Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Meg tudnátok mondani hogy mi az a bigyó amit mostanában látok antennákon? olyan toldás kinézetű valami olyan mintha pl el lenne törve az antenna és az a kb 1x4cm-er fekete "kúp" kinézetű bigyó. Olyan autókon is láttam ami tuti hogy kihúzható-visszatolható antennája van, tegnap pl Astra F oldalantennán láttam. Igaz hogy ez által nem lehetne visszanyomni az antennát de ha kb 20cm-errel kijjebb lehetne húzni a szétesett antennámat akkor teljesen megfelelő lenne a vétel olyan helyeken is ahol már kezd sisteregni a rádió. Vagy az antenna csere ésszerűbb lenne? :D (gondolok itt a gyárik jobb mint az utángyártott)

Link to comment
Megosztás:

Látom elsőre megérezted a lényeget, aztán csak belekötöttél :) :D Milyen szíjat fogsz belerakni?? Nekem mondtak egy másik márkát.. dayco asszem.

Képet nem csináltál? Kíváncsi vagyok, hogy néz ki a megoldása.

2 db csillagcsavaron átvergődsz, és megtudod :) Simán beletettem 2 sofitaLED-et, azt jóccakát. Nagy melónak nem mondanám. (arról sem szoktam képet csinálni, hogy ablakmosót töltök :D )

Link to comment
Megosztás:

2 db csillagcsavaron átvergődsz, és megtudod :) Simán beletettem 2 sofitaLED-et, azt jóccakát. Nagy melónak nem mondanám. (arról sem szoktam képet csinálni, hogy ablakmosót töltök :D )

Csalódtam benned, azt hittem home made megoldás, nem ilyen bolti fos :)

Link to comment
Megosztás:

Bizony,bizony 236 ftw! :)

Én a Szeged-Dunaföldvár 120km távot,amelyen általában autózom megteszem úgy,hogy ha 10szer rálépek a fékre,akkor lehet,hogy sokat mondtam. :D

Lendület powa!!!

Azt én is megcsinálom, nah de ugyan ezt a távot próbáld meg 4. és 22. kerület között ingázva, 10 fékezésből megjátszani :)

Link to comment
Megosztás:

Csak mert ma még nem volt LED: BeLEDeztem a rendszámtábla világítást. Olyan retkes volt a lámpa, hogy 40 percig sikáltam :D viszont most csillog-villog, világít :) (nem kék, jégfehér :D )

Úgy nem kék, mint a helyzetjelződ? :D

Bizony,bizony 236 ftw! :P

Én a Szeged-Dunaföldvár 120km távot,amelyen általában autózom megteszem úgy,hogy ha 10szer rálépek a fékre,akkor lehet,hogy sokat mondtam. :)

Lendület powa!!!

Pályanap powa. :D Power powa. Sharapova.

Link to comment
Megosztás:

2 db csillagcsavaron átvergődsz, és megtudod :) Simán beletettem 2 sofitaLED-et, azt jóccakát. Nagy melónak nem mondanám. (arról sem szoktam képet csinálni, hogy ablakmosót töltök :D )

És milyen pozitív változást vettél észre? Ősszel én is gondolkodtam rajta, mikor kiégett már mindkét izzó, de olyan qva drága a szofitaLEd az izzóhoz képest, hogy nekem nem ért annyit a dolog.

Link to comment
Megosztás:

tv téma megint bocsi :D

demegosztanám tapasztalatiaimat.

Nos a probláma a földhurok megléte a tv - egyik erősítő- másik erősítő- gép - beltéri között.

A thomos tv koax kábelébe betettem egy leválasztó szűrőt, se kép se hang, így ki is vettem... búgás megmaradt. Aztán egy hirtele felindulásból kipróbáltam azt, hogy mi lenne ha az erősítőre menő koaxiális kábelbe tenném a leválasztó szűrőt, és láss csodát mőködik, holott azt mondták ez a szűrő csak antenna kábelbe való. A dolog finomságát az adta, hogy a szűrőre koax kábel megy, de a beltérire, meg az erősítőre RCA :) De megoldottam!!! :)

A megoldás:

154648-20110112-lNxcEG.jpg

A földhurok oka :D :

154649-20110112-1wqmHv.jpg

154650-20110112-pbrPVc.jpg

Link to comment
Megosztás:

nekem soha nem volt gondom a lambdával :D

amúgy látom kiszakadt a kerítés a b corsa szekcióban és te is kiszabadultál onnan :)

De mondtad,hogy a 12literessel jobban ment. :D

Járjál te is erre! Itt jobb a buli! :)

A Corsa B-be vagyunk vagy öten meg néha betéved valaki,aki távgyógyítást akar.("Furcsát pisiltem,lehet,hogy terhes vagyok?" jellegű kérdésekkel.)

Mintha Astra-F ben a kérdések is értelmesebbek lennének...

Link to comment
Megosztás:

Bakker....tényleg van eltérés a 94 utáni külső tükröknél. Más a kocka és a gömbölyű tükörnek az ablak felőli kialakítása.

Magyarán a 94 utáni autóra rendelt légterelő nem megy fel a kockatükörre.... :D ------KLIKK----- a balos a gömbölyűre, a jobbos a kockára való

Még az a szerencsém, hogy a szomszédommal előre lebótoltam, hogy átveszi, ha nem stimmel. Az övé 97-es....csont nélkül felmegy rá, nekem nem jó :D Most rendelhetek másikat.

Kicseréltem a pollenszűrőmet is....kár volt, most már nálam is hideget fúj középen :)

Link to comment
Megosztás:

Bakker....tényleg van eltérés a 94 utáni külső tükröknél. Más a kocka és a gömbölyű tükörnek az ablak felőli kialakítása.

Magyarán a 94 utáni autóra rendelt légterelő nem megy fel a kockatükörre.... :D ------KLIKK----- a balos a gömbölyűre, a jobbos a kockára való

Még az a szerencsém, hogy a szomszédommal előre lebótoltam, hogy átveszi, ha nem stimmel. Az övé 97-es....csont nélkül felmegy rá, nekem nem jó :D Most rendelhetek másikat.

Kicseréltem a pollenszűrőmet is....kár volt, most már nálam is hideget fúj középen :)

Ez mehetne a GYK ba is nem? :D Volt már kérdés erről.

Másik, amit leszedtél mit csinálsz vele?

Főnököd jön pénteken?

Link to comment
Megosztás:

Ez mehetne a GYK ba is nem? :D Volt már kérdés erről.

Másik, amit leszedtél mit csinálsz vele?

Főnököd jön pénteken?

Milyen másik? :D Van egy jobbos ami ép, meg egy törött balos.

Az újak már a szomszéd vasán figyelnek :D

Szombat reggel megy. :)

Link to comment
Megosztás:

De mondtad,hogy a 12literessel jobban ment. :D

Járjál te is erre! Itt jobb a buli! :D

A Corsa B-be vagyunk vagy öten meg néha betéved valaki,aki távgyógyítást akar.("Furcsát pisiltem,lehet,hogy terhes vagyok?" jellegű kérdésekkel.)

Mintha Astra-F ben a kérdések is értelmesebbek lennének...

"pénztárcáilag" nagyjából tök mindegy h 12-t eszik vagy csak 10,5-11-et

amúgy lehet itt azért vannak értelmesebb kérdések mert b corsában nagyon nem romlik el semmi igy nincs is nagyon mit kérdezni :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.