Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Neked nem eladó. :)

Nemnem, olyan lámpát másnak nem gyártok. :D

Különben meg novy mindent tud, tehát... :D

Ja és külön boldogsággal tölt el, hogy itthon nem lehet kapni semmi jót az autókhoz. Kár hogy a határainkon mindenhol 5méter magas betonacélszerkezettel akadályozzák meg, hogy bármi be- ill. kijusson az országból/ba. :D

Ott a pont. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Neked nem eladó. :D

Nemnem, olyan lámpát másnak nem gyártok. :D

Különben meg novy mindent tud, tehát... :D

Ja és külön boldogsággal tölt el, hogy itthon nem lehet kapni semmi jót az autókhoz. Kár hogy a határainkon mindenhol 5méter magas betonacélszerkezettel akadályozzák meg, hogy bármi be- ill. kijusson az országból/ba. :D

kössz a kedvességedet... :)

Csatlakozom a lámpabizniszhez, ha valaki egy szép hátsó fehér-piros kristálylámpát óhajt, akkor az enyém eladó. :D

Már az se jó? Miért adod el azt, arrol még nem hallottam panaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Pontosan nem tudom, mert kisker árakat néztem csak, és nagyker áron jutok hozzá... 2400 a kisker/db durván 3000 a kettő így, holnapra megkérdezem, mert holnap fizetem ki :D

jó na vedd hozzá, hogy most kötötték be a tcomos tvt, most vettem a házimozi erősítőt, most cseréltem 3 tvt... és a tcom beltérije búgott ha összekötöttem, és most tesztelésen van ez egész szoba elektronikája.... de már elrendezgettem sokmindent.

2400 per darab, és 3000 a kettő összesen? Akkor nekem is kellene a 600 forintosból kettő... :)

Link to comment
Megosztás:

Én is aszondom. :) Bár már fejlődtem és lesz egykét változás a teljesen gyári kinézet helyett... :D De majd mindent sorjában. Valakinek van 3.2 literes V6-os motorja elfekvőben? :D

Ha már szinte minden gyári az autón akkor 1-2 nem gyári dolog bazári lenne rajta...szóval ja. :D

Link to comment
Megosztás:

Beccarás!!! :D A franc se gondolta volna.... A lényeg hogy megoldódott! De vissza cserélte volna a szatuna is....Nem? :)

Gondolom kicserélte volna, de bukom a futárt. Így praktikusabb volt. Biztosra mentem :D :D

Milyenek a nők.....asszony most közölte, hogy neki is kéne a corsára :D hogy duplán kelljen futárt fizetni.

Az a szerencséje, hogy újra kell rendelnem, egy füst alatt megjön a kettő :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom kicserélte volna, de bukom a futárt. Így praktikusabb volt. Biztosra mentem :D :D

Milyenek a nők.....asszony most közölte, hogy neki is kéne a corsára :) hogy duplán kelljen futárt fizetni.

Az a szerencséje, hogy újra kell rendelnem, egy füst alatt megjön a kettő :D

...sikerült... :D

Link to comment
Megosztás:

...sikerült... :D

Túlélte? :D

Pontosan nem tudom, mert kisker árakat néztem csak, és nagyker áron jutok hozzá... 2400 a kisker/db durván 3000 a kettő így, holnapra megkérdezem, mert holnap fizetem ki :D

Szombaton oda is adhatod cserébe a cuccokért..... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Mármár rutinosnak mondanám magam... :D Mondjuk biztos örültek mikor dudálgattam.... :D

A fedél lepattintás a gyenge pontja..... :D

Holnap még vagy? :)

Szoptam egy jó nagyot a tolókapummal. Letört a 8-as csavar feje, ami a lánckereket a hajtómű tengelyén fenntartja. :D

Félig szétszedtem a kaput, hogy hozzáférjek, de így is csak kanyarfúróval fértem hozzá. A kiszedőt is abba kellett befogni, mert olyan sok hely van ott. Eltörtem vagy 5 db 3-as fúrószárat mire elég mély lett a lyuk..... :D

Link to comment
Megosztás:

A fedél lepattintás a gyenge pontja..... :D

Holnap még vagy? :)

Szoptam egy jó nagyot a tolókapummal. Letört a 8-as csavar feje, ami a lánckereket a hajtómű tengelyén fenntartja. :D

Félig szétszedtem a kaput, hogy hozzáférjek, de így is csak kanyarfúróval fértem hozzá. A kiszedőt is abba kellett befogni, mert olyan sok hely van ott. Eltörtem vagy 5 db 3-as fúrószárat mire elég mély lett a lyuk..... :D

Még nem tudni, hogy ma éjjel, vagy holnap reggel van rajt... :D

Link to comment
Megosztás:

Neodd-nak üzenném, hogy a 2156-os csörgő épp bent van a dízelműhelyben. Ez pont az a pályaszámú, amit említettem pár napja, hogy bent van, mert kiégett. A képen látható csörgő mögött áll. Ma már nem, mert berakták a hűtést... :)

Ja és azt is korrigálnám, hogy az egyik képen (dácsiás) említettem, hogy jobb alsó sarokban az egy csörgő motor. Na az nem csörgő, hanem Szergej. :D Igaz, csak blokk és a főtengely van benne. Ja amúgy 1490kW-os az a motor. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.