás:

A vezérlő elektronika van vagy 3eft. A távirányítós lehet 5eFt is megvan.

Ha szerzek gyári központis hátsó zárat,akkor vajon előrébb leszek? Zárbetétet ki lehet cserélni benne?

Túlélem :lol:

Gondoltam rá, hogy cseréljük, de elvittük ahhoz, akitől vettük (autóvillamosságis), és megcsinálta (ingyé). Vezérlőn belül forrasztott át valamit.

Nekem nem kell távirányítós, mert van benne riasztó, és az vezérel mindent.

Link to comment
Megosztás:

Azt meg hogy a túróba tudtad megcsinálni?

Nagyon érdekelne.... B) Nekem ha bezártam a kp zárat, és lereteszelte a csomi ajtót, akkor tekergethetem a kulcsot, mert úgysem tudom benyomni... :lol:

Ez most a szívás, mert megint beázott valahogy a kp-záram, és nem nyit, és nem is zár.... tehát a csomiajtó nyitását elfelejthetem... mert bezárt állapotban xart be szerencsére... :D

Nekem is nyitható kulccsal is meg gombbal is. Külön zárhatom is meg nyithatom is. :D

Link to comment
Megosztás:

Olcsón megúsztad. Magukkal is vihették volna a rendszámtábláidat, és feljelentéssel díjaznak.

Ez ingyen volt neked.

Forgalmi nélkül autózni? Van ahol ez helyszíni főbelövéssel jár. :lol:

Egyszerűen kitalálták, hogy meló után isznak vmit, és pénz kellett hozzá, pechedre Te jöttél pont szembe. Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Technikai kérdésem lenne.

Hol lehet olvasni arról, hogy mikortól alkalmazzák a belső AC-s tankokat, és milyen autókban kezdték el, és hogy a központi injektorról Opelék mikor tértek át véglegesen a hengerenkéntire, és mennyi év volt az átfedés. A köv. pedig, hogy van-e olyan belső AC-s tank, ami az E-Kadettembe bele menne, és esetleg nagyobb, mint a gyári. Ez utóbbi gyakorlati kérdés lenne, az első kettő pedig vita tárgya, az nem annyira sürgető.

Köszi szépen a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Egyszerűen kitalálták, hogy meló után isznak vmit, és pénz kellett hozzá, pechedre Te jöttél pont szembe. Ennyi.

Na de a készenléti rendőrség....? Vagy csak ráböktek a térképre. Sima mezei sem jár erre sűrűn, nem még egyszerre 8.

Link to comment
Megosztás:

mit tett veled? :D

megelőzött :D

am ike mögött van két sáv egyik lámpa után eltünik én meg már oda álltam mer a másikba már nem fértem, legelől meg egy ilyen kukásmatricás tele parkolási sérüléses sx4 állt, aztán ő is tudta mikor vált a lámpa aztán nézett oldalra, amikor meg már mögé akartam besorolni akkor lassitott :D GSIT AKAROK :lol: :D B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.