Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azt akkor még megnézem, bár igaz valamennyit fakulhatott, csak pl azért gondoltam mert akit ismerek fényező olcsón dolgozott mert máshol annyiért vállaltak volna el egy fél ajtót, csak az a baj ahogy fújta az ezüstöt meg a metált rá szép és jó de szürkületben vagy este azért látszik hogy azok az elemek sötétebbek egy hangyágyit. vagy majd a fehéret max hozzápolírozza? nahh majd autómosás után megnézem mennyire mi hogy hólyagosodik rajta. :D

A fehér egy g.ci szín :) Nem is gondolná az ember hogy mennyire sokféle fehér van :)

Egy jó fényező rendesen meg tudja csinálni, de az pénzbe is kerül.

Link to comment
Megosztás:

Sárvédőborítást fúrni faragni kell vagy könnyen felrakható? mármint az elgondolás az megvan csak közelről nem láttam még ilyet hogy annak a széle az belülről fogja meg vagy a perem alól kijön és oldalról látszik is? és ha igen akkor csavarozás vagy bepattintani kell?

a fém részekhez alapvetően pattintós/szorulós, egy-egy lemezcsavart igényel csak a story, hátul meg a lökhárítóba megy két csavar.

Én bónuszban odaragasztottam tömítő ragasztóval a sárvédő peremhez hogy ne dörzsölje le róla a plezúrt...

Meg utána telenyomtam az eredeti doblemez meg a műanyag által képzett üreget üregelővel.

Néha bekukkantok a tankbetöltőnél, egyelőre száraz a bele. (illetve a megszilárdult üregelőt látni csak)

Link to comment
Megosztás:

Voltam haverhoz, kicentírozta a két elsőt, most már nem ráz 130nál se, 140ig egyáltalán, kicseréltem a tolatólámpa kapcsolót, az is működik már, megrendeltük a nyári gumikat (50K)meg elvileg két füstüveges indexet!! erre mondjuk kíváncsi leszek, mennyire füstüveges...

Öröm bódotá :)

Jaaaaaaaa ismerkedek egy kiscsajjal, és az ő szomszédjuk a Mitulá báti hozta attat néki, multkor kint volt, nyomott olyan szöveget, nembírtam felvenni telefonra úgy röhögtünk :)

Legközelebb ki ne hagyj egy ilyen ziccert!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a bordó,piros rosszabb.:)

Én pl. még nem láttam olyan szinű astrát mint neked van,amin ne látszott volna 20 méterről,hogy hol volt fényezve.:D

Ez a piros, amit az astrákra-corsákra-meg ilyen tájt minden karikásvillámosra raktak valami kegyetlen mattulós, ezért látni rajta ennyire. Szerintem egy fehéret nehezebb eltalálni :D Aztán majd ha Alex hazatalál, elmondja melyiket szereti jobban, a pirosat, vagy a fehéret :)

Link to comment
Megosztás:

Ez a piros, amit az astrákra-corsákra-meg ilyen tájt minden karikásvillámosra raktak valami kegyetlen mattulós, ezért látni rajta ennyire. Szerintem egy fehéret nehezebb eltalálni :D Aztán majd ha Alex hazatalál, elmondja melyiket szereti jobban, a pirosat, vagy a fehéret :)

Sztem a Tiv.ét vagy az enyémet jobban szereti... :)

Link to comment
Megosztás:

Én is úgy hallottam hogy ránézésre a fehér egy alap szín aztán azt a legnehezebb eltalálni!

De pl előző verdán a bordót szemre belőtte a festőboltos ember úgy hogy meg se lehetett különböztetni a gyáritól, csak annyi baja volt pl télen vagy hideg időben az a szín hamarabb sötétedett, bár nem is volt drága belőle 1dl-er.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a bordó,piros rosszabb.:D

Én pl. még nem láttam olyan szinű astrát mint neked van,amin ne látszott volna 20 méterről,hogy hol volt fényezve.:)

Fehéret jobban elszokták találni, a piroson már csak azért is látszik jobban az ujrafényezés, mert azt ki tudja szívni a nap, és hiába polírozzák fel a régi elemeket, azok hamarabb fognak fakulni úgyis, pl egy fehéret már kevésbé okoz ez gondot.

Link to comment
Megosztás:

El lehet, viszont sokkal könnyebb mellé lőni. :D Majd leírja mennyire szeret ilyeneket fújni... :P

El tudom képzelni :) Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy ha pl. az enyémen kéne fújni valamit, akkor a "kívánt" matt hatást hogy érné el :) Lehet újralakkozni már fényezett, mattult autót? :D

Link to comment
Megosztás:

Hellótok!

Lehet nem ide kellene írnom hanem a kasznihoz de végül is nem átalakításról lenne szó csak ha tudtok akkor valami tanácsot kérnék. a jobb hátsó sárvédőíven ennyi rozsda van (szeptemberbe még nem volt, lehet nem tett jót neki a 2hétig folyamatosan 2-3cm-er ráfagyott jég, meg lehet sózták az utakat attól függetlenül hogy nem szabadna, ill a kerékcsavarokon látszik a sófehéredés) ezt valahogy próbáljam meg orvosolni? vagy ha már benne van a benga akkor tökmindegy? szeptemberbe volt alvázvédőzve meg szilikonnal kifújva elvileg.... ill kifizettem. vagy próbáljam meg megkaparni kicsit meg rozsdamaróval lekenni vagy alvázvédővel? vagy hagyjam a francba? mert gondolkoztam műanyag dobbetéten is de ugye mivel a benzinbeöntő is így néz ki lehet már fölösleges. bár a benzinajtónál nem takarítottam le mióta megvettem, gondoltam hátha nem terjeszkedik a rozsda. vélemény? :D

Rozsda téma

(autón most hétvégén tervezem a mosást) :)

De szabad. A járdákat nem szabad. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.