Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Reggel a kerepesin utolért egy punto. Elbambult a gyerek (csorogtunk vagy 2-vel).

Lepattant a hátsó lökösről. Az enyémen a lökös kifehéredett egy 5 centi hosszú, vékony csíkban, a punto tuning hótóló lökösét meg kosárban vitte haza a koma :)

Link to comment
Megosztás:

Reggel a kerepesin utolért egy punto. Elbambult a gyerek (csorogtunk vagy 2-vel).

Lepattant a hátsó lökösről. Az enyémen a lökös kifehéredett egy 5 centi hosszú, vékony csíkban, a punto tuning hótóló lökösét meg kosárban vitte haza a koma :)

Ez az oroszlán volt, vagy az astrát nyomta meg? :D

Link to comment
Megosztás:

Reggel a kerepesin utolért egy punto. Elbambult a gyerek (csorogtunk vagy 2-vel).

Lepattant a hátsó lökösről. Az enyémen a lökös kifehéredett egy 5 centi hosszú, vékony csíkban, a punto tuning hótóló lökösét meg kosárban vitte haza a koma :)

Hótolója van, de figyelni már sok neki..... :D

Link to comment
Megosztás:

Na nehogy már a Ferrarit is leszóljátok. :D

Simán, ha sprotkocsi akkor Porsche. :D

Kaptak új szekrényt a fickók. F1. :D

Szép lett. :D Én is most akarok összedobni két beépített szekrényt a csajoknak. Mondtam nekik rajzolják le ha van valami elképzelésük, de még nem adták le a terveket. :)

Link to comment
Megosztás:

Mondom, tényleg jól fest a sárga műanyag nélkül, vagyis inkább nagyon dögösen. De akkoris... túl szép, hogy megtegyem, meg az már nem gyári.

Ez a lámpa mitől különleges? :D

Facelift utáni vagy van más okosság is rajta.

Nem b@sztatás csak érdekel. :D

Ilyen felnin vagy dísztárcsán levő Opel emblémát lehet kapni valahol?

Kellene nekem 4 db.

Hozzak neked? :)

Írj pü-t. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a lámpa mitől különleges? :D

Facelift utáni vagy van más okosság is rajta.

Nem b@sztatás csak érdekel. :)

Nem facelift utáni. Facelift előtti GSi lámpa. Sajnos csak telefonnal tudtam lefotózni, az pedig nem adja vissza rendesen a színeket. Attól különleges, hogy 8 ropiért egy meglepően jó állapotút sikerült találni, még a tömítés is teljesen hibátlan rajta.

Link to comment
Megosztás:

Nem facelift utáni. Facelift előtti GSi lámpa. Sajnos csak telefonnal tudtam lefotózni, az pedig nem adja vissza rendesen a színeket. Attól különleges, hogy 8 ropiért egy meglepően jó állapotút sikerült találni, még a tömítés is teljesen hibátlan rajta.

Értem. :)

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Szeretnék infókat gyűjteni benzinpumpa ügyben.

Ha jól rémlik, valakinek meghalt mostanában egy, voltak-e előjelei, milyent vett, búg-e, nem búg-e.

Milyen márkát ajánlotok, vagy milyen árkategóriában kéne körülnézni.

Az ügy, amiért ezt kérdezem, hogy néha elég hangosan szól a pumpám, néha teljesen halkan, szóval szerintem valami nem okés.

Már írtam az autoteka2000-nek, hogy mit mennyiért tudnak ajánlani, majd ha válaszolnak bemásolom.

Van valakinek tapasztalata ilyen ügyben?

Ezidáig főleg a környéken használtam az autót, de e szezontól valszeg lesz pár külföldi utam is, aztán ha azt nézzük, hogy mondjuk megáll idegenben az autópályán, onnan elvontatni, szerelőt keresni, stb stb, lehet jobb lenne megelőzni a bajt :)

Majd meglátom hogy jövök ki pénzzel, a lengéscsillapítók mérése mit mond, de azokat is már az új gumikkal szeretném megméretni, szóval komplikált a dolog :D

Köszönöm a tapasztalatokat.

Üdv

Gábor

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Szeretnék infókat gyűjteni benzinpumpa ügyben.

Ha jól rémlik, valakinek meghalt mostanában egy, voltak-e előjelei, milyent vett, búg-e, nem búg-e.

Milyen márkát ajánlotok, vagy milyen árkategóriában kéne körülnézni.

Az ügy, amiért ezt kérdezem, hogy néha elég hangosan szól a pumpám, néha teljesen halkan, szóval szerintem valami nem okés.

Már írtam az autoteka2000-nek, hogy mit mennyiért tudnak ajánlani, majd ha válaszolnak bemásolom.

Van valakinek tapasztalata ilyen ügyben?

Ezidáig főleg a környéken használtam az autót, de e szezontól valszeg lesz pár külföldi utam is, aztán ha azt nézzük, hogy mondjuk megáll idegenben az autópályán, onnan elvontatni, szerelőt keresni, stb stb, lehet jobb lenne megelőzni a bajt :)

Majd meglátom hogy jövök ki pénzzel, a lengéscsillapítók mérése mit mond, de azokat is már az új gumikkal szeretném megméretni, szóval komplikált a dolog :D

Köszönöm a tapasztalatokat.

Üdv

Gábor

Hi!

Én a Corsában azt is cseréltem,(amikor azt hiszem már ebben nem romolhat el semmi,mert minden ki van cserélve,akkor még mindig be tudja bizonyítani,hogy nem így van. :D )

Szóval akkor haldoklik,ha a hangja mélyebb,"szorulósabb" lesz,a magas hangon sípolás a teljesen egészséges hangja.Nem vártam meg mennyit bír még így,amikor megváltozott a hangja azonnal cseréltem. Az új is néha sípol,néha nem annyira.

Én a 12.000ft-os kínai-t raktam bele,mert a bosch az harminc körül van és állítólag nem is sokkal csendesebb és nem bír annyival többet,mint amennyivel drágább.

Meg ha elromlik a kínai,kicserélni sem egy nagy történet.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Szeretnék infókat gyűjteni benzinpumpa ügyben.

Ha jól rémlik, valakinek meghalt mostanában egy, voltak-e előjelei, milyent vett, búg-e, nem búg-e.

Milyen márkát ajánlotok, vagy milyen árkategóriában kéne körülnézni.

Az ügy, amiért ezt kérdezem, hogy néha elég hangosan szól a pumpám, néha teljesen halkan, szóval szerintem valami nem okés.

Már írtam az autoteka2000-nek, hogy mit mennyiért tudnak ajánlani, majd ha válaszolnak bemásolom.

Van valakinek tapasztalata ilyen ügyben?

Ezidáig főleg a környéken használtam az autót, de e szezontól valszeg lesz pár külföldi utam is, aztán ha azt nézzük, hogy mondjuk megáll idegenben az autópályán, onnan elvontatni, szerelőt keresni, stb stb, lehet jobb lenne megelőzni a bajt :)

Majd meglátom hogy jövök ki pénzzel, a lengéscsillapítók mérése mit mond, de azokat is már az új gumikkal szeretném megméretni, szóval komplikált a dolog :D

Köszönöm a tapasztalatokat.

Üdv

Gábor

Nálam nem volt semmi tünet egyszer csak nem indult! Nekem Bosch ment bele drága volt. Amúgy lehet nem kellett volna nekem se cserélni mert amikor nem indult a szerelő felhajtotta az ülést és megütögette a szivattyú környékét és beindult.Én azért kicseréltem mert többe került volna ha otthagy valahol ez miatt! Amúgy 2 éves lett volna 2009 nyarán lett benne cserelve 2 évet bírt. Jelzem akkor megúsztam 12-ből. Amúgy ennek az szivattyúnak a hangját alig hallom.:D

Link to comment
Megosztás:

Nálam nem volt semmi tünet egyszer csak nem indult! Nekem Bosch ment bele drága volt. Amúgy lehet nem kellett volna nekem se cserélni mert amikor nem indult a szerelő felhajtotta az ülést és megütögette a szivattyú környékét és beindult.Én azért kicseréltem mert többe került volna ha otthagy valahol ez miatt! Amúgy 2 éves lett volna 2009 nyarán lett benne cserelve 2 évet bírt. Jelzem akkor megúsztam 12-ből. Amúgy ennek az szivattyúnak a hangját alig hallom.:)

Az ütögetés sem használ a végtelenségig. Haver Omegájában kb 6-7 alkalommal segített. Aztám már az sem. Csak a csere.

Link to comment
Megosztás:

Nálam nem volt semmi tünet egyszer csak nem indult! Nekem Bosch ment bele drága volt. Amúgy lehet nem kellett volna nekem se cserélni mert amikor nem indult a szerelő felhajtotta az ülést és megütögette a szivattyú környékét és beindult.Én azért kicseréltem mert többe került volna ha otthagy valahol ez miatt! Amúgy 2 éves lett volna 2009 nyarán lett benne cserelve 2 évet bírt. Jelzem akkor megúsztam 12-ből. Amúgy ennek az szivattyúnak a hangját alig hallom.:D

Szóval most van benne Bosch, és az előzőt kellett cserélni, vagy valami gagyi ment bele most, és a Bosch bírt két évet? :D

Kíváncsi vagyok mit ír majd vissza a boltos, mennyiért lenne, de reménykedek valami 20 e alatti összegben (nem kínait szeretnék venni).

Ha 25ért van Mercedesbe, talán lesz ebbe is :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.