Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

830000 ? :)

neheeeeeeemááárrr :D :D

Annak az ára nekem se jött be :D

Amúgy épp ma gondolkodtam el, hogy lehet maradok az F-nél ha cserés lesz a mostani... de mindenképp erősebb, jobban felszerelt kell...lehetőleg TD :D Ezek a 82 Le-s változatok elég szimpatikusak :D

Na de ez most még csak gondolat szintjén van meg :D

Link to comment
Megosztás:

Én csakcsak felhívnám a Lángautó Székesfehérvári boltját, mert ha van, akkor ott 3200 / pár :)

Székesfehérvár (Nagykereskedés)

A.G.A. Car Ker. Kft.

8000 Székesfehérvár, Móri út 154.

Tel:(22) 340-314

Fax: (22) 313-607

ui:

Remélem amik nálam vannak is el fognak kelni :D

Dáwid, Breki?

Szólj ha jössz Pöstre, és összecsapunk egy talit :D

Link to comment
Megosztás:

Kár :D

Javarészt a pesti oldalon mászkálok. Pontosabbat nem tudok mondani. Legfeljebb, ha megbeszéljük előre.

Átveszem Dáwidét is, majd egymás közt leboxoljuk....vagy Ő veszi át mindkettőnkét :)

Igen, én is így gondoltam.

Dáwid mintha úgy rémlene 11. kerületibb.

Odaadhatom a harmadikat is, nekem tuti beszerzési forrásom van :D

Dáwiiiid????

Jóvanna, izzott a pipa, nem hagyhattam ott :D :D Csak most lapoztam el eddig. Én lehet 11. kerületibb, mert sokat melózok arra, csak nem állandóan. Dumáljuk le hogy mikor, és akkor el tudok menni érte

Link to comment
Megosztás:

Igen, én is így gondoltam.

Jóvanna, izzott a pipa, nem hagyhattam ott :) :D Csak most lapoztam el eddig. Én lehet 11. kerületibb, mert sokat melózok arra, csak nem állandóan. Dumáljuk le hogy mikor, és akkor el tudok menni érte

Őszintén szólva, nekem egyszerűbb, ha Te veszed át. A céges GPS-e miatt kicsit nehezen teszek kitérőket. :D

Ha már GPS....a napokban a főnök a kezembe nyomott egy MIO-t, hogy ismerősének kéne rá valami normálisabb szoftver, mert a gyári gagyi. Feltettem neki a primót, visszaadtam, kérdi a főnök mennyi? Poénból rávágtam 5000 :D Erre ma a kezembe nyomja a pénzt :D Azt üzente az ismerőse, hogy inkább még kiperkál 5 rugót, mint kibacca az ablakon a 80 ezres kütyüt :D

Link to comment
Megosztás:

Őszintén szólva, nekem egyszerűbb, ha Te veszed át. A céges GPS-e miatt kicsit nehezen teszek kitérőket. :D

Ha már GPS....a napokban a főnök a kezembe nyomott egy MIO-t, hogy ismerősének kéne rá valami normálisabb szoftver, mert a gyári gagyi. Feltettem neki a primót, visszaadtam, kérdi a főnök mennyi? Poénból rávágtam 5000 :D Erre ma a kezembe nyomja a pénzt :D Azt üzente az ismerőse, hogy inkább még kiperkál 5 rugót, mint kibacca az ablakon a 80 ezres kütyüt :)

:D sose rosszabb poént :D Majd lebeszélem a collegával, és elhozom valamikor.

Link to comment
Megosztás:

Őszintén szólva, nekem egyszerűbb, ha Te veszed át. A céges GPS-e miatt kicsit nehezen teszek kitérőket. :D

Ha már GPS....a napokban a főnök a kezembe nyomott egy MIO-t, hogy ismerősének kéne rá valami normálisabb szoftver, mert a gyári gagyi. Feltettem neki a primót, visszaadtam, kérdi a főnök mennyi? Poénból rávágtam 5000 :D Erre ma a kezembe nyomja a pénzt :D Azt üzente az ismerőse, hogy inkább még kiperkál 5 rugót, mint kibacca az ablakon a 80 ezres kütyüt :)

Az enyémet is meg kéne hekkelni, nem fogadja el csak a magyar térképet, és azt is rissíteni kéne már :S

Link to comment
Megosztás:

Mutatok durvábbat is! Ez

Vagy ez

Igen az ilyen bontószökevény 18éves széttaposott kuplunggal,szétfingott külsővel-belsővel 400.000km-ről kétszer visszatekert roncsokat 250 körül kínálták csak azért nem 200-ért mert diesel....

Ez van ha nem vesznek az emberek új autót.

Ahogy ezeket elnézem, eddig jócskán alulértékeltem az autómat :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.