Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez nem is váltó méret. 195/50, ez kicsivel jobb. Nekem is e a méret van. Nem annyira veszélyes.

Közbe nézem a hírdetést jobban átolvasva. Felni átmérő 15coll Felni szélesség 15coll. Na már most 15collra elég kicsi lenne a 205. És talán valami dregster alatt lehet 15coll széles felni. :D Érdekes. 15coll 5.5 max 6coll széles lehet amire felmen a 185is. LOLL

Link to comment
Megosztás:

Ez nem is váltó méret. 195/50, ez kicsivel jobb. Nekem is e a méret van. Nem annyira veszélyes.

Közbe nézem a hírdetést jobban átolvasva. Felni átmérő 15coll Felni szélesség 15coll. Na már most 15collra elég kicsi lenne a 205. És talán valami dregster alatt lehet 15coll széles felni. :) Érdekes. 15coll 5.5 max 6coll széles lehet amire felmen a 185is. LOLL

Rendőrfelni :D

Link to comment
Megosztás:

Ez nem is váltó méret. 195/50, ez kicsivel jobb. Nekem is e a méret van. Nem annyira veszélyes.

Közbe nézem a hírdetést jobban átolvasva. Felni átmérő 15coll Felni szélesség 15coll. Na már most 15collra elég kicsi lenne a 205. És talán valami dregster alatt lehet 15coll széles felni. :) Érdekes. 15coll 5.5 max 6coll széles lehet amire felmen a 185is. LOLL

8.5x17re is felmegy a 185/35... :D

Link to comment
Megosztás:

Így igaz :) 185 alá nem adom a nyárival...azzal még megbírkózik:) Így akkor inkább várat magára az ilyen felni... a következő, terveim szerint erősebb Astra alá :D

Corsa alatt gyári 165/65 14 van,mióta vettem alá négy új semperitet azóta nem bírom megcsúsztatni a kedvenc körforgalmamban. Inkább borulna.

A TK-s GSI corsák közös jellemzője,hogy 10-ből 9 borult és mindegyik alatt ott a széles gumi...szerintem nem véletlen! :D

Link to comment
Megosztás:

Ma emlegette apum hogy autót ideje lenne lecserélni (mármint az övét)... nem tudom rábeszéljem e egy Zafirára (A) 1,6-os benzines motorral... :D

Ne. Nekünk is csak azért van az egyhat, mert cégautóadó miatt, a belünket rácsengetnénk az egynócra. Nem rossz, városban teljesen jól elvan, menni is megy elég rendesen, csak qrva rövid a váltója. 100-110 körül forog 3000-et :D

(egy 6-ost elbírna, és akkor semmi gond nem lenne vele)

Ha az 1.6 zafirába beülnek négyen,akkor én a Corsával komoly ellenfél vagyok szerintem. :D

Most,hogy így szóba került asszem lámpánál nyomtam már le ugyanilyen szituációban Zafirát! :D (Gondolom 1.6volt.)

Gyere, és próbáljuk ki :D (7 személlyel is odab.szlak :D :) )

Link to comment
Megosztás:

Corsa alatt gyári 165/65 14 van,mióta vettem alá négy új semperitet azóta nem bírom megcsúsztatni a kedvenc körforgalmamban. Inkább borulna.

A TK-s GSI corsák közös jellemzője,hogy 10-ből 9 borult és mindegyik alatt ott a széles gumi...szerintem nem véletlen! :)

:D Ismét egy maki hszt olvashattunk. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez nem is váltó méret. 195/50, ez kicsivel jobb. Nekem is e a méret van. Nem annyira veszélyes.

Közbe nézem a hírdetést jobban átolvasva. Felni átmérő 15coll Felni szélesség 15coll. Na már most 15collra elég kicsi lenne a 205. És talán valami dregster alatt lehet 15coll széles felni. :) Érdekes. 15coll 5.5 max 6coll széles lehet amire felmen a 185is. LOLL

Hm... értem... :D

Link to comment
Megosztás:

Ne. Nekünk is csak azért van az egyhat, mert cégautóadó miatt, a belünket rácsengetnénk az egynócra. Nem rossz, városban teljesen jól elvan, menni is megy elég rendesen, csak qrva rövid a váltója. 100-110 körül forog 3000-et :D

(egy 6-ost elbírna, és akkor semmi gond nem lenne vele)

Gyere, és próbáljuk ki :D (7 személlyel is odab.szlak :D :) )

Hm..értem...neki meg 90-100 Le-körüli kocsi kell azt mondta...

Na majd puhítgatom :D

Link to comment
Megosztás:

Csak te akadtál fenn ezen a 15x15ön, mert mindenki látja, hogy az egy gyári rendőrfelni...

Hát azt látom h gyári rendőr felgen. Meg azt is látom, hogy Felni átmérő 15coll, Felni szélesség 15coll. EZEN akadtam fel. A többi Az már POÉNból írtam h vicces lenne a 15szélen a 205/60. Másrészt meg írtam is h 5.5, 6j lehet. Szal...........

Link to comment
Megosztás:

Corsa alatt gyári 165/65 14 van,mióta vettem alá négy új semperitet azóta nem bírom megcsúsztatni a kedvenc körforgalmamban. Inkább borulna.

A TK-s GSI corsák közös jellemzője,hogy 10-ből 9 borult és mindegyik alatt ott a széles gumi...szerintem nem véletlen! :)

Ha nincs jó futómű a széles gumihoz,akkor tök mindegy mi van fent.

Link to comment
Megosztás:

Hát azt látom h gyári rendőr felgen. Meg azt is látom, hogy Felni átmérő 15coll, Felni szélesség 15coll. EZEN akadtam fel. A többi Az már POÉNból írtam h vicces lenne a 15szélen a 205/60. Másrészt meg írtam is h 5.5, 6j lehet. Szal...........

De még mindig ezen pörögsz, holott evidens, hogy elírta az ember... :)

Link to comment
Megosztás:

Ha nincs jó futómű a széles gumihoz,akkor tök mindegy mi van fent.

Ebből a két lengőkarból és két kitámasztókarból ami a Corsa alatt van,nem nagyon lesz királylány! :)

Jó kemyény PU szilentek és lengéscsillapítók vesekő-megelőzésre,kezelésre és szélvédő-repesztésen kívül nem jók másra.

Link to comment
Megosztás:

Hm..értem...neki meg 90-100 Le-körüli kocsi kell azt mondta...

Na majd puhítgatom :)

90-ig teljesen jól érzi magát, országúton is tök jól elvan ilyen sebességnél halk is, ha előzni kell még elindul, és nem is eszik vészesen. Ha már 120-130 körül kell menni, az viszont már jóval több literbe kerül (jah... amúgy 185 a vége óra szerint. Dzsípíesz szerint még nem néztem meg). Amikor haverommal elmentünk autót nézni, 5-en beletettük magunkat, és lementünk a világ f.szára 3x. Nem siettem, nem előzgettem, pályán behúzódtam egy busz mögé, és le"hasítottunk" 95-el 300 km-t így megállt 6.5-ben a fogyija. Városban ha fater jár vele (röhej, de én nagypapisan közlekedek hozzá képest :D ) akkor olyan 7.5-8 körül van, de 70%-ban kukoricalével megy. Mindenesetre az egynyóc sokkal jobb bele. Ha nem lett volna muszáj az 1.6-os korlátot tartani akkor mi is azt vettük volna. (vagy dízelt, de az már drágáéé' van)

Link to comment
Megosztás:

Ugorj át ide a "szomszédba" tesztvezetésre :) :D

Jó érzés tudni hogy nem csak nálunk vannak

:D :D

Látszik, hogy érzi a kocsit, sokszor állt meg 5 centin belül :D

Szerdán én is láttam nem sikerült ferdetolatós parkolást Pesten (H Astra Caravan), de Ő hamarabb feladta :D

Azt hittem, legalább a végén összetöri a kocsit

De azért a http://www.youtube.com/watch?v=Bi1AD7aTOtI.

Öreg néni be se kötötte magát :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.