Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez tényleg egyszerűbbnek tűnik, mint a spirált kb. 5 mp alatt kitekerni és fúrógéppel jól meghajtani. Valld be te csak valamit barmolni akarsz a kocsin mert unatkozol, és nem egy konkrét problémára keresel megoldást :D

Mint irtam minden este szeretnék tekerni a km-órán!!Minden este kivenni az egész egységet és tekerni rajta az szerintem nem 5mp!De szólj ha tévedek...

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg egyszerűbbnek tűnik, mint a spirált kb. 5 mp alatt kitekerni és fúrógéppel jól meghajtani. Valld be te csak valamit barmolni akarsz a kocsin mert unatkozol, és nem egy konkrét problémára keresel megoldást :D

Áhh csak manapság senki se hiszi el a kevés km-ert a kocsiba eladásnál, ezért pár 10ezret plusszba bele kell tekerni hogy eladható legyen! :)

Link to comment
Megosztás:

Bocs, ha nem érted a poént akkor én kérek elnézést! :D

(csak sokan nem tudtak mire tippelni, én pl erre gondoltam)

De nem kell tippelni!Ha kiváncsi vagy megkérdezed...

Amugy meg értem a poént!Nézem mindig a showder clubbot is! :):D

Csak azt nem értem h miért kell hülyének nézni az embert ha valamit nem tud és megkérdezi!Elvégre ez egy fórum vagy mi...

Link to comment
Megosztás:

De nem kell tippelni!Ha kiváncsi vagy megkérdezed...

Amugy meg értem a poént!Nézem mindig a showder clubbot is! :D:D

Csak azt nem értem h miért kell hülyének nézni az embert ha valamit nem tud és megkérdezi!Elvégre ez egy fórum vagy mi...

Szúúúszááá :)

Link to comment
Megosztás:

De nem kell tippelni!Ha kiváncsi vagy megkérdezed...

Amugy meg értem a poént!Nézem mindig a showder clubbot is! :):D

Csak azt nem értem h miért kell hülyének nézni az embert ha valamit nem tud és megkérdezi!Elvégre ez egy fórum vagy mi...

Itt kérdezzem vagy privátba mert most már tényleg kíváncsi vagyok! :D

Én meg azért akarok tavasszal nagymotort venni hogy ne az autómba szaporodjanak a km-erek (napi 60km-er melóba járás)

Ehez kapcsolódva tudja valaki, hogy mennyi egy nagymoci átíratása? csak hogy tudjak kalkulálni? :)

Link to comment
Megosztás:

De nem kell tippelni!Ha kiváncsi vagy megkérdezed...

Amugy meg értem a poént!Nézem mindig a showder clubbot is! :D:D

Csak azt nem értem h miért kell hülyének nézni az embert ha valamit nem tud és megkérdezi!Elvégre ez egy fórum vagy mi...

Én egyből megmondtam a helyes megoldást :)

Link to comment
Megosztás:

Itt kérdezzem vagy privátba mert most már tényleg kíváncsi vagyok! :D

Én meg azért akarok tavasszal nagymotort venni hogy ne az autómba szaporodjanak a km-erek (napi 60km-er melóba járás)

Ehez kapcsolódva tudja valaki, hogy mennyi egy nagymoci átíratása? csak hogy tudjak kalkulálni? :)

Futár vagyok!Napi 2250ftért...

A km-t meg ugye kifizetik!Ecseteljem még vagy elég az a számadat amit leirtam?!

Link to comment
Megosztás:

Futár vagyok!Napi 2250ftért...

A km-t meg ugye kifizetik!Ecseteljem még vagy elég az a számadat amit leirtam?!

Ahha így már értem! :D akkor számodra tényleg hasznos. én is kapom a napi melóba járás után a km-ereket ill utánna a 9Ft/km-er támogatást! (napi 60km-er csak az a röhejes hogy 8évvel ezelőtt is ennyit kaptak amikor jóval olcsóbb volt a benya) bár jobb mint a semmi! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.