Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Egyszer nemrég otthon a nappaliban levő TV-t bekapcsoltam...és olyat flesseltem... pár percenként váltottam csatornát oda-vissza, vagy változtattam hangerőt, hogy ne jöjjön be a képernyőkímélő. :)

Nekem ki van kapcsolva a képernyő kímélő (semmit sem kímél ,ne higgy neki :D), valamint a monitort sem kapcsolja ki. :D

Link to comment
Megosztás:

Dáw nem akarod körbe LED-ezni az autó alját is? :D

ne húzd, megcsinálja :DDDDDD

Már megvan hozzá a LED-szalag :) :D

Neem az azért nem lesz (bár kilépőfényt szeretnék majd az ajtók aljára) Ez a rendszámos reflektor nem szándékos volt, csak kicsit sok lett. :D Ma délután teszek bele sima izzókat, aztán inkább játszom tovább a műszeregységgel.

Link to comment
Megosztás:

Már megvan hozzá a LED-szalag :) :D

Neem az azért nem lesz (bár kilépőfényt szeretnék majd az ajtók aljára) Ez a rendszámos reflektor nem szándékos volt, csak kicsit sok lett. :D Ma délután teszek bele sima izzókat, aztán inkább játszom tovább a műszeregységgel.

Nincs még róla fénykép?

Link to comment
Megosztás:

Hol-e vannak-e? Munkaidőben vagyok, nem érek rá keresgetni :)

hábammeg :D :D

Ez már egy fél éves LED, csak most haver adott egy kegyetlen gyilkolós belső világítást (9LED egy sofitában :D ), és amik eddig voltak azokat most betoltam kívülre. A változás annyi, hogy "kicsit" fölé lőttem a feladatnak :D ha leejtek egy csavart a kocsi mögött, simán megtalálom a fényénél. A tábla meg már szinte vakít, így autómosás után. Holnap teszek bele izzókat, mert ez nagyon durva lett, és dolgozom valami visszafogottabb változaton :D

Próbáltam képeket csinálni, de nem igazán adja vissza :D (telefonos)

http://pics.coldline.hu/pics/154952-20110112-ZFBYBT.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/154953-20110112-hAdG6Y.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/154954-20110112-V3k5ZX.jpg

Neeeeeeeem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Így a képekről nem is annyira durva, azért gondolom élőben odabac. Ősszel én is kimostam a "búrákat" meg kapott új izzókat az is elég "meglepő" volt a korábbi semmihez képest. :D

Én nyár elején vettem, azóta tudom, hogy nem megy az egyik belőle, szilveszter előtt tettem bele ujat :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Gondom az lenne, hogy ma betekertem szigszalaggal a gyújtókábeleken lévő gégecsöveket (kicsit rángatott tegnapelőtt, aztán ez még ingyen van).

Amikor az utolsót akartam lehúzni a DIS kockáról, nézem, olajos az alja :D

Az egész DIS kocka alja olyan (Na nem patakokban folyik, de azért fellelhető mennyiség).

Most letöröltem, de nem olajsárnak tűnik, hanem friss olajnak. Hogy kerülhet oda?

Ott csak a hengerfejtömítés ereszthet? :)

Nem lennék boldog...

Január végén tervbe van véve egy hosszabb út (1000+), remélem nem fog rakoncátlankodni a drága :D

Szerintetek a január végi-február eleji időjárással mennyire birkózna meg egy nyárigumi? Újat kéne vennem, Pirelli P6 Cinturato-t néztem ki, mert még nem is túl drága, és tesztgyőztes volt. A télijeimmel nem indulnék neki ilyen hosszú útnak, nyárival is csak akkor, ha nincs hó/fagy meg ilyenek, tehát legalább 8-10 fok lenne.

Szlovénia a cél, tehát nem egy alpesi ország :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap nagyon örültem az alvázvédőztetőmnek....

Lemostam végre a kocsit a sótól, sártol homoktól.

A két hátsó sárvédőívemet kimostam slaggal, alányúltam befordítottam hogy vigye ki a trutyit.... aztán látom hoogy az alázvédő anyag meg kb 5x20cm-es darabokban lók ki a sárvédőíven... sokáig tartott...... cafatokban lejött pedig még nem is nagynyomásúval mostam hanem simán folyó slagból. A kb 15ezerből lévő alvázvédőzés, tavaly szeptember közepétől sokáig tartott, pedig mondta hogy így most 2-3évig símán bírja... :)

Vagy most ilyen gáz minőségű az alvázvédő vagy nem tapad meg rendesen? Muszáj lesz nekem tavasszal nekiállni megcsinálni. Mit javasoltok autómosás után másnap (hogy kiszáradjon) vékonyan több rétegben 1 nap eltéréssel? vagy 1 vastag rétegbe vigyem fel rá? Bár ha még nem késő lehet beruházok egy műanyag dobbetétbe.

De legalább most szép tiszta a fehér most világít mint állat. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Gondom az lenne, hogy ma betekertem szigszalaggal a gyújtókábeleken lévő gégecsöveket (kicsit rángatott tegnapelőtt, aztán ez még ingyen van).

Amikor az utolsót akartam lehúzni a DIS kockáról, nézem, olajos az alja :D

Az egész DIS kocka alja olyan (Na nem patakokban folyik, de azért fellelhető mennyiség).

Most letöröltem, de nem olajsárnak tűnik, hanem friss olajnak. Hogy kerülhet oda?

Ott csak a hengerfejtömítés ereszthet? :)

Nem lennék boldog...

Január végén tervbe van véve egy hosszabb út (1000+), remélem nem fog rakoncátlankodni a drága :D

Szerintetek a január végi-február eleji időjárással mennyire birkózna meg egy nyárigumi? Újat kéne vennem, Pirelli P6 Cinturato-t néztem ki, mert még nem is túl drága, és tesztgyőztes volt. A télijeimmel nem indulnék neki ilyen hosszú útnak, nyárival is csak akkor, ha nincs hó/fagy meg ilyenek, tehát legalább 8-10 fok lenne.

Szlovénia a cél, tehát nem egy alpesi ország :D

Ezt a gumniválasztós részét nem értem. Miért nem mész a télivel? Nem fog elkopni, nincs még olyan meleg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.