Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azt hittem, ez csak arra jó, hogy a papír nélküli, de olyan üzemü (benzin- dízel) ugyanolyan színű autóval járhass...

Műszakin, nem hiszem, hogy átmenne... főleg nem egy eredetiség vizsgán...

Lazán átmegy mindkettőn,ki segítséggel, sok helyen. :lol: Az okmányirodában a színváltozás pár ezresért elintézhető, mert akár más színűre

is festethetem az autómat, ha éppen olyan kedvem van..

Link to comment
Megosztás:

Lazán átmegy mindkettőn,ki segítséggel, sok helyen. B) Az okmányirodában a színváltozás pár ezresért elintézhető, mert akár más színűre

is festethetem az autómat, ha éppen olyan kedvem van..

Persze, meg az alvázszámot is kivághatod ha olyan kedved van :D

Szerintetek így jó lesz a mutató állása? :lol:

http://kepfeltoltes.hu/110128/DSC_7039_www...ltoltes.hu_.jpg

Kb. ja :D Jól szigetelj le mindent belül (látszik egy ellenállat a képen) nehogy úgy járj mint én a szintjezővel :D

Link to comment
Megosztás:

Persze, meg az alvázszámot is kivághatod ha olyan kedved van :D

Kb. ja :lol: Jól szigetelj le mindent belül (látszik egy ellenállat a képen) nehogy úgy járj mint én a szintjezővel B)

Sőt, akár más karosszériaformára is átszabhatja kénye-kedve szerint :D

Na megyek még beforrasztok 1 ledet a 100as vízfok alá, aztán összedobálom, és többet szét nem szedem, az egyszer tuti.

Link to comment
Megosztás:

Sőt, akár más karosszériaformára is átszabhatja kénye-kedve szerint B)

Na megyek még beforrasztok 1 ledet a 100as vízfok alá, aztán összedobálom, és többet szét nem szedem, az egyszer tuti.

Nekem megint szét kell szednem. :lol: A 150 ohm-os 2W-os ellenállások nem bírják a rázkódást. Illetve elég nehezek... :D

Link to comment
Megosztás:

Na megyek még beforrasztok 1 ledet a 100as vízfok alá, aztán összedobálom, és többet szét nem szedem, az egyszer tuti.

Dáwid is így kezdte... :D

Aha, rögtön a híres "Turbo boost" gomb mellett van az a gomb :lol:

Egynégynél a klíma kikapcs = turbo boost... B)

Link to comment
Megosztás:

Ez nem újdonság. Mikor sógor megvette a g-t, fél évig talicskával tolta a pénzt a szerelőhöz..... :D

Pedig nem is volt nagyon leharcolva :lol:

Az enyémmel pont ez volt.Pedig Corsa.

Tegnap szereltettem bele központi zárat és lett kp záram viszont elment a két első hangszóróm. B)

Viszont nagyon jó arcok voltak,mert anyagárban átkábelezték a hangszórókat.

De a csomagtérzárat nem vállalták motorizálni,mert azt mondták nagyon csúnyán gányolni kellett volna.

Állítólag az Astrákban is nehéz megoldani,Aki csinált már ilyet ossza már meg legyen szíves,hogyan oldotta meg ezt a kérdést!

Link to comment
Megosztás:

Az enyémmel pont ez volt.Pedig Corsa.

Tegnap szereltettem bele központi zárat és lett kp záram viszont elment a két első hangszóróm. :D

Viszont nagyon jó arcok voltak,mert anyagárban átkábelezték a hangszórókat.

De a csomagtérzárat nem vállalták motorizálni,mert azt mondták nagyon csúnyán gányolni kellett volna.

Állítólag az Astrákban is nehéz megoldani,Aki csinált már ilyet ossza már meg legyen szíves,hogyan oldotta meg ezt a kérdést!

Két csavar és két szál vezeték aztán nagy gányolás. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az enyémmel pont ez volt.Pedig Corsa.

Tegnap szereltettem bele központi zárat és lett kp záram viszont elment a két első hangszóróm. :D

Viszont nagyon jó arcok voltak,mert anyagárban átkábelezték a hangszórókat.

De a csomagtérzárat nem vállalták motorizálni,mert azt mondták nagyon csúnyán gányolni kellett volna.

Állítólag az Astrákban is nehéz megoldani,Aki csinált már ilyet ossza már meg legyen szíves,hogyan oldotta meg ezt a kérdést!

Hmm...jó arcok...Ha igazán jó arcok, akkor gariban megcsinálják, amit elbarmoltak.

A mi corsánkban gyári a központi, de valamiért nem megy a csomiajtó. Madzag megy neki az biztos, de még nem volt időm leszedni a takarót, hogy belenézzek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az enyémmel pont ez volt.Pedig Corsa.

Tegnap szereltettem bele központi zárat és lett kp záram viszont elment a két első hangszóróm. :D

Viszont nagyon jó arcok voltak,mert anyagárban átkábelezték a hangszórókat.

De a csomagtérzárat nem vállalták motorizálni,mert azt mondták nagyon csúnyán gányolni kellett volna.

Állítólag az Astrákban is nehéz megoldani,Aki csinált már ilyet ossza már meg legyen szíves,hogyan oldotta meg ezt a kérdést!

Nekem is utólagos központi zár van mindenhol, és a csomagtérajtót tudom nyitni gombbal is meg kulccsal is, szóval nem lehetetlen.

Már nem emlékszem rá, hogyan van megcsinálva, amikor a hátsó magashangszórókat bekötöttem, akkor szedtem szét utoljára. Nem kétmillió csavar tartaná, és ne lenne ilyen hideg, megnézném neked :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.