Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

vki tud főzni? mi az a rántás? lisztből meg olajból kéne csinálnom :D

Igen. És pirospaprika. :D Na meg víz.

Kevés olajben egy két evőkanál lisztet kicsit megbarnitasz, de állandó keverés közben. Aztán tűzről levéve, kevés őrölt pirosparikát keversz hozzá, majd állandó keverés mellett felengede vízzel. Vigyázz, egyszerre ne sok vizet engedj, mert csomós lesz. Aztán ha ez kész, mehet a levesbe, :)

Mit főzöl?

Link to comment
Megosztás:

Igen. És pirospaprika. :D Na meg víz.

Kevés olajben egy két evőkanál lisztet kicsit megbarnitasz, de állandó keverés közben. Aztán tűzről levéve, kevés őrölt pirosparikát keversz hozzá, majd állandó keverés mellett felengede vízzel. Vigyázz, egyszerre ne sok vizet engedj, mert csomós lesz. Aztán ha ez kész, mehet a levesbe, :)

Mit főzöl?

köszönöm.

sárgaborsófőzelék:D

Link to comment
Megosztás:

:D :D

és még bele se mentünk a következőkbe:

led izzó

led dióda

világító led

világító dióda (ami mondjuk egyedüli értelmes ezek közül)

óó nemár:

A következő hibák léptek fel:

Túl sok idézetet tartalmaz a hozzászólás. Érezzétek a többit is ideidézve :)

Engem a led izzóval lehet kikergetni a világból. Nameg a fénycső helyett, Energiatakarékos csőizzó. :D :D :D :D :lol: Ezen besírtam.

Én csakcsak felhívnám a Lángautó Székesfehérvári boltját, mert ha van, akkor ott 3200 / pár :)

ui:

Remélem amik nálam vannak is el fognak kelni -_-

Dáwid, Breki?

Én inkább ajánlanám a Cserkész utcai Tungsram márkaboltot. Igaz drágább, de az a 600Ft-os különbség ne vágjon senkit földhöz. :D

Link to comment
Megosztás:

Engem a led izzóval lehet kikergetni a világból. Nameg a fénycső helyett, Energiatakarékos csőizzó. :) :D :D :D :D Ezen besírtam.

Én inkább ajánlanám a Cserkész utcai Tungsram márkaboltot. Igaz drágább, de az a 600Ft-os különbség ne vágjon senkit földhöz. :D

Nemá annyiből egy napig kajálok :D

Egyébként miért nem mindegy honnan veszi, ha máshol olcsóbb?

ui:

a mosogatás el ne maradjon

Link to comment
Megosztás:

Nemá annyiből egy napig kajálok :)

Egyébként miért nem mindegy honnan veszi, ha máshol olcsóbb?

A Cserkész utca felé járok dolgozni, de 600Ft-ért simán teszek egy 20 perces kerülőt (gyalog :D ), elvégre nekem se a legyek hordják össze... :D Amúgy megjött végre a LED-es nappali menetfényem, így a beszerelés után növelt élettartamúak lesznek a H4-es izzóim :D .

Link to comment
Megosztás:

A Cserkész utca felé járok dolgozni, de 600Ft-ért simán teszek egy 20 perces kerülőt (gyalog :D ), elvégre nekem se a legyek hordják össze... :) Amúgy megjött végre a LED-es nappali menetfényem, így a beszerelés után növelt élettartamúak lesznek a H4-es izzóim :D .

Majd írd meg légyszi, hogy az a Móri úti dolog megvan-e még :D Mert én itt lakom a közelben, és sanszos, hogy már megszűnt (nem emlékszem rá, hogy meglenne)

Link to comment
Megosztás:

Majd írd meg légyszi, hogy az a Móri úti dolog megvan-e még :D Mert én itt lakom a közelben, és sanszos, hogy már megszűnt (nem emlékszem rá, hogy meglenne)

Nem szűnt az meg :D

Meg ne vegye senki előlem a Cserkész utcában :D legalábbis hagyjatok egy dobozzal. :)

Csakazértis csapjatok le a készletre... :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor elmegyek érte korán, vagy elküldök valakit érte reggel :D

Valamelyik ráérős percembe elhozhattam volna én is neked ma, de holnap nem lesz jó, mert péntek és a vasúton a pénteki nap a világmegváltás napja. :D Ami azt jelenti, hogy 6 óra szolgálat alatt kéne mindent megcsinálni, amire a többi nap is lett volna idő. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Olyan fáradtnak érzem magam mostanában, nem is nagyon van kedvem gyalogolni, azt hiszem jó lesz nekem a Cserkész utca, mit nekem 600Ft? Meg is veszem mindet :D :D :D :D .

Hehe, mikor bementem ma, már aggódva kérdeztem az eladótól, hogy van-e. Mire ő: "Persze, hogy van! Miért ne lenne?" :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.