Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Zotya írásait elolvasva ő nem így látja.

Hát nem.. ha valaki csak optikára gyúr áldásom rá, de szerintem röhejes egy 60 pacis gépet optikázni, aztán ha valaki a pirosnál pörgeti mellettem a mocit akkor ugy csináljak mintha nem vettem volna észre? :D Szerintem meg az a tuti, ha veszek egy 2 literest, tuningolom a mocit, fékrendszert, futóművet, a bódét hagyom ahogy van, + teszek rá egy 1.4-jelzést a seggére. :) Meg lehet én vagyok különleges eset, de kicsit az is szokta bökni a szemem amikor látom, hogy pölö sportdob párosul rohadó kasztnival. Először rendbeteszem a kocsit aztán költök tuningra. Szerintem. :)

Link to comment
Megosztás:

Sokakat az is zavar hogy tekerve van. :)

Szerintem ő most a fórum rendszerórájára gondol, ami egyébként engem is zavar. Soxor hittem már hogy valami időparadoxonba kerültem, mert 2 órakor már olvastam azokat a HSZ-eket amiket valaki majd csak 3 órakor fog megírni :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ő most a fórum rendszerórájára gondol, ami egyébként engem is zavar. Soxor hittem már hogy valami időparadoxonba kerültem, mert 2 órakor már olvastam azokat a HSZ-eket amiket valaki majd csak 3 órakor fog megírni :D

Vezérlőpult-opciók-fórumbeállítások-időzóna :)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem.. ha valaki csak optikára gyúr áldásom rá, de szerintem röhejes egy 60 pacis gépet optikázni, aztán ha valaki a pirosnál pörgeti mellettem a mocit akkor ugy csináljak mintha nem vettem volna észre? :D Szerintem meg az a tuti, ha veszek egy 2 literest, tuningolom a mocit, fékrendszert, futóművet, a bódét hagyom ahogy van, + teszek rá egy 1.4-jelzést a seggére. :D Meg lehet én vagyok különleges eset, de kicsit az is szokta bökni a szemem amikor látom, hogy pölö sportdob párosul rohadó kasztnival. Először rendbeteszem a kocsit aztán költök tuningra. Szerintem. :)

attol függ mennyiretuningolt. Egy gsi mociháztető, ha vkinek az anyira bejön elmegy, meg kisebb tuningok... rohadó kasztni, meg sportdob az mg olyan, hogy lehet 5 éve rajta vana dob, és azalatt rohadt ki a kasztni... persze vannak olyan esetek is amiről te beszélsz :)

Link to comment
Megosztás:

tegnap béjemvés havernál voltam, és hoztak neki 3xy-os fékeket, láttam, hogy nagy, de nem gondoltam, hogy egész ennyire :)

Ezt rakod a kocsi alá? A falon is meg fogsz állni vele :D

Ez most még 2cm átmérőnövelés. Bár lehet inkább el kéne sütni ebayen, mert ott jó pénzt adnak ilyesmiért... :D 2féknyereg 250euro :)

Link to comment
Megosztás:

Ez most még 2cm átmérőnövelés. Bár lehet inkább el kéne sütni ebayen, mert ott jó pénzt adnak ilyesmiért... :D 2féknyereg 250euro :)

Nemtudom, milyen fékerőd van most... de a 256ról is azt mondják a többiek, hogy ég és föld a 236hoz képest, neked meg még attol is ngyobb van 28x ha jol emlékszem :D Így gyanítom fékerő növelésre nincs szükséged... hogy a kinézet megér e közel 80 ezret .... nemtudom :)

Miből van egyébként ez a cucc? Mármint milyen autóból, mert tudom, hogy azt írtad volna, hogy vasbúl :P

Link to comment
Megosztás:

Nemtudom, milyen fékerőd van most... de a 256ról is azt mondják a többiek, hogy ég és föld a 236hoz képest, neked meg még attol is ngyobb van 28x ha jol emlékszem :) Így gyanítom fékerő növelésre nincs szükséged... hogy a kinézet megér e közel 80 ezret .... nemtudom :D

Miből van egyébként ez a cucc? Mármint milyen autóból, mert tudom, hogy azt írtad volna, hogy vasbúl :)

Erősből. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát nem.. ha valaki csak optikára gyúr áldásom rá, de szerintem röhejes egy 60 pacis gépet optikázni, aztán ha valaki a pirosnál pörgeti mellettem a mocit akkor ugy csináljak mintha nem vettem volna észre? :D Szerintem meg az a tuti, ha veszek egy 2 literest, tuningolom a mocit, fékrendszert, futóművet, a bódét hagyom ahogy van, + teszek rá egy 1.4-jelzést a seggére. :D Meg lehet én vagyok különleges eset, de kicsit az is szokta bökni a szemem amikor látom, hogy pölö sportdob párosul rohadó kasztnival. Először rendbeteszem a kocsit aztán költök tuningra. Szerintem. :D

Ezzel tökéletesen egyetértek. Ha tuning, akkor legyen kívül belül... :) Bár én szolidra fogom a dolgot. Egy GSi lökős még nem a világ. :D

Más: ma bementem Tungsram boltba, vettem H4-es normál halogént a cégeshez, mert kiégett, aztán vettem az autómra mindenhova izzót. Most hazaérve be is raktam volna őket, ha nem derül ki, hogy az alsó 21/5W-os izzó nem olyan bajonettzáras, mint az indexé. :) Tudjátok, az a fajta, aminél nincsenek egy vonalban sem a bütykök, azonkívül, hogy nem egy magasságon vannak. :P Úgyhogy holnap mehetek venni még ilyeneket. Ja meg azt se tudtam, hogy hátulra az index helyére mezei 21W-os izzó kell. :o

Link to comment
Megosztás:

Nos! Visszaolvastam....Kicsit lemaradtam a sok meló miatt, de röviden megszakértve a dolgot, a piros színt jobban szeretem! A fényét, mattító adalék hozzákeverésével szoktam tompítani, és a nem festett felületen egy kis polírozás is sokat segít, hogy ne legyen olyan üvöltő a javítás!! Természetesen csodákat nem lehet tenni egy totál lemattolt autóval...a mattító adalékot sem lehet orrba szájba adagolni! A fehéren is ugyanúgy messziről látni, vagy csak én látom nem tudom.....a javítást...Opeles90 tud képekkel illusztrálni..... Amitől sokkot kapok, az nem más mint a pezsgő, ezüst, antracit szürke, metál, és a 15 féle árnyalatai :) Spzoli jól mondta!

Hát nem.. ha valaki csak optikára gyúr áldásom rá, de szerintem röhejes egy 60 pacis gépet optikázni, aztán ha valaki a pirosnál pörgeti mellettem a mocit akkor ugy csináljak mintha nem vettem volna észre? :D Szerintem meg az a tuti, ha veszek egy 2 literest, tuningolom a mocit, fékrendszert, futóművet, a bódét hagyom ahogy van, + teszek rá egy 1.4-jelzést a seggére. :D Meg lehet én vagyok különleges eset, de kicsit az is szokta bökni a szemem amikor látom, hogy pölö sportdob párosul rohadó kasztnival. Először rendbeteszem a kocsit aztán költök tuningra. Szerintem. :P

Igazad van maximálisan! Ezért sem szeretnék túlzás optikába esni...csak finom light-osba.....Vagy szerinted a GSI mocitető túlzás? :) Ez nálam nem is igazán optika......egyszerűen tetszik az a két kiömlő :D Jól néz ki...no majd ha kész lesz mást mondasz :D ...Egyébként nekem nem 60 pacis a gépem...elhiheted :o :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ezzel tökéletesen egyetértek. Ha tuning, akkor legyen kívül belül... :D Bár én szolidra fogom a dolgot. Egy GSi lökős még nem a világ. :D

Más: ma bementem Tungsram boltba, vettem H4-es normál halogént a cégeshez, mert kiégett, aztán vettem az autómra mindenhova izzót. Most hazaérve be is raktam volna őket, ha nem derül ki, hogy az alsó 21/5W-os izzó nem olyan bajonettzáras, mint az indexé. :) Tudjátok, az a fajta, aminél nincsenek egy vonalban sem a bütykök, azonkívül, hogy nem egy magasságon vannak. :) Úgyhogy holnap mehetek venni még ilyeneket. Ja meg azt se tudtam, hogy hátulra az index helyére mezei 21W-os izzó kell. :P

Ez nem egy sárga izzó volt véletlenül? Anno a fehér Caravanunkra mikor fehér indexbúrát tettünk, akkor ahhoz is kellett venni sárga izzókat, én akkor szembesültem ezzel a dologgal. De egyszerűen megoldottam: az izzó egyik bütykét lereszeltem... azóta is teszi a dolgát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.