Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát, ma is láttam egy szőke csajt, akinek a párhuzamos parkolás ment, csak azt nem vágta, hogy ha két autó között van kb. 2,5 autónak elég hely, akkor ne középre álljon már be... Így neki lett hely, de mögötte és előtt pont annyi maradt, hogy max egy Smarttal tudtak volna beállni.

Más: én nem értem mi okozza azt nálam, de ma is, beállok parkolóba, autó száraz, jövök egy óra múlva, az egész kasztni vizes, de mintha megázott volna, és rögtön ráfagyott volna... Ami furcsa, hogy az összes többi autó a parkolóban csontszáraz volt... Csak az enyém nézett ki úgy, mintha megázott volna... És mindig ez van, nem csak most... de hogy miért... Azon meg már meg se lepődtem, amikor ma egész délelőtt a napsütésben állt, és mikor beszálltam csurom víz volt a létező összes ablakfelülete... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát, ma is láttam egy szőke csajt, akinek a párhuzamos parkolás ment, csak azt nem vágta, hogy ha két autó között van kb. 2,5 autónak elég hely, akkor ne középre álljon már be... Így neki lett hely, de mögötte és előtt pont annyi maradt, hogy max egy Smarttal tudtak volna beállni.

Más: én nem értem mi okozza azt nálam, de ma is, beállok parkolóba, autó száraz, jövök egy óra múlva, az egész kasztni vizes, de mintha megázott volna, és rögtön ráfagyott volna... Ami furcsa, hogy az összes többi autó a parkolóban csontszáraz volt... Csak az enyém nézett ki úgy, mintha megázott volna... És mindig ez van, nem csak most... de hogy miért... Azon meg már meg se lepődtem, amikor ma egész délelőtt a napsütésben állt, és mikor beszálltam csurom víz volt a létező összes ablakfelülete... :)

Nem fogy a hűtővized? :D

Link to comment
Megosztás:

De fogy, de nem ennyire :D Csak kevés. Meg ha fogy se locsolja magát vele :)

Akkor valaki copat. :D Még gyerekkoromban csináltunk olyat, hogy szereztünk egy flakon motorolajat, és a parkoló autók alá öntögettünk belőle. Aztán meg jót röhögtünk az erkélyről nézve ahogy a gazdik a kocsik alatt fetrengenek. Volt akinek az sem tünt fel, hogy a skoda orra alatt mit keresne az olaj.... :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor valaki copat. :D Még gyerekkoromban csináltunk olyat, hogy szereztünk egy flakon motorolajat, és a parkoló autók alá öntögettünk belőle. Aztán meg jót röhögtünk az erkélyről nézve ahogy a gazdik a kocsik alatt fetrengenek. Volt akinek az sem tünt fel, hogy a skoda orra alatt mit keresne az olaj.... :)

Állat! :D 1 hét MOTE klubtagság megvonást javaslok ezért. :D

Link to comment
Megosztás:

Állat! :D 1 hét MOTE klubtagság megvonást javaslok ezért. :D

Tudod mikor volt ez? Még úgy 84-85 körül amikor a városban laktunk anyuékkal, Trabi, Wartburg, Lada, Zastava meg volt egy bogárhátú a ház mögött. :) 84-ben kaptuk meg az új trabinkat akkor úgy 80-85 ezer forint volt ez már a ledes fogyasztásmérővel.

Link to comment
Megosztás:

Akkor valaki copat. :D Még gyerekkoromban csináltunk olyat, hogy szereztünk egy flakon motorolajat, és a parkoló autók alá öntögettünk belőle. Aztán meg jót röhögtünk az erkélyről nézve ahogy a gazdik a kocsik alatt fetrengenek. Volt akinek az sem tünt fel, hogy a skoda orra alatt mit keresne az olaj.... :)

Az még hagyján, de ti legalább alá öntöttétek :D Itt meg már leborítják :D

Én megnézném, hogy nem-e ázik be valahol a gépkocsi...

Sosem úgy vizes belül, hogy befolyik a víz. Pára. Az ablakokon. Az összesen.

Annó gyanakodtam a tetőablakra, de aztán le lett tesztelve néhány nagyobb esőzésben, és nem ázott be. A gépi mosónál se jött be sehol se (csak a tükröt baccta le, hogy rohadna meg :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Sosem úgy vizes belül, hogy befolyik a víz. Pára. Az ablakokon. Az összesen.

Annó gyanakodtam a tetőablakra, de aztán le lett tesztelve néhány nagyobb esőzésben, és nem ázott be. A gépi mosónál se jött be sehol se (csak a tükröt baccta le, hogy rohadna meg :) :D )

Vedd le a küszöbburkolatot, emeld fel a kárpitot, és nézd meg alatta a szivacs nem vizes-e. Föleg a pedálok alatti, meg az alsó a kardánbox mellett.

Link to comment
Megosztás:

Vedd le a küszöbburkolatot, emeld fel a kárpitot, és nézd meg alatta a szivacs nem vizes-e. Föleg a pedálok alatti, meg az alsó a kardánbox mellett.

Oké, megnézem majd, de ez még csak a belső vizesedésre deríthet fényt. A külsőre meg még mindig nem tudom, bár már kezdesz gyanús lenni :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ez nem is váltó méret. 195/50, ez kicsivel jobb. Nekem is e a méret van. Nem annyira veszélyes.

Közbe nézem a hírdetést jobban átolvasva. Felni átmérő 15coll Felni szélesség 15coll. Na már most 15collra elég kicsi lenne a 205. És talán valami dregster alatt lehet 15coll széles felni. :D Érdekes. 15coll 5.5 max 6coll széles lehet amire felmen a 185is. LOLL

195/55 lenne igazábol, és 7j széles felnire még gond nélkül felmegy a 185 széles gumi is. Kicsit lesz csak ilyen: / \ :)

Link to comment
Megosztás:

Amikor ezt a videot csinálták, még lehet hogy gyártották az F-t :) :D

Maradjunk annyiban, hogy jól tette a néni, hogy szutyukit vett F helyett :D

Amúgy megkímélt Suziki hölgy tulajdonostól...

Tudom, bolondok ezek mind :D Úgy terveztem hogy igen, valamikor délután megyek a 11.kerületbe, a BMK-ba, és leszek ott egy-két órát. PÜ.-be dobj egy telószámot, és majd b.szogatlak amikor a kerületben vagyok :D

Okés, akkor átveszed mind3at?

9675 Ft, két példányos számlával, így testvériesen el tudjátok osztani :D

Link to comment
Megosztás:

Maradjunk annyiban, hogy jól tette a néni, hogy szutyukit vett F helyett :D

Amúgy megkímélt Suziki hölgy tulajdonostól...

Okés, akkor átveszed mind3at?

9675 Ft, két példányos számlával, így testvériesen el tudjátok osztani :D

2-őt biztos, de ha szerzek egy 10-est hétfőig valahogy, akkor igen :)

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek a fiókban elfekvőben egy C14SE-hez való benzinpumpája?

Saccra ezek a méretek stimmelnek?

9mm KIMENET

148mm TELJES HOSSZ

43mm ÁTMÉRŐ

97mm HÁZ HOSSZ

12mm BEMENET ÁTMÉRŐ

15mm HOSSZ

Csak azért kérdem, hogy ne kelljen vele különösen sokat szívni :)

Hétfőre havat mondanak megint :D

csak kisnyomásúm van, központishoz. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.