Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Valaki esetleg ismeri ezt a terméket?

Most vettem 1 flakon ilyet, csak Petrol +Plus+ benzinadalék van rá írva, és egy piros benzin kút van rá rajzolva. Hétvégén teli tankhoz akarnám hozzá keverni, és kicsit ki taposni a kis Corsa lelkét, mert eléggé nagy le rakódások vannak a motorba...

Kilehet taposni a lelkét ez nélkül is :lol: Én nekem is kikéne kormolni az ASZTRÓT, de most ijen havakba nem lehet. :D Csak a kéziféket bejáratni.

Link to comment
Megosztás:

Kilehet taposni a lelkét ez nélkül is :lol: Én nekem is kikéne kormolni az ASZTRÓT, de most ijen havakba nem lehet. :D Csak a kéziféket bejáratni.

B) tudom hogy ki lehet ez nélkül is, de már olyan lerakódás van a motorba ,hogy muszáj ilyen elixírt használnom. Remélem azért van valakinek valami véleménye, tapasztalata !

Link to comment
Megosztás:

Akkor én leszek a teszt alany... B)

Nekem ilyen piros flakonos injektortisztító volt, szerelő ajánlotta.

Én kevés benzinbe raktam bele, azt mondta teletankhoz semmit se ér.

Kb 10 liter volt benne, amikor beleraktam, de lehet annyi se.

Megvártam amíg bemelegszik a motor, aztán uzsgyi neki :D

Kettes-hármasban mentem vele úgy 15 km-t, aztán irány tankolni.

Kb ennyi volt a történet, mellesleg nem éreztem, hogy változott volna valami is :lol:

De azért elég határozottan tudott lépkedni a kocsi amikor az a lötyi benne volt, utánfutót húztam, de nem tudtak megelőzni egyszer se :D

Jut eszembe, tapasztalatokat gyűjtenék, volt már aki tetőre síboxot tett?

Mennyivel dobja meg a fogyasztást (pályatempónál)

És aludt már valaki Caravanban? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen piros flakonos injektortisztító volt, szerelő ajánlotta.

Én kevés benzinbe raktam bele, azt mondta teletankhoz semmit se ér.

Kb 10 liter volt benne, amikor beleraktam, de lehet annyi se.

Megvártam amíg bemelegszik a motor, aztán uzsgyi neki :D

Kettes-hármasban mentem vele úgy 15 km-t, aztán irány tankolni.

Kb ennyi volt a történet, mellesleg nem éreztem, hogy változott volna valami is :lol:

De azért elég határozottan tudott lépkedni a kocsi amikor az a lötyi benne volt, utánfutót húztam, de nem tudtak megelőzni egyszer se B)

Jut eszembe, tapasztalatokat gyűjtenék, volt már aki tetőre síboxot tett?

Mennyivel dobja meg a fogyasztást (pályatempónál)

Az injektor tisztító, ez inkább szelep tisztító. Flakonra szó szerin ez van írva:

FELHASZNÁLÁS: 1 flakon tartalmát 4.000km-énként tankolás előtt töltse az üzemanyagtartályba. Erős szennyeződések és lerakódások esetén 2.000km-énként 1 flakon.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen piros flakonos injektortisztító volt, szerelő ajánlotta.

Én kevés benzinbe raktam bele, azt mondta teletankhoz semmit se ér.

Kb 10 liter volt benne, amikor beleraktam, de lehet annyi se.

Megvártam amíg bemelegszik a motor, aztán uzsgyi neki B)

Kettes-hármasban mentem vele úgy 15 km-t, aztán irány tankolni.

Kb ennyi volt a történet, mellesleg nem éreztem, hogy változott volna valami is :lol:

De azért elég határozottan tudott lépkedni a kocsi amikor az a lötyi benne volt, utánfutót húztam, de nem tudtak megelőzni egyszer se :D

Jut eszembe, tapasztalatokat gyűjtenék, volt már aki tetőre síboxot tett?

Mennyivel dobja meg a fogyasztást (pályatempónál)

És aludt már valaki Caravanban? :D

hát vannak páran :D

Link to comment
Megosztás:

És aludt már valaki Caravanban? :lol:

Kicsit ittas állapotomba mentünk 2 haverommal. A söfőr józan volt. De a benzin el fogyott :D úgyhogy toltam a másik cimbivel, egész jókat énekeltünk közben. Aztán be indítottuk a kocsit, mert emelkedőn toltuk, és hát fáradtak voltunk B) Be indult a kicsike, komám gyorsan be pattant előre, én meg hátra a csomag térbe feküdtem :D nyitott ajtóval sikerült fel érni az emelkedő tetejére, ott megint le fulladtunk :D Mókás volt!

Link to comment
Megosztás:

Ha Kojak hagyott volna..... B)

http://pics.coldline.hu/pics/161133-20110126-cMIeTr.jpg

Ott valahol a cuccok alatt látszik a matrac. Ha csak elfekteted a hátsó üléssort akkor 170 centi hosszú helyet kapsz, ha kiveszed az ülőrészt akkor 190. Akkor viszont lesz egy rés amit valamivel ki kell tömni.

Egész otthonosan berendezkedtél. :D

Még nem tudom mi lesz, sátor vagy kocsi :D

Jó időben ez, rossz időben az :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mivel egyedül voltam, és csak két napra mentem nem vesződtem a sátorral.

Én már nagyon kinéztem egy lakókocsit, tök szép állapotban van, zsír új 1981-es, nagypapa állapotban. Jó az idő meglátszik rajta, de ígyis-úgyis irreális az az összeg, amit a kereskedő kér érte :D Ha le sikerülne alkudni egy lepukkant maruti árára, akkor elhoznám B)

Csak az a sz@r, hogy vontatni ha jól tudom csak 70-nel lehet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen piros flakonos injektortisztító volt, szerelő ajánlotta.

Én kevés benzinbe raktam bele, azt mondta teletankhoz semmit se ér.

Kb 10 liter volt benne, amikor beleraktam, de lehet annyi se.

Megvártam amíg bemelegszik a motor, aztán uzsgyi neki :)

Kettes-hármasban mentem vele úgy 15 km-t, aztán irány tankolni.

Kb ennyi volt a történet, mellesleg nem éreztem, hogy változott volna valami is :lol:

De azért elég határozottan tudott lépkedni a kocsi amikor az a lötyi benne volt, utánfutót húztam, de nem tudtak megelőzni egyszer se :D

Jut eszembe, tapasztalatokat gyűjtenék, volt már aki tetőre síboxot tett?

Mennyivel dobja meg a fogyasztást (pályatempónál)

És aludt már valaki Caravanban? :D

Ezt kérdezd meg Mélykék Pistától. Szerintem ő régen, abban lakott. Legalábbis ugy nézett ki a kék caravanja. B)

De nekem is volt már részem benne. Megéltem jópár opeltalit. Főleg régen a Fóti. Uhh. Cabriós Balázs tudna mesélni. :D

Ő és a lányom tettek be aludni. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt kérdezd meg Mélykék Pistától. Szerintem ő régen, abban lakott. Legalábbis ugy nézett ki a kék caravanja. :lol:

De nekem is volt már részem benne. Megéltem jópár opeltalit. Főleg régen a Fóti. Uhh. Cabriós Balázs tudna mesélni. :D

Ő és a lányom tettek be aludni. B) :D

Az nem attól van...általános jelenség. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt kérdezd meg Mélykék Pistától. Szerintem ő régen, abban lakott. Legalábbis ugy nézett ki a kék caravanja. :lol:

De nekem is volt már részem benne. Megéltem jópár opeltalit. Főleg régen a Fóti. Uhh. Cabriós Balázs tudna mesélni. :D

Ő és a lányom tettek be aludni. B) :D

Na, én még azt hittem ilyen őrült nincs mint én, hogy megforduljon a fejében :D

Bár még nekem is rövidnek tűnik a csomagtartó, és én még alacsony is vagyok :D

De hogy addig hova fogom rakni a sok cuccot ami addig ott volt.. na mind1, majd kialakul

Most cseréltem ki a távirányítójában az elemet... 1300 Ft. Rablás.

Link to comment
Megosztás:

...Csak az a sz@r, hogy vontatni ha jól tudom csak 70-nel lehet :D...

Nos, jól tudod. B)

Így csak egy ropi lett. :D

Inkább ne lett volna... :lol:

Ennyi erővel ki se kelle tenni a lábunkat hazulról, nehogy a fejünkre essen valami.. De akkor meg otthon történik valami más... :D

Link to comment
Megosztás:

Na, én még azt hittem ilyen őrült nincs mint én, hogy megforduljon a fejében :D

Bár még nekem is rövidnek tűnik a csomagtartó, és én még alacsony is vagyok :lol:

De hogy addig hova fogom rakni a sok cuccot ami addig ott volt.. na mind1, majd kialakul

Most cseréltem ki a távirányítójában az elemet... 1300 Ft. Rablás.

Az milyen elem volt? Adtak hozzá töltőt is...?

Neked sikerült. :D Gyakorolsz már? B)

Messze van az még. Addig még van fél év...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.