Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kéne egy kicsi :lol: gondolom nem árulják sarki boltokban.

nem hiseze, a régi munahelyemen használtuk, de sajna már rég elfogyott. :D

Aham.

Tudod, van az a vicc:

-Én holnap feltalálok egy anyagot, ami mindent felold.

-És miben fogod tárolni? :D

Amúgy ha annyira durva anyag, félek feloldotta volna azt a vékony műanyagot.

Mondjuk az lehet.....a fönököm annó beleáztatta a mukásruháját, kiszedte a festéket, aztán mire kivette eltüntek a gombjai. A műszálas ruhából meg csak a fém petentok maradtak. :D

Csak a fényezők, és a festők, vagy más is elsütötte KRESZ oktatáson:

Kérdés: Mi oldja fel a záró vonalat?

Válasz: Nitrohigitó..... B) :D

A munkatársam randalírozik a Suzukijával, mondom nem fordulhatsz meg.. kérdi :miért is? Mondom záróvonal.... na és az milyen magas? :)

Link to comment
Megosztás:

Ember, nekem is van, csak tegnap valamit elb@sztam a gépen, azóta sztrájkol... :lol:

Gyógyítsd le róla azt a b.zi progit, ami elsődlegesként ráépült a gombra, és nem engedi hogy a többi funkció használja :D De szerintem amúgy még mindig termosztáthiba lesz ez. (vagy lamdba, de az csak a második ötlet B) )

Link to comment
Megosztás:

Gyógyítsd le róla azt a b.zi progit, ami elsődlegesként ráépült a gombra, és nem engedi hogy a többi funkció használja :lol: De szerintem amúgy még mindig termosztáthiba lesz ez. (vagy lamdba, de az csak a második ötlet :D )

Éés eztet hogyan? Mimódon?Nem vagyok egy számtechguru.

Ja és gyere át vele a Windóz Segítségbe, hacsak nem akarod magunkat s@gbe rugatni! B)

Link to comment
Megosztás:

Éés eztet hogyan? Mimódon?Nem vagyok egy számtechguru.

Ja és gyere át vele a Windóz Segítségbe, hacsak nem akarod magunkat s@gbe rugatni! :D

Csak tipp volt, nem értek én a bitekhez B)

Amúgy meg... asszem hétvégén megyek autót nézni :lol: http://www.hasznaltauto.hu/auto/wartburg/3...l_62ekm-4436206 Nem kell, csak érdekelne hogy milyen :D

Link to comment
Megosztás:

Csak tipp volt, nem értek én a bitekhez :D

Amúgy meg... asszem hétvégén megyek autót nézni :D http://www.hasznaltauto.hu/auto/wartburg/3...l_62ekm-4436206 Nem kell, csak érdekelne hogy milyen :D

Ne szégyelld, vissza a gyökerekhez... :D Jaa, szépen haladsz a fordulóhoz, csak nem fekszel le míg át nem billen, nemigaz? B)

Amúgy nem bontunk egy söröt? Pont árválkodik egy a hűtőben, szegényke... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.