Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha kötözködni akarsz, akkor előre intézzük a LEDezést, és utána a kötözködést, mert ha rossz a sorrend, akkor lehet hogy többet inkább nem kapcsolod fel, a világítást :) :D

Mikor?

Csalódtam benned, azt hittem home made megoldás, nem ilyen bolti fos :D

http://xfree.hu/kep_show.tvn?aid=204234&am...46918&sort=

http://xfree.hu/kep_show.tvn?aid=204234&am...46919&sort=

Azt én is megcsinálom, nah de ugyan ezt a távot próbáld meg 4. és 22. kerület között ingázva, 10 fékezésből megjátszani :D

Nem kell 1esnél feljebb kapcsolni.

Link to comment
Megosztás:

Ha már helyzetjelzőzünk, akkor mutatnék egy képet az uj indexeimről :)

Kicsit látszik csak... de sötétebb, élőben egész pofás, füstüveges index, tegnapelőtt rendeltük. :D

szerk: itt jobban látsztik :D

OHO Honnan rendelted ezeket? Lámpa az nincs ilyen füst üvegesbe? (létezni létezik) csak hozni tudnak-e? :D És mi pénz az index? é honnan stb.

Link to comment
Megosztás:

És még az én szobámba van kupi.... :D

Bakker....tényleg van eltérés a 94 utáni külső tükröknél. Más a kocka és a gömbölyű tükörnek az ablak felőli kialakítása.

Magyarán a 94 utáni autóra rendelt légterelő nem megy fel a kockatükörre.... :D ------KLIKK----- a balos a gömbölyűre, a jobbos a kockára való

Még az a szerencsém, hogy a szomszédommal előre lebótoltam, hogy átveszi, ha nem stimmel. Az övé 97-es....csont nélkül felmegy rá, nekem nem jó :D Most rendelhetek másikat.

Kicseréltem a pollenszűrőmet is....kár volt, most már nálam is hideget fúj középen :D

Beccarás!!! :D A franc se gondolta volna.... A lényeg hogy megoldódott! De vissza cserélte volna a szatuna is....Nem? :)

Link to comment
Megosztás:

OHO Honnan rendelted ezeket? Lámpa az nincs ilyen füst üvegesbe? (létezni létezik) csak hozni tudnak-e? :D És mi pénz az index? é honnan stb.

Pontosan nem tudom, mert kisker árakat néztem csak, és nagyker áron jutok hozzá... 2400 a kisker/db durván 3000 a kettő így, holnapra megkérdezem, mert holnap fizetem ki :D

És még az én szobámba van kupi.... :)

jó na vedd hozzá, hogy most kötötték be a tcomos tvt, most vettem a házimozi erősítőt, most cseréltem 3 tvt... és a tcom beltérije búgott ha összekötöttem, és most tesztelésen van ez egész szoba elektronikája.... de már elrendezgettem sokmindent.

Link to comment
Megosztás:

Pontosan nem tudom, mert kisker árakat néztem csak, és nagyker áron jutok hozzá... 2400 a kisker/db durván 3000 a kettő így, holnapra megkérdezem, mert holnap fizetem ki :)

jó na vedd hozzá, hogy most kötötték be a tcomos tvt, most vettem a házimozi erősítőt, most cseréltem 3 tvt... és a tcom beltérije búgott ha összekötöttem, és most tesztelésen van ez egész szoba elektronikája.... de már elrendezgettem sokmindent.

Hibakód van? :D

Link to comment
Megosztás:

Injolájsz kinek kőőő? :)

mennyiért árulod darabját??

egyi karika, másik karika, búra, gyüjtőlencse? :D

visszatérve az indexre, eddig még nem sikerült ilyet rendelni, vmi uj programmal rendelte, meg uj helyről, egyébként DEPO gyártmány.

Link to comment
Megosztás:

Pontosan nem tudom, mert kisker árakat néztem csak, és nagyker áron jutok hozzá... 2400 a kisker/db durván 3000 a kettő így, holnapra megkérdezem, mert holnap fizetem ki :)

Akkor kérdezd már meg légyszi lehet egy ilyen füstüveges szett engem is érdekelne. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor kérdezd már meg légyszi lehet egy ilyen füstüveges szett engem is érdekelne. :D :)

Holnapra tudni fogom, mert ki kell fizetni igyis ugyis :D

Már csak szét kell szedni a lámpákat, megfesteni, és akkor összhangba is lenne, de az nem most lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Ja tudom külföldi fórumon láttam egy ilyen szettet. Lámpa testel. De ilyet ezidáig itthon nem hittem , hogy lehet.

Holnap erre is rákeresünk, de... BMW be nézett magának a srácc, egy 20éves 7esbe is vmi 80ezer ft volt... de rákeresünk azért, hátha van vmi depos ba ócsóé.

Link to comment
Megosztás:

mennyiért árulod darabját??

egyi karika, másik karika, búra, gyüjtőlencse? :)

visszatérve az indexre, eddig még nem sikerült ilyet rendelni, vmi uj programmal rendelte, meg uj helyről, egyébként DEPO gyártmány.

Neked nem eladó. :D

nekem inkább befaraghatnál a3-as xenont a corsába ha már úgyis annyira benne vagy :D

Nemnem, olyan lámpát másnak nem gyártok. :D

Különben meg novy mindent tud, tehát... :D

Ja és külön boldogsággal tölt el, hogy itthon nem lehet kapni semmi jót az autókhoz. Kár hogy a határainkon mindenhol 5méter magas betonacélszerkezettel akadályozzák meg, hogy bármi be- ill. kijusson az országból/ba. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.