Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Látszik, hogy érzi a kocsit, sokszor állt meg 5 centin belül :)

Szerdán én is láttam nem sikerült ferdetolatós parkolást Pesten (H Astra Caravan), de Ő hamarabb feladta :D

Azt hittem, legalább a végén összetöri a kocsit

De azért a http://www.youtube.com/watch?v=Bi1AD7aTOtI.

Öreg néni be se kötötte magát :D

3ból kettő Citrom C3. VÉLETLEN??

Link to comment
Megosztás:

3ból kettő Citrom C3. VÉLETLEN??

Véletlenek vannak. Pl dobókocka, lottószámok, stb. Az autóválasztás nem az :)

Tudod Te mennyi Yarist láttunk kereskedésben amiben tolatóradar volt? :D

Amikor vezetni tanultam, nem értettem, miért van ilyen, hogy Y megfordulás. Az a legegyszerűbb. Koppanásig tekered a kormányt, és csak azt nézed mennyit mehetsz hátra. Nem létezik hogy valakinek ne menjen.

A másik meg, hogy kell hátratolatni valamennyit, talán 15 métert padka mellett, de talán még padka se volt. Áhh, ez mindenkinek megy. Egyedül arra kellett figyelni, hogy az idő nagy részében hátra kellett fordulni, hiába nem láttál onnan semmit, akkor is úgy kellett csinálni. Levizsgáztam, még várnom kellett az oktatómra, mert még volt egy tanítványa, aki utánam vizsgázott. Egy ideig csak üldögéltem a tavaszi napsütésben a vizsgaállomás előtt, aztán arra leszek figyelmes, hogy az oktatóautóm épp merőlegesen áll a padkára :D

Jöttek is vissza egyből :D

Nem mondom meg, hogy nő volt :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 5 ajtós Astram a nagy hidegben eltört elszakadt a hátsó ablakmosó folyadék vezető csöve. A mai nap sikerült megoldanom de ha valakit érdekel vagy valahova lelehet írni a szerelés lépéseit akkor szívesen megosztom másokkal is..

Üdv

MomoadamM3

GyIK társalgóba mehet. :) Ha vannak képek is, az mégjobb. :D

Link to comment
Megosztás:

Egy akkora autóban, ami úgy fordul mint egy bevásárlókocsi, és ott van a vége a hátsó üléstől 30 centire? :D

Nem értem, szerintem ez dicséretes dolog, elismeri hogy még azt a kicsikocsit sem érzi és mások értékének védelmében (is) beruház egy 5000Ft-os radarra, most mi ebben a rossz? :D Bár mindenki így gondolkozna... :)

Link to comment
Megosztás:

Nem értem, szerintem ez dicséretes dolog, elismeri hogy még azt a kicsikocsit sem érzi és mások értékének védelmében (is) beruház egy 5000Ft-os radarra, most mi ebben a rossz? :D Bár mindenki így gondolkozna... :)

Felőlem bárki berakhatja, de én nem vennék olyan autót, amin ott van, hogy "hölgy tulajdonostól".

Tényleg jó ha berakja, inkább ez, minthogy összetörje a kocsimat.

De ezek miatt ellustulnak, komolyan mondom, ültem már így autóban, hogy lány vezette, és csak a parkradarra tudott hagyatkozni.

De figyelj ott a fal.

Majd sipol. Sipolt amint kimondtuk :D

Aztán haverok ügyesen kikémlelték eme gyengeségét a hölgynek, és elkezdtek az autó körül futkosni :D :D

10 perc volt mire kiálltunk az udvarból :D

Másik meg az volt, hogy nem tudott elindulni emelkedőn visszagurulás nélkül. Mindig az elektronyos kéziféket birizgálta. Egy olyan autóban, amiben alapjáraton akkora nyomaték volt, hogy nem lehetett lefullasztani (vagy csak nagyon kellet akarni).

Link to comment
Megosztás:

Nem értem, szerintem ez dicséretes dolog, elismeri hogy még azt a kicsikocsit sem érzi és mások értékének védelmében (is) beruház egy 5000Ft-os radarra, most mi ebben a rossz? :D Bár mindenki így gondolkozna... :)

Aki ennyire nem tud parkolni, az nem a radar hiánya miatt nem tud. A radar nem fogja megmondani, hogy "tekerd már tovább b.zdmeg!!" :D :D

Link to comment
Megosztás:

Felőlem bárki berakhatja, de én nem vennék olyan autót, amin ott van, hogy "hölgy tulajdonostól".

Tényleg jó ha berakja, inkább ez, minthogy összetörje a kocsimat.

De ezek miatt ellustulnak, komolyan mondom, ültem már így autóban, hogy lány vezette, és csak a parkradarra tudott hagyatkozni.

De figyelj ott a fal.

Majd sipol. Sipolt amint kimondtuk :D

Aztán haverok ügyesen kikémlelték eme gyengeségét a hölgynek, és elkezdtek az autó körül futkosni :) :D

10 perc volt mire kiálltunk az udvarból :D

Pedig vannak jó női sofőrök is, ahogy a Suzukisok sem mind idióták :D . Azt meg észben kell tartani hogy a tolatóradar csak plusz információt ad(hat) és nem helyettesít semmit :D .

Link to comment
Megosztás:

Aki ennyire nem tud parkolni, az nem a radar hiánya miatt nem tud. A radar nem fogja megmondani, hogy "tekerd már tovább b.zdmeg!!" :D :D

Ja, ezekben az idézett videókban nem az van, hogy nem mer közel menni a másikhoz. Teljesen rossz a koncepció. Sokszor előre-hátra tilitoliznak, ugyan olyan kormányállással.

Amúgy vannak olyan rendszerek, amik tekerik a kormányt is (több-kevesebb sikerrel) :)

Pedig vannak jó női sofőrök is, ahogy a Suzukisok sem mind idióták :D . Azt meg észben kell tartani hogy a tolatóradar csak plusz információt ad(hat) és nem helyettesít semmit :D .

Tudom hogy vannak nagyon jó női sofőrök. KRESZ oktatóm is nő volt, és nagyon jól nyomta a vezetést is.

Ő mondta:

Villamost vezetni könnyű. Ezért van annyi női villamossofőr :D

Suzukisokkal sincs bajom, gazdaságilag teljesen logikus, ha valaki azt vesz.

Link to comment
Megosztás:

Ja, ezekben az idézett videókban nem az van, hogy nem mer közel menni a másikhoz. Teljesen rossz a koncepció. Sokszor előre-hátra tilitoliznak, ugyan olyan kormányállással.

Amúgy vannak olyan rendszerek, amik tekerik a kormányt is (több-kevesebb sikerrel) :)

Ezeknél a Fittipaldiknál nagyobb sikerrel menne még annak is :D Csak az a szánalmas hogy ezek simán kint vannak közúton. Satuval áll meg az üres körforgalom előtt, mert azthiszi egyenlő a stoptáblával, befelé indexel, kifelé nem, és engem akar felgyújtatni a kis diszkópatkány szittyósával, mert szemből jött be az egyirányúba, és elkezdem kitolni :D

Link to comment
Megosztás:

Ő mondta:

Villamost vezetni könnyű. Ezért van annyi női villamossofőr :D

Suzukisokkal sincs bajom, gazdaságilag teljesen logikus, ha valaki azt vesz.

hát nem tudom.....azért csak könnyűnek tűnik ez a kötött pályás dolog......szerintem.....ráadásul nem is kőkockákat szállítanak :D

tudom, hogy sok van belőle, de akkor is általában szuzukisok tolnak a városban.....általában átmenetileg :)

Link to comment
Megosztás:

Oké

A belsőtér világítást ha kicserélem ledes-re mert most sofita sárga van benne szerintetek lesz ugyan olyan fénye érdemes rá beruházni...

Ha ez kérdés volt (?) akkor körül kell nézni, mert kapni olyat amivel sz.rt se látsz utána, meg olyat is amivel jobban mint előtte.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.