Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tudok. Ragaszkodsz az IGO 8-hoz és a teljes EU-hoz? Primo 1.1-em, van, azt tudok adni. A legfrissebb térképem 2010 szept. Teljes EU is megoldható, de ahhoz kell egy kis idő :)

Ha tudod, mit kell mókolni, hogy elinduljon, felteszem a privátomra és adok linket. Letölt, bemásol, elindít.....

jobb mint az igo?

Link to comment
Megosztás:

Ez is IGO... :D

Ha nem ragaszkodsz saját POI-hoz, akkor sztem igen. Nekem jobban bejön, mint a 8.

Csináltam hozzá saját ikonokat......használják már páran :)

poi... asse tom miaz:D én csak beirom h ide akarok menni meg gyorsan :D

most a gyári cucc van rajta sztem igo 8 mo térképpel. azt áttudod hekkelni? mer én probálkoztam felmásoltam de nem látta :S

Link to comment
Megosztás:

poi... asse tom miaz:D én csak beirom h ide akarok menni meg gyorsan :)

most a gyári cucc van rajta sztem igo 8 mo térképpel. azt áttudod hekkelni? mer én probálkoztam felmásoltam de nem látta :S

POI = Points of Interests, azaz hasznos helyeknek lehet lefordítani. Pl. Éttermek, benzinkutak, egyéb intézmények, de te is létrehozhatsz sajátokat.

Link to comment
Megosztás:

de mio :D nálam eccer volt mió még amikor az italnagykerbe dolgoztam, akkor megfogadtam h miot soha :D

Csinált hülyeségeket, az tény. Bár én főleg az op. rendszerével nem voltam megelégedve (winfos mobile 5).

A mostani androidos samsungomat nagyon szeretem, csak azon meg a GPS nem megy rendesen :)

Link to comment
Megosztás:

+90% nak is kék azt hiszem és nagyon széépen világít főleg ha van mellette egy kék helyzetjelző! :D :D :) :D

Most egy kék búrás TESLA (by LIDL :D ) van bent amúgy, fehér (5 SMD LED-es) helyzetjelzővel :D . Van egy növelt fényerejű TESLA-m is, de szeretnék minél jobban látni... :D

Link to comment
Megosztás:

és szted letod ugy irni h megtudjam csinálni? :D

Mindjárt meglátjuk. Tiv most szenved vele :D

Csinált hülyeségeket, az tény. Bár én főleg az op. rendszerével nem voltam megelégedve (winfos mobile 5).

A mostani androidos samsungomat nagyon szeretem, csak azon meg a GPS nem megy rendesen :)

Enyémen 6-os van. Lehet ott a baj nálad :D

Szegény Breki. :D Velem is szenved már vagy fél órája. :D

Te szenvedsz. Én csak dirigálok :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.