Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez van. Így jártam. Legközelebb bóklászni lesz kedvem Pesten, vagy ahol kapok annyiért, majd veszek párat, és kicserélem a pótkulcsban is.

De legalább megint működik az emeleti ablakból 10 centi hó alól :lol:

Na azért itt is működik valamilyen szinten az olcsó hús-szindróma, a bicajos-kompúterembe ha az órásnál veszem az elemet nyócszázért megy vele két évig, ha a vasbótban kéccszázért akkor fél évig. Lehet jobban jártál így a drágábbal.

Link to comment
Megosztás:

Na azért itt is működik valamilyen szinten az olcsó hús-szindróma, a bicajos-kompúterembe ha az órásnál veszem az elemet nyócszázért megy vele két évig, ha a vasbótban kéccszázért akkor fél évig. Lehet jobban jártál így a drágábbal.

Téényleg, az is merül, jó hogy szólsz :lol:

Újra is kéne forrasztanom már.

Érdekes, még sose volt, hogy bicósórám elem miatt adta volna meg magát. Általában előbb szakad el a madzag vagy valami.

Ezzel is ez volt, de új hangszórózsinórt húztam be a teljes hosszában.

Valami OBI-s vacak, 8-900 Forintért, de már vagy 4-5000 km óta bírja B)

Pedig kap ám mindent, esőt, havat, sarat, van hogy slaggal mostam le az egész bicóval együtt. És legalább nem kell leszedni, ha bemegyek a boltba és kint hagyom :D

Link to comment
Megosztás:

Téényleg, az is merül, jó hogy szólsz :lol:

Újra is kéne forrasztanom már.

Érdekes, még sose volt, hogy bicósórám elem miatt adta volna meg magát. Általában előbb szakad el a madzag vagy valami.

Ezzel is ez volt, de új hangszórózsinórt húztam be a teljes hosszában.

Valami OBI-s vacak, 8-900 Forintért, de már vagy 4-5000 km óta bírja B)

Pedig kap ám mindent, esőt, havat, sarat, van hogy slaggal mostam le az egész bicóval együtt. És legalább nem kell leszedni, ha bemegyek a boltba és kint hagyom :D

Nekem is ez a második de a spirálos-mutatóst jobban szerettem. Csak annál meg 30 ezer kilóméter körül szétkopott a csigahajtás a keréknél, és nem kaptam hozzá sehol másikat. Pedig tettem bele még műszer megvilágítást is, a dinamóra kötve volt benne egy kis izzó a számlap alatt. Akkor még nem voltak ledes villogók.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ez a második de a spirálos-mutatóst jobban szerettem. Csak annál meg 30 ezer kilóméter körül szétkopott a csigahajtás a keréknél, és nem kaptam hozzá sehol másikat. Pedig tettem bele még műszer megvilágítást is, a dinamóra kötve volt benne egy kis izzó a számlap alatt. Akkor még nem voltak ledes villogók.

Az mi? :lol: :D

Jó, nekem is volt régebben, mindenre jó volt, csak világítani nem. Egyszerűen ha túl lassan mentél, nem világított, ha túl gyorsan, akkor meg nem világított elég messzire :D

Most már ledes van, ami elég jó cucc, és nem is volt drága. 4 AAA-s elemmel egész jól visz, és nem is eszi meg túl hamar. Mivel tölthető van benne, még annyira se B)

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe, tapasztalatokat gyűjtenék, volt már aki tetőre síboxot tett?

Mennyivel dobja meg a fogyasztást (pályatempónál)

És aludt már valaki Caravanban? :lol:

Hát... ha fáradtak lettünk volna akkor aludhattunk is volna, de nem voltunk :D (amúgy simán lehet)

Ezt kérdezd meg Mélykék Pistától. Szerintem ő régen, abban lakott. Legalábbis ugy nézett ki a kék caravanja. B)

Egyszer néztem bele az autójába, de ahogy hallottam másoktól, nem szokatlan dolgot láttam, csak az alap-felszerelést :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ez a második de a spirálos-mutatóst jobban szerettem. Csak annál meg 30 ezer kilóméter körül szétkopott a csigahajtás a keréknél, és nem kaptam hozzá sehol másikat. Pedig tettem bele még műszer megvilágítást is, a dinamóra kötve volt benne egy kis izzó a számlap alatt. Akkor még nem voltak ledes villogók.

Mennyi? :lol: :D

Az alatt 3 bicikli is szétkopik. B) :D

Link to comment
Megosztás:

És aludt már valaki Caravanban? :lol:

Én aludtam már nemis egyszer...szoktunk kijárni apósomékkal horgászni...aztán nem egyszer jártunk már ugy h nagy vihar kapott el minket, olyankor nemigazán nyerö a sátor :D meg volt rá eset h nem éppen szomjas állapotban oda tettek be...hátsó ülés lehajt, aztan keresztbe elég jól el lehet férni...pedig nemvagyok egy alacsony növésü...bár a vastag matrac nagyon ajánlatos, mert anélkül nagyon kemény, és nagyon tudja nyomni az ember oldalát B) mondjuk azért nyujtozkodni nem lehet benne :D de ha jo a matrac alattad, akkor oldalt fekve, a abadat kicsit behajlitva elég jo :D

Link to comment
Megosztás:

Hát... ha fáradtak lettünk volna akkor aludhattunk is volna, de nem voltunk :lol: (amúgy simán lehet)

Vagyis inkább nem emlékszel rá... B)

Én voltam egész este, csak magammal nem nagy cucc beszélgetni. (azt elintézzük magammal PÜ-ben :D )

+küldtél magadnak SMS-t, hogy gyere fel msn-re v. Skype-ra, majd egy(két) sör mellet megbeszéltétek a világ dolgait... :D

Link to comment
Megosztás:

Mennyi? :D B)

Az alatt 3 bicikli is szétkopik. :D :D

1990-től 2009-ig bicajjal jártam, először iskolába aztán melózni. Ez min. napi 20kilométer ha nem számolod az egyéb mászkálásokat pölö Győr-Csepel túra. Évi 300nappal számolva évente 6000, a 19 év alatt meg 114ezer kilóméter. Egy haszált Puch -cangával kezdtem, és jól mondod a végére már csak a váz volt eredeti a többi szétkopott. :lol:

van itt nyílászáró szakértő? :D (ablaknyílás)

Miről van szó?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.