Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Majd holnap megnézem lehet akkor délelőtt -_- Itt lakom tényleg 100 méterre elvileg tőle, ha minden igaz :)

Fehér parasztház, olyan mintha megszűnt volna, kifakult Tungsram karton hirdeti a cuccot. Na az lesz az... :D

Akkor elmegyek érte korán, vagy elküldök valakit érte reggel :D

A szenvedő alany: Neodd! :D

Olyan fáradtnak érzem magam mostanában, nem is nagyon van kedvem gyalogolni, azt hiszem jó lesz nekem a Cserkész utca, mit nekem 600Ft? Meg is veszem mindet :D :D :D :D .

Ez a beszéd! :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fehér parasztház, olyan mintha megszűnt volna, kifakult Tungsram karton hirdeti a cuccot. Na az lesz az... :D

A szenvedő alany: Neodd! :D

Ez a beszéd! :) :D

Azért annyira nem észrevehetetlen, ahogy anno az állomáson magyaráztad. Kapásból észrevettem a tungsram feliratot. :D

Link to comment
Megosztás:

Amire te gondolsz az a Cserkész utcai, nem? Arra teljesen illik a leírás :D

jaa, igen, azt elfelejtettem odabiggyeszteni. :)

Őszintén, mi a bajotok velem? :D

Óóó, ha ezt elmondom, meg kell, hogy öljünk... :D

Na jó, ne aggódj,csak szórakozok/zunk... :D

Link to comment
Megosztás:

Azzal inkább csak rontasz eddigi helyzeteden, és többen akarnak majd az életedre törni :)

Akkor már úgyis mindegy, lehet, hogy teszek egy pokolgépet a csomagtartóba, a műszerfalra meg bekötöm egy kapcsolóra, ha engem akarnak, akkor legalább őket is magammal viszem :D

Link to comment
Megosztás:

A harmadikat magamnak vettem tartalékba :)

Amúgy nem tudom, hol tudom odaadni?

Merre szoktál előfordulni BP-n?

Kár :D

Javarészt a pesti oldalon mászkálok. Pontosabbat nem tudok mondani. Legfeljebb, ha megbeszéljük előre.

Átveszem Dáwidét is, majd egymás közt leboxoljuk....vagy Ő veszi át mindkettőnkét :D

Link to comment
Megosztás:

Kár :D

Javarészt a pesti oldalon mászkálok. Pontosabbat nem tudok mondani. Legfeljebb, ha megbeszéljük előre.

Átveszem Dáwidét is, majd egymás közt leboxoljuk....vagy Ő veszi át mindkettőnkét :)

Dáwid mintha úgy rémlene 11. kerületibb.

Odaadhatom a harmadikat is, nekem tuti beszerzési forrásom van :D

Dáwiiiid????

Link to comment
Megosztás:

Dáwid mintha úgy rémlene 11. kerületibb.

Odaadhatom a harmadikat is, nekem tuti beszerzési forrásom van :)

Dáwiiiid????

Dáw Dunakesz-Újpest. Csak Ő többet járkál át budára is, én meg pesten szervizelek, budára van külön ember. :D

Megoldható a 11 is, ha előre tudom mikor jössz! :D

Ááá, csak hülyültem.....de ha Neked nem kell :D jöhet az is :D

Link to comment
Megosztás:

Dáw Dunakesz-Újpest. Csak Ő többet járkál át budára is, én meg pesten szervizelek, budára van külön ember. :D

Megoldható a 11 is, ha előre tudom mikor jössz! :D

Ááá, csak hülyültem.....de ha Neked nem kell :) jöhet az is :D

Mit megparáztok... nagyfaluban nincs ilyen cucc??

Szóltam villamosságis gyereknek, hogy kellene nekem egy olyan, és én csak 60asat vettem most is, legközelebb majd 90eset kérek, és másnapra hozta is. Gyakorlatilag helybe.... központizárral együtt fizettem vmi 6ezer ftot, így a 60as 2400ft volt asszem.

Link to comment
Megosztás:

Dáw Dunakesz-Újpest. Csak Ő többet járkál át budára is, én meg pesten szervizelek, budára van külön ember. :D

Megoldható a 11 is, ha előre tudom mikor jössz! :D

Ááá, csak hülyültem.....de ha Neked nem kell :D jöhet az is :D

hétfőn 8-10ig vizsgázok, az után ráérek, és ott maradok egy ideig ezért-azért, de semmi olyan, ami miatt ne tudnék kiszaladni odaadni az égőket.

valószínűleg úgy délig a híd (Petőfi) másik oldalánál leszek, közel a budai hídfőhöz, aztán ha ott végeztem, elmegyek a hengermalom út felé.

Az sincs túl messze, a nagy magas épület után kell elfordulni balra, és menni nem túl sokat a teszkóig (újbuda center, vagy mifene), de ezt csak fejből mondom :D, na és azzal szemben leszek.

De még nem tudom, lehet átcsászkálok a Pesti oldalra délután benzinpumpát venni, mert benzinpumpát venni jó :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.