Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ne szégyelld, vissza a gyökerekhez... :D Jaa, szépen haladsz a fordulóhoz, csak nem fekszel le míg át nem billen, nemigaz? :D

Amúgy nem bontunk egy söröt? Pont árválkodik egy a hűtőben, szegényke... :lol:

Az enyémben nem árulkodik... :D tegnap este akartam pattintani egyet, nem volt a hűtőben. Egy darabot találtam, de az is meleg volt. Este 2x kimentem megnézni, hogy hűlt-e, de melegen akkor se iszom meg, mert csakazért se, aztán bealudtam. Reggelre drága kisöcsém megoldotta a problémát B)

Link to comment
Megosztás:

Fogyasztóvédelem.

Nem semmi... Menny vissza, kérd el amit kifizettél! :lol:

aha aztán még én bizonygassam h akkor vettem meg azt... minden egyes alkalommal menni kell a vevőszolgálathoz mer vmi levan értékelve azt a régi ár van a kasszába, most siettem és csak itthon néztem át... :D

mekibe is lehuztak mutkor... rajta van a kuponon h 1et fizet kettőt kap, megtakaritás 690 és 710et fizetek B) az volt az indok h a kupont áremelés előtt nyomtatták :D

Link to comment
Megosztás:

A kocsog!!! :) Csak elkenném a száját... B)

Én is, csak akkor egy darabig a hideg sört se tudnám meginni, max. szívószállal. :D Örököltem a "Kisgyerektől" egy kabátot, de még úgy is nagy volt vállban, hogy 3 pulóvert vettem föl, amikor mentünk Bécsbe :D 1 fejjel magasabb mint én, pedig nem szoktam kicsinek érezni magam általában :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én is, csak akkor egy darabig a hideg sört se tudnám meginni, max. szívószállal. :D Örököltem a "Kisgyerektől" egy kabátot, de még úgy is nagy volt vállban, hogy 3 pulóvert vettem föl, amikor mentünk Bécsbe B) 1 fejjel magasabb mint én, pedig nem szoktam kicsinek érezni magam általában :lol: :D :D

Akkor ez szívás... :D Ha megteszed, kapsz egy csomaggal plussz a szívószálat is állom... :) :D :P

Link to comment
Megosztás:

Akkor ez szívás... :lol: Ha megteszed, kapsz egy csomaggal plussz a szívószálat is állom... :D B) :D

Ez azon ritka alkalmak egyike, amikor még az ingyen sör miatt sem mozdulok meg :D

(hopp... lassan örülés van :) ) Bontok egy... egy... ásványvizet, mert az van. De pezsgős pohárba öntöm :D

Link to comment
Megosztás:

Ez azon ritka alkalmak egyike, amikor még az ingyen sör miatt sem mozdulok meg :lol:

(hopp... lassan örülés van B) ) Bontok egy... egy... ásványvizet, mert az van. De pezsgős pohárba öntöm :D

Hát ezaz, egyedul meg ökör iszik magába... vagyis ha Te sem, akkó' én senem iszok söröt ma este!

Szolidarítást vállalok, szomjazzunk egyutt!!! :D

ÉÉÉsss átfordult már? :D

Link to comment
Megosztás:

:D megvan a 9000. Heh... elkaptam a rohadékot :D

Csak gondoltam várok 23:59-ig, de rájöttem hogy arról is le fogok maradni, úgyhogy inkább mégse :lol:

GRat hozzá B) ezt a pezsgöbontos ˝trükköt˝ már nagyon rég kiakarom próbálni, de mikor alkalom lenne rá, soha nincs eszembe h kikéne probalni :D

Link to comment
Megosztás:

:D megvan a 9000. Heh... elkaptam a rohadékot :D

Csak gondoltam várok 23:59-ig, de rájöttem hogy arról is le fogok maradni, úgyhogy inkább mégse B)

Micsoda gyerekes dolog pofázni-pofázni meg a hsz-ek számát gyarapoítani.... :D :D

Én a Wartburgot vinném, nem a Mercit. Nekünk is volt, de az OT-vizsga nem két fillér gondolom. Meg hogyan van ez, hátul nincs biztonsági öv, ha rakok bele akkor már buktam az OT-t nem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Micsoda gyerekes dolog pofázni-pofázni meg a hsz-ek számát gyarapoítani.... :D :D

Én a Wartburgot vinném, nem a Mercit. Nekünk is volt, de az OT-vizsga nem két fillér gondolom. Meg hogyan van ez, hátul nincs biztonsági öv, ha rakok bele akkor már buktam az OT-t nem? :lol:

Én meg inkább a mercit vinném, nekem az jobban bejön. De nem is, jó nekem az Astra :D :D

De leginkább elnéznék a dokihoz: reggel felkelek, belenézek a tükörbe, és úgy néz ki a bal szemem, mintha behúztak volna egyet... B)

Link to comment
Megosztás:

Azt is írtha hogy teljesen eredeti, mégis a 4T-s kormány ott kommandózik benne :D

Te Dáwid! Egyszer már beszéltünk róla, hogy rendszámot cserélünk autóinkon, a ma reggeli nemindulásom kapcsán ismét aktuális lenne a dolog részemről :lol: :D B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.