Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

De a Marinéni sövénye, rózsabokra, meg mamutfenyője igen :D

a betont marja fel a sólé... de nincs minden járda betonból, és én tvben pár éve hallottam olyan nyilatkozatot, hogy az utat se szabad sózni, pont a sólé maró hatása miatt, errefelé egyébként kavicsozzák.

Link to comment
Megosztás:

a betont marja fel a sólé... de nincs minden járda betonból, és én tvben pár éve hallottam olyan nyilatkozatot, hogy az utat se szabad sózni, pont a sólé maró hatása miatt, errefelé egyébként kavicsozzák.

ITT pont a sószórásról van szó. Mivel, hol, mikor.

Link to comment
Megosztás:

Miután kora délután föltetted a kérdést kb 3,75234 mp után meg is válaszoltunk, majd részletesen ki is fejtettük Dáwiddal. A spirált megkeresed a motortérben (A tűzfalon keresztül jön ki az utastérből, fekete, közelében semmi más) az megy bele a váltóba, egy hollandi anya szerűségen keresztül csatlakozik. Azt a hollandi anyát kitekered, kiveszed a spirált és kedved szerint tekergetheted oda-vissza. A gyorsaság kedvéért magát a spirált befoghatod egy akkus fúróba és azzal tekered. Ez a legegyszerűbb, mert csak azt a bizonyos anyát kell kitekerned (valószínűleg úgy be van már rohadva, hogy az első kitekerés nem lesz egyszerű) de ha minden nap ki-be csavargatod, akkor már könnyebb lesz.

Értem!Köszönöm!

Akkor lenne még 1... régen láttam itt a fórumon valahol az eredeti, méretpontos számlapot belinkelve!Azt ha belinkelné valaki akkor nagyon-nagyon megköszönném! :D

Link to comment
Megosztás:

azonnal akarjon valaki fekete GSi motorháztetőt, amiben hiányzik a kiömlő belső borítása, kicsit szakadt a belső borítás, kicsit karcos a fényezése és és kicsit rozsdás is

+ akarjon ráfizetni a gyári fehér jó állapotú géptetőjére....de MOST :D :) :) :D

inkább fehér hibátlant ingyen :P

Link to comment
Megosztás:

azonnal akarjon valaki fekete GSi motorháztetőt, amiben hiányzik a kiömlő belső borítása, kicsit szakadt a belső borítás, kicsit karcos a fényezése és és kicsit rozsdás is

+ akarjon ráfizetni a gyári fehér jó állapotú géptetőjére....de MOST :D :) :) :D

Oké. Megnézem melyik hibátlan fehér motorháztetőm a hibátlanabb. :P

Link to comment
Megosztás:

az pöttyös. :)

Pontos. :P

majd megkapod hogy fiatal vagy...

Mást akartam írni, de végülis a lényeg ugyanaz. :D

Az előzményt nem ismerem,csak tippelek: Bubis a víz indításkor a radiátorban?

Nekem az augusztusi termosztát csere óta nem tudta kilégteleníteni magát. :D

Nem hiszem,hogy HF-es lenne a vasam,mert más jele nincsen.

He-he majdnem, fékről van szó. :)

Link to comment
Megosztás:

Az előzményt nem ismerem,csak tippelek: Bubis a víz indításkor a radiátorban?

Nekem az augusztusi termosztát csere óta nem tudta kilégteleníteni magát. :D

Nem hiszem,hogy HF-es lenne a vasam,mert más jele nincsen.

Talán ha légtelenitenéd?

A termosztátod átereszti a levegőt?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.