Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az a csaj egy rendőr felesége. Előtte ő is a rendőrségnél volt. Amióta itt van, eltűntek a zsebesek. :D Amúgy jófej, de gondolom azért, mert kollégák vagyunk. :D

A fotózás amúgy megengedett a peronon úgyhogy nem tudom mit rinyálnak. :) Na majd szólok a csajnak, hogy nyugodjon le. :D Bár mintha lenne egy olyan, hogy a forgalmistának szólni kell, hogy fotóznál. Láthatósági mellény sem árt. :D Főleg ha kimész a nyílt vonalra.

Igen, 5000 kW-os. :lol: A Nohab az kuriózum, csak hát szétb.szták. :D Gondolom láttad, hogy pályaépítéshez használják már csak. :D

Igen, itt is állomásozik egy nálunk most az építési munkák miatt. Pontosabban egyszerre egy, mert konkrétan 2 Nohabot is láttam már itt, a 006-ost és a 019-est, utóbbi kormányzati gép volt eredetileg, ha jól tudom.

Link to comment
Megosztás:

Az a csaj egy rendőr felesége. Előtte ő is a rendőrségnél volt. Amióta itt van, eltűntek a zsebesek. :D Amúgy jófej, de gondolom azért, mert kollégák vagyunk. :D

A fotózás amúgy megengedett a peronon úgyhogy nem tudom mit rinyálnak. :D Na majd szólok a csajnak, hogy nyugodjon le. :lol: Bár mintha lenne egy olyan, hogy a forgalmistának szólni kell, hogy fotóznál. Láthatósági mellény sem árt. :D Főleg ha kimész a nyílt vonalra.

Igen, 5000 kW-os. -_- A Nohab az kuriózum, csak hát szétb.szták. :D Gondolom láttad, hogy pályaépítéshez használják már csak. :D

Nem, elvileg ez az idióta máv arra adja már csak az engedélyt, hogy peronról fotózz. Amihez ugye nem kell engedély, mert közterület (utasforgalom számára megnyitott terület). Ami ott van, fotózhatom. A forgalmiba akkor kellene szólnom, ha kimennék üzemire engedéllyel. Láthatósági is oda kell (erősen ajánlott :D ) Nyíltvonalon meg mindig valami magaslaton vagyok szinte (főleg fákon), a pályától min. 30 méterre, szóval oda kb. felesleges a mellény :)

Győrben az volt a legjobb, amikor az idős vasutas elkezdte osztani nekem, hogy én itt nem fotózhatok, mert államtitok... :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, itt is állomásozik egy nálunk most az építési munkák miatt. Pontosabban egyszerre egy, mert konkrétan 2 Nohabot is láttam már itt, a 006-ost és a 019-est, utóbbi kormányzati gép volt eredetileg, ha jól tudom.

Történetüket passzolom. :) Jaja, nálatok van az az egy. Az a 019-es volt itt a múltkor, mikor az ötödik és a hetedik vágányt cserélték. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem, elvileg ez az idióta máv arra adja már csak az engedélyt, hogy peronról fotózz. Amihez ugye nem kell engedély, mert közterület (utasforgalom számára megnyitott terület). Ami ott van, fotózhatom. A forgalmiba akkor kellene szólnom, ha kimennék üzemire engedéllyel. Láthatósági is oda kell (erősen ajánlott :D ) Nyíltvonalon meg mindig valami magaslaton vagyok szinte (főleg fákon), a pályától min. 30 méterre, szóval oda kb. felesleges a mellény :D

Győrben az volt a legjobb, amikor az idős vasutas elkezdte osztani nekem, hogy én itt nem fotózhatok, mert államtitok... :D

Pontosabban: Csak érvényes jeggyel rendelkezők tartózkodhatnak ott. :)

Üzemire úgyse engednek ki, mert nem vagy kioktatva.

Államtitok. Ez hülye. :D

Link to comment
Megosztás:

Pontosabban: Csak érvényes jeggyel rendelkezők tartózkodhatnak ott. :)

Üzemire úgyse engednek ki, mert nem vagy kioktatva.

Államtitok. Ez hülye. :D

Érvényes jegy :D :D veszek egyet Repülőtérig, asszem nem halok bele :D

Üzemire kiengedtek még egy évvel ezelőtt. Akkor úgy szólt az engedély, hogy az üzemire is kimehettél vele, csak forgalmiba be kellett szólni, hogy tudjanak rólad, meg mellényt fel kellett venni. Bár II.-es toronyban is voltam azóta is, hogy engedély kéne... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem, elvileg ez az idióta máv arra adja már csak az engedélyt, hogy peronról fotózz. Amihez ugye nem kell engedély, mert közterület (utasforgalom számára megnyitott terület). Ami ott van, fotózhatom. A forgalmiba akkor kellene szólnom, ha kimennék üzemire engedéllyel. Láthatósági is oda kell (erősen ajánlott :D ) Nyíltvonalon meg mindig valami magaslaton vagyok szinte (főleg fákon), a pályától min. 30 méterre, szóval oda kb. felesleges a mellény :D

Győrben az volt a legjobb, amikor az idős vasutas elkezdte osztani nekem, hogy én itt nem fotózhatok, mert államtitok... :)

És ezen a hídon fotóztál-e már ?

http://commondatastorage.googleapis.com/st...al/23179628.jpg

Link to comment
Megosztás:

Érvényes jegy :D :D veszek egyet Repülőtérig, asszem nem halok bele :D

Üzemire kiengedtek még egy évvel ezelőtt. Akkor úgy szólt az engedély, hogy az üzemire is kimehettél vele, csak forgalmiba be kellett szólni, hogy tudjanak rólad, meg mellényt fel kellett venni. Bár II.-es toronyban is voltam azóta is, hogy engedély kéne... :D

Nekünk be kell írni a forgalmi naplóba, ha kimegyünk a váltófűtéseket ellenőrizni. :) A kettesben természetesen, mivel az egyes oldalon nincs fűtés (papíron van :D).

Link to comment
Megosztás:

Wááá remélem találsz jót kíváncsi lennék milyen a gépház meg a belseje! :D :)

Am mit mondanak te biztos jobban tudod nehéz "kezelni" ?? :D

Egy mozdonyt? Nem nehéz. Pl egy szilit elég könnyű. :D

neodd: jó képeid vannak a vonatokról :lol:

Nekem van 2 saját készítésű videóm...igaz az építés-fenntartáshoz tartozik inkább :D

Vááá aláverő gépsor!! De utáljuk ezt. :D Mindig szétverik a váltófűtéseinket. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.